Ovladač přišel rychle ale nefungoval a teď už týden řeším nějakou náhradu slečny na telefonu jsou ochotné ale s technikem mi měl volat a ani jednou se neozval,každý den jsem volal urgoval a vše beze změn stále nemám to co jsem zaplatil . Uběhl další den nikdo není schopem se k tomu postavit

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dodaným dálkovým ovladačem.
    Na celé situaci jsme intenzivně pracovali a těší nás, že se podařilo vyřešit k Vaší spokojenosti a ovladač nyní funguje.

• Ovladač dorazil
    • Slibují že zboží pošlou stejný den, což není pravda

Na webu slibují, že při objednávce do 15.00 odesílají ve stejný den. Proto objednáno u nich v 8.30 ráno. Objednávku odeslali až druhý den, a ještě lhali při dotazu jestli objednávku opravdu poslali. Na webu pošty opravdu není těžké ověřit, kdy byla zásilka u dopravce...

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami.
    Je pravdou, že garantujeme odeslání v tentýž den, pokud je objednávka vytvořena do 13:00 (nikoliv 15:00, jak zmiňujete).
    Vaši objednávku jsem skutečně připravili v ten samý den, bohužel již nestihli odeslat z důvodu dřívějšího příjezdu kurýra. Při každodenní expedici stovkek až tisíců zásilek i my občas nestihneme vše odeslat včas. Za tuto nepříjemnost jsme se Vám telefonicky omluvili a využíváme i způsobu se Vám omluvit prostřednictvím odpovědi na Vaši recenzi.

Věříme, že při Vaší příští objednávce bude vše v naprostém pořádku.

Ovladač nelze naprogramovat.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že se Vám nedaří Váš ovladač správně naprogramovat.

Již Vás kontaktovat náš specialista na Vámi objednaný typ dálkových ovladačů, který s Vámi jistě celou situaci vyřeší k Vaší naprosté spokojenosti.

V případě, že byste kdykoliv v budoucnu řešil potíže s objednaným produktem zkuste nejprve kontaktovat zákaznickou podporu, která Vám jistě ráda a ochotně poradí.

S pozdravem,
    VAT Dálkové Ovladače

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlé a vstřícné jednání

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dodaným dálkovým ovladačem.

Pokušeli jsem se Vás telefonicky kontaktovat, abychom s Vámi situaci vyřešili, avšak bohužel bezúspěšně.

V případě, že budete mít zájem situaci dořešit, neváhejte nás dále kontaktovat.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

Přišel mi úplně jiný ovladač, než který jsem objednával. Díky

Vázeny zákazniku,
    snazime se Vas kontaktovat. Psali jsme mail - bez odpovedi.
    Telefon neberete, volali jsme nekolikrat.
    Pokud jste dostal jiny ovladac, tak predpokladam ze Vam asi nefunguje a nas to hrozne mrzi. Chyb nedelame moc, ale jedna chybka na cca 1000 zasilek se nam obcas prihodi. Reklamace resime na nase naklady a jeste dostanete darek jako omluvu.
    Nemuzeme Vam ale pomoct, kdyz jste nekontaktni.
    Prosim ozvete se nam at muzeme vyresit problem s ovladacem. NAsim jedinym cilem je aby od nas mel zakaznik ovladač , se kterym je spokojeny.

Vase dalkove ovladace VAT

• Dlouho jsem cekal

Reakce obchodu Dálkové ovladače

Vážený zákazníku, to nás hrozně mrzí. my jsme makali jak diví abychom i před vánoci stihli všechno včas tak jak slibujeme. Ovladač jste objednal v sobotu 10.12. odpoledne. V pondeli 12.12. ve 12:20 jsme Vám jej odeslali. Rychleji to opravdu nejde, v nedeli odpocivame. Pokud jste dlouho čekal na dodání, tak nedoporučení by si spíše zasloužila Zásilkovna.
    Zajímalo by mě jak dlouho jste čekal?
    Jako omluvu Vám posílám slevový kupón na Váš mail. Platný navždy.

Vaše dálkové ovladače VAT

• Objednávka nedorazila no

Reakce obchodu Dálkové ovladače

Vazena zakaznice, jsme rada ze se vse vysvetlilo a neni to uplne nase chyba, kdyz objednavka nebyla zaplacena, cekali jsme na platbu. Posilame Vam tedy ovladac dnes express na dobirku.
    Jako omluvu pridavame darecek, protoze vlastne nase chyba je, ze jsme tento tyden nestihli obeslat nezaplacene objednavky a vy jste tak nevedela, ze Vase platba kartou byla neuspesna.

Vase Dalkove Ovladace VAT

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• dobrá komunikace
    • dodaný ovladač nesplňuje co slibuje

Ovladač, který dorazil se diametrálně lišil od ovladače vyobrazeného na webu (slečna z VATu mi sdělila, že se jedná o nový model a starý již není k dispozici). Bohužel schéma ovládání ale bylo přiloženo na starý model, takže k ničemu. Po telefonické reklamaci mi mailem slečna zaslala nekvalitně naskenované schéma nového ovladače. Bohužel ovladač se dá použít pouze pro ovládání základních funkcí (vyp zap, hlasitost, kanály, vstupy). Mnoho funkcí z origo ovladače je na náhradě z VATu nedostupných. Paradoxně na novém typu ovladače je přístupných ještě méně funkcí. Nedoporučuji - nesplňuje co slibuje.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zaslali jiný filtr, než který jsme objednali. Ten nám nepasuje.

Dobry den,
    to nás moc mrzí, ale my prodáváme dálkové ovladače :-)