Dodání bylo vcelku rychle, pásek je ale poškrábány,kdybych si sama již nezkratila délku a tohoto nedostatku si všimla dříve, zboží bych vrátila.

• Vcelku rychlé odeslání
    • Kabelky jsou nehezké, neodpovídají obrázku, materiál nehezký,vypadají hoodně levně

Už bych zde nenakoupila, nejdříve jsem kabelky chtěla vrátit, v reálu vypadají velmi levně, modrá kabelka je zelená atd.

Můj první nákup, zboží objednáno 11.2., do dnešního dne - krom potvrzené objednávky- zatím žádná zpráva a zboží též nedorazilo, tudíž nemohu hodnotit

• fake

• Objednávala jsem pánský opasek, který přišel v nějakém roztrhaném igelitovém obale od něčeho jiného, velikost byla o dvě čísla menší, vypadal jako by byl již použitý. Platba Paypal nefunguje, zřejmě mají i nepořádek v objednávkách, chtěli zaplatit za objednávku, kterou jsem neměla

Deštník, který byl skladem a předem zaplacený mi přišel v jiné barvě a i když mi byla zaslána omluva a nabídka kompenzace, už to nejde změnit a dárek nebude takový jaký jsem chtěla.

Zboží údajně skladem, po týdnu čekání ani zboží, ani komunikace.

Nekvalitní zipy po celém batohu

• Nedá se vrátit

Objednáno poprvé

• Posílají zboží do 5ti pracovních dnů, objednávala jsem před týdnem batoh a tašku, zatím se nic neděje.
    Tak snad dorazí aspoň tento měsíc
    Chápu, že se mohlo něco zkomplikovat, očekávala bych, že se někdo ozve a řekne: omlouváme se, nestíháme/nemáme zboží apod.
    Nejsem otrava, která by hned prudila, ale když mi dorazil na mail dotazník o spokojenosti, posílám :)

• Kvalita

Objednala jsem si kosmetický kufřík, semiš v kufříku nekvalitně nalepený,rohy nezacištěné odlepené.Kvalita nic moc

• Rychle dodání
    • Zbozi prislo poškozené

Kabelka, která ný obrázku vypadla moc pěkně, přišla poškozena - kusy lepidla koukaly ven. Vzhlede k ceně jsem nevracela, ale již nikdy více.

• Rychlé doručení

Doručení zboží lze sice objednat přes zásilkovnu, nikoli však vrácení stejným způsobem. Demix nedisponuje vratnými kódy, což je s podivem, neboť možnost vrácení přes zásilkovnu je u e-shopů běžné. K zasilce nebyl přiložen ani tiskopis pro vrácení. Musela jsem o něj požádat telefonicky, nenašla jsem ho na stránkách obchodu ke stažení. Další problém nastal
    na poště kvůli adrese, konkrétně se jednalo o číslo popisné. Přitom adresu jsem napsala přesně podle pokynů obchodu. Pošta nechtěla balík přijmout, protože číslo popisné nesouhlasilo. Další telefonát s obchodem - vůbec nechápali, co od nich vlastně chci, nakonec jsme se shodli na čísle 510/10. Poštovné bez pojištění, které obchod při vrácení doporučuje, mně stálo 99,- Kč.

• Zklamaná
    • Přišel mi úplně jiný přívěsek

Zboží dorazilo vadné. Posílám zpět.

• I když jsou parametry uvedeny, tak kvalita se nepozná, je těžký a tuhý

• Opasek se evidentně někdo při balení snažil smotat do co nejmenší roličky, takže je "zlomený". Je ti sice vidět pouze na rubové straně opasku, ale vzhledem k tomu, že je to dárek, mi to dost vadí. Bohužel, už mi nezbývá čas to řešit.

• taška nebyla expedována, že byla poslední a poškozená

Na Internetu běží stále reklama na tuto tašku a po otevření se objeví vyprodáno