• rychlost a vztřícnost

velký výběr za rozumné ceny

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

Zboží bylo okamžitě, potvrzeno emailem, zabaleno a doručeno poště. To se jednalo o sobotu. Byla jsem velmi spokojená.

rychlost dodani, vyborna cena

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

Zboží doručeno okamžitě, navíc precizně zabaleno, přestože se nejednalo o křehké zboží.

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

• Před Vánoci jsem tak bleskové doručení nečekala . Palec nahoru !
  • nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

Spokojenost s rychlosti dodani, se zabalenim, cenami i nabidkou, v zadnem jinem obchode nebyly vsechny 3 mnou pozadovane Albi knizky dostupne, pouze zde

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

• Rychlá reakce, vyhovění požadované barevné variantě a bezpečné zabalení.

Celková spokojenost !

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 1 měsícem

• Odložené doručení - byla jsem 14 dní mimo domov, požádala jsem, aby mi bylo doručeno později.Paní byla velmi milá a vyhověla mi.
    • dobrý výběr

celkově mohu jen doporučit

rychlé vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

• objednávka byla rychle vyřízena k mé spokojenosti
    • cena,rychlost, spolehlivost

• dobré ceny
  • nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

Zbozi jsem zaplatila ihned pri objednavce, ale zatim nedorazilo. Takze krome dodaci lhuty prekracujici zatim 10 dni, neni co hodnotit. V dobe objednani (29.11.) meli mit vse skladem. Ted doufam, ze to dorazi alespon do Vanoc.

Reakce obchodu Darovánek.cz

prosím Vás tímto o kontaktování naší zákaznické linky, či na e-mailovou adresu obchod@darovanek.cz. Neevidujeme žádnou nevyřízenou uhrazenou objednávku z Vámi uvedeného období. Zřejmě se jedná o nedopatření, které s Vám ochotně vyřešíme.

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

• Málo zabalené zboží,byly to postavičky náchylné k poškrábání.Obchod je pouze dal do tenké igelitové tašky,která byla potrhána.Příště objednám jinde.

Reakce obchodu Darovánek.cz

přijměte, prosím, naši omluvu. V průběhu roku balíčky standardně odesíláme v tomto balení a to bez potíží. Jednotlivé zásilky jsou přepravované v dalších balení, aby se šance na poničení snižovalo na minumum. Ovšem v tomto období dopravci zachází se zásilkami nepatřičně. Tímto Vám děkujeme za toto upozornění, určitě učiníme opatření, aby se tato nepříjemnost již neopakovala.

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

Zboží jsem objednala, zaplatila. Byla mi doručena zpráva, že zboží bylo předáno České poště i s číslem zásilky. Zboží však nerodazilo. Když jsem se obrátila na obchod s dotazem, reagovali rychle a odpověděli mi, že balík se na poště ztratil. Když jsem tedy požádala o stažení objednávky a vrácení peněz....do dnešního dne nemám ani reakci obchodu, ani peníze, ani zboží...

Reakce obchodu Darovánek.cz

ztrátu balíčku jsme s Českou poštou řešili v pátek, jak jsme Vás již informovali. Česká pošta ještě prověřovala, zda se nepodaří zásilku naleznout. Dnes se Česká pošta definitivně vyjádřila o ztrátě balíčku, platba Vám tedy bude ihned vrácena, dle naší dohody.

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 1 měsícem

• Několikanásobně překročena doba pro doručení
    • Paní v obchodě nejprve nebyla příliš ochotná problém s doručením řešit
    • Jedna z objednaných položek dorazila ukrutně špinavá - na vybalení bylo potřeba se vybavit mokrým hadrem

Na "doporučuji obchod" klikám jen se sebezapřením, ale tak zboží nakonec přeci jen dorazilo... Obchod uvádí, že doručení zboží přes Uloženku trvá 2-3 dny. Mail z Uloženky, že zboží převzali, přišel až 10. den. V potvrzovacím mailu zaslaném z obchodu je uvedeno "V případě, že si budete přát prodloužit termín vyzvednutí, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku". Tak jsem tak učinil, protože když balík konečně dorazil do výdejního místa, byl jsem v zahraničí. První reakce paní v obchodu byla, že to nejde. Když jsem se nenechal odbýt, najednou termín vyzvednutí prodloužit šel.

Reakce obchodu Darovánek.cz

objednávka byla expedována ihned po přijetí Vaší platby. Dobu úschovné doby na Uložence prodloužit lze ovšem ne na Vámi původně požadovaných 14 dní, Uloženka umožňuje prodloužení pouze o 7 dní, omlouváme se Vám za nedorozumění. Za nečistoty na zboží se Vám omlouváme, v této době využíváme výpomoci brigádníků, abychom zvládli nápor v tomto období, všichni jsou proškoleni o nutnosti odesílat pouze zboží, které je v bezvadném stavu, přesto vyjímečně nastane tato nepříjemnost.
    Děkujeme za pochopení. Tým Darovánek

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

• levné, rychlé, poštovné zdarma

Nákup proběhl v pořádku

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

Kupovala jsem poprvé a jsem spokojená.
    Akorát by mi víc vyhovovalo doručení do zásilkovny.

• nakoupil v obchodě Darovánek.cz před 2 týdny

Vše bylo v pořádku, bohužel balík cestoval z Pelhřimova do Prahy 7 dní...
    Ale to je na vrub České Pošty.

• normální ceny

obchod doporučuji