• Zboží předražený ,když se posílá zboží nenechává se tam jiná cena.více už nikdy nebudu nakupovat.

Roušky pokud jsou malé tak se nedají reklamovat. Takže kupujete zajíce v pytli.

Reakce obchodu Demix.cz

z hygienických důvodů se bohužel roušky nedají zkoušet a vracet.
    Přejeme krásný den.

• Špatná kvalita doručeného zboží.
    • Flekaté po obvodu a odřené.

Zboží přišlo dobře zabaleno ale to je všechno dobrého. Jinak při otevření zásilky přišlo zděšení v jakém stavu je vůbec možné odeslat zákazníkům něco asi bez zkontrolování zaslaného zboží. Odřené a po celém obvodu flekaté jako při opakovaném promáčení. To nikdo nekontroluje když to balí ???

• Rychlé doručení
    • Jsem přesvědčena, že popis zboží neodpovídá realitě

Koupila jsem si šálu s udávaným složením Kašmír + hedvábí. Ale za 3 Kč vám v Číně přišijí na cedulku cokoli, že? Šála je průhledná, vůbec nehřeje, je to spíš šátek a v porovnání s ostatními kašmírovými výrobky, které mám, je to materiál dost pochybný. Co by za ty peníze ale člověk asi čekal, myslela jsem, že sleva byla opravdu značná z důvodu často posledních kousků skladem. Jinak bílá barva je smetanová, ale to mi zrovna nevadilo. No nic, nechávám si ji, protože mi nestojí za to posílat zpět. Ale o udaném složení silně pochybuji.

Reakce obchodu Demix.cz

je nám líto, že nejste spokojená s výrobkem. Můžete nepoužité zboží do 14 dnů vrátit zpět v originálním obalu. Šála má skutečně složení 90% Kašmír a 10% hedvábí. Je tenčí než ostatní. V nabídce máme jak ty tenké, tak i ty teplejší tlustší šály.
    Přejeme krásný den.

Obdržela jsem kazové zboží.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme, ale zboží bylo originál zabalené od dodavatele. Nepoužité a zabalené zboží objednané z eshopu můžete do 14-ti dnů vrátit bez udání důvodu.
    Děkujeme za pochopení.
    Těšíme se na další spolupráci.

Váš Demix.

Bavlněná rouška není z bavlny, ale jedna její část je polyester.
    Respirátory přišly v rozbité krabičce a v otevřeném sáčku.
    Všechno, co bylo v krabičkách bylo potrhané.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme. Zboží od dodavatele bylo originál zabalené. Bohužel neručíme za přepravní společnost.
    Váš Demix

• Zboží přišlo poškozené, v horní části batohu pomackane, slisovane, nic nekupujte,je to všechno šmejd

Reakce obchodu Demix.cz

bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou zpětnou vazbu emailem nebo telefonický. Nepřišel nám ani žádný balíček. Předpokládáme, že jste si zboží nechala. Zboží máte právo vrátit do 14-ti dnů od nákupu. Za dopravce a poškozené zboží během přepravy neručíme. Velice nás mrzí daná situace. Řešte prosím vše obratem.

Váš Demix

• Pěkné stránky
    • Roušky nejdou vrátit.

Roušky jsou sice pěkně ušité, ale dost tlusté, takže se v nich špatně dýchá. Rozhodně se v nich nedá být po celý den :-(
    Roušky byly zabaleny v jednom uzaviratelném sáčku, bez popisu, které jsou které. Vzhledem k tomu, že jsem objednávala tři různé velikosti, tak to považuji za velký amatérismus!
    Obchod mi zaslal u dvou roušek zřejmě jinou velikost. Dceři (12let) je rouška ve velikosti S velká. V podmínkách je upozornění, že roušky nejdou vrátit. Takže mám doma roušky za 1200,- , které mi, a mé rodině, nevyhovují.

Reakce obchodu Demix.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vážíme si každého zákazníka. Velice nás mrzí, že Vám roušky nevyhovuji. Bohužel z hygienických důvodů skutečně nelze roušky vracet. Roušky jsou třívrstvé, pokud se Vám v nich špatně dýchá doporučujeme objednat si pouze jednoduché látkové s jednou vrstvou. Nejedná se o zdravotnický prostředek. Roušky jsou látkové a pokud jsou stejného druhu, tak bývají po více kusech zabalené v jednom igelitovém sáčku z ekologických důvodů. Velikosti jsou dle obvodu hlavy S,M,L a jsou orientační. Každý jednotlivec má jiné obličejové parametry(velikost nosu, brady, šířka obličeje atd.)

Přejeme krásný den.

NA KABELCE JE CEDULKA O CENĚ 790,-Kč a zaplatila jsem za ní přes 1.800,-Kč a není kožená, jak uvádí, ale syntetika.Vracím.

Reakce obchodu Demix.cz

velice nás mrzí, že brigádnice dala omylem špatný štítek na kabelku koženou od jiné kabelky. Jinak Vámi objednaná kabelka byla poslána správně a je skutečně kožená a její cena je 1800,-
    Do 14-ti dnů můžete nepoužité zboží v původním obalu vrátit a peníze vám budou poslány na účet.

• Dlouhá dodací lhůta

Dlouhá doba dodání. Balíček mně byl doručen až týden po objednání zboží! A to přesto, že firma je z Brna a já také.
    Když jsem volala na zákaznickou linku, abych to urgovala, komunikace obchodu taky nebyla nic moc.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme za zpoždění objednávky. Bohužel Vám neprošla platba, proto došlo k prodlevě odeslání objednávky.

Těšíme se na další spolupráci a děkujeme za Vaše hodnocení.

nedoporučuji tuto roušku ,material syntetika , spatny střih ,není to original ,to je podfuk , není to rouška tng !!!!!!roušky tng jsem už měla vypadala uplně jinak ,byl kvalitní material . tato rouška je špatná nelze v ni dychat, material není přijemny na dotek

Reakce obchodu Demix.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Již od dubna prodáváme stále stejné roušky TNG od stále stejného výrobce. Zatím jsme měli na ně samá pozitivní hodnocení, jak v kamenných obchodech , tak na e-shopu. Je nám líto, že konkrétně Vám tato rouška nevyhovuje a nesedí.

Přejeme krásný den.

Hloupé stížnosti o neznámé složence, ač vše již před 12 dny bylo zaplaceno složenkou. dr. Hlavsa

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme, ale na našem e-shopu se nedá platit složenkou. Vaše platba přes payu bohužel neprošla a vy jste se rozhodl zaplatit zboží složenkou. Potvrzení o zaplacení od pošty mělo zpoždění. Jakmile jsme ho obdrželi obratem jsme Vám ihned poslali peníze na účet. Po telefonické domluvě bylo vše vyřešeno.

Děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásný den.

Barevná fotografie kabelky by se měla být věrnější.

Reakce obchodu Demix.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si každé připomínky. Fotky máme dodané od dodavatele. Vždy je k dispozici více fotografii produktu. U fotky, kde je vidět detail kabelky vynikne více barva kabelky, obzvlášť u béžových odstínů.

Přejeme krásný den.

Gumičky nedostatečně táhnou, velikost M je příliš dlouhá - až po uši,
    musím postranice zkrátit o 3 cm, na každé straně, aby gumičky dostatečně táhly.

Reakce obchodu Demix.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Rozměry odpovídají popiskům výrobků od dodavatele. Samozřejmě pokud Vám to úplně nesedí, máte jiný tvar hlavy, tak si můžete upravit gumičky, aby vám to více vyhovovalo.

Přejeme krásný den a těšíme se na další spolupráci.

• Špatná orientace a popis velikosti!!

Reakce obchodu Demix.cz

popisky a velikosti u naších výrobků odpovídají realitě. Jsou přesně uvedené od dodavatele. Pokud potřebujte více informací a přesnější detaily o výrobku, vždy nás můžete kontaktovat emailem nebo telefonem.
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se snažíme zdokonalovat náš e-shop.

Přejeme krásný den.

• Zboží sj nelze prohlédnout a ne všechno odpovídá fotkam

Reakce obchodu Demix.cz

Zboží objednané přes eshop si můžete prohlédnout na místě, pokud ho objednáte přes zásilkovnu nebo uloženku. Při objednávce na e-shopu máte ze zákona právo do 14-ti dnů vrátit zboží bez udání důvodu. Fotky jsou poskytnuté od dodavatele a odpovídají jednotlivým výrobkům podle kódů a označení.
    Samozřejmě děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se budeme snažit zdokonalovat náš e-shop ve všech směrech.
    Přejeme krásný den.

Bylo fajn.přišla mi objednávku pak prvni den dobrý byla jsem spokojená bohužel další dni začalo prask,ted nemůžeme s deštníkem bsn,když otevřu deštník tak praskání bude víc,takže mužem jen koukat nemůžem použít.
    Moje mala byla ráda má deštník s obrázkem ledový královna elsa.

zatím nedoručeno

Reakce obchodu Demix.cz

bohužel se Vám nemůžeme dovolat. Neuvedla jste u platby předem variabilní symbol a Vaše platba nešla dohledat.
    Zboží Vám bude hned odesláno.
    Přejeme krásný den.

Objednávka mi zatím nedorazila a ani se nikdo nenamáhal mě třeba e-mailem informovat, že dojde ke zpoždění zásilky. Po nějaké době jsem proto napsala dotaz, jak to s tím vypadá a opět se nikdo neozval. Až na telefonický dotaz mi sdělili, že jedna rouška jim bude teprve dodána, a proto došlo ke zpoždění, že se prý omlouvají. Tak toto se mi naštěstí často nestává.

Reakce obchodu Demix.cz

děkujeme velice za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že jste se nám ozvala i telefonický. Bohužel se může stát, že při velkém množství objednávek přehlídneme mail nebo nestihneme odpovědět hned obratem. Pokud nastane takový případ neváhejte a využijte náš telefonický kontakt. Po telefonické domluvě jsme vše vyřešili. Skutečně jedna rouška vázla u dodavatele a velice nás to mrzí, že bylo zpoždění. Děkujeme za pochopení. Snažíme se vždy vycházet z podnětů zákazníků a vylepšovat náš eshop a strategii.

• Rýchle doručenie
    • Vysoká cena a nekvalitné prevedenie výrobku

Eshop vyzerá byť na dobrej úrovni, preto som sa nebála objednať si dané veci. Avšak bola som nemilo prekvapená.
    Kabelka (psaníčko) síce vyzerala pekne, ale bola vyrobená z nekvalitného materiálu, vyzerala lacno, aj napriek tomu, že lacná nebola. Podšívka bola z hrozného materiálu - plastu. Do malého vrecúška sa ani nedalo dostať, pretože materiál (plast) nebol elastický. Teda vrecúško absolútne nemohlo naplniť svoju funkciu.
    Kožená peňaženka vyzerala nevkusne (na rozdiel od fotiek na eshope). Bola nekvalitne prešitá. Podľa môjho názoru vyzerala akoby ju niekto pár rokov používal. Tým netvrdím, že bola používaná - ale určite bola nekvalitne vyrobená.
    Z eshopu si už určite nič neobjednám a neodporúčam ho. Objednávku som vrátila ešte v ten deň, keď som ju dostala. Zatiaľ mi neprišiel žiaden mail ani peniaze. Na vrátenie peňazí je 14 denná lehota, zatiaľ prešlo 7 dní.

Reakce obchodu Demix.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Vážíme si každého zákazníka.
    Máte právo do 14-ti dnů odstoupit od smlouvy, pokud Vám zboží nevyhovuje. Dodáváme kvalitní zboží od renomovaných dodavatelů. Peníze Vám budou vráceny na účet. Prosím nebojte se zkontaktovat nás i telefonický. Rádi vám pomůžeme a poradíme. Informace o všech kontaktech jsou na našem e-shopu.

Budeme dělat vše proto, aby náš zákazník byl spokojený.