• Platba předem přes aplikaci

Vážený zákazníku,

Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami - bohužel z Vaši recenze není zřejmé, s čeho konkrétně Vaše nespokojenost pramení.
    Pokoušeli jsme se s Vámi spojit, abychom mohli situaci vyřešit, bohužel však bezúspěchu.
    Pokud budete mít zájem situaci vyřešit, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

• Přišel jiný model, než který jsem si objednal

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že Vám byl doručen nesprávný dálkový ovladač.
    Denně expedujeme stovky zásilek a bohužel i nám se někdy stane, že se přehmátneme.
    Pokud budete mít zájem situaci vyřešit, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vážení prodejci. Zboží jsem dostal, ale o dva dny později, než jste inzerovali.
    Objednaný ovladač jste nedodali, pouze jakýsi podobný univerzál, přestože byl objednán přesný typ. Že víte, co jste měli dodat potvrzujete právě v tomto mailu, kde vypisujete přesný, mnou objednaný typ. Nedodali jste český návod ani účet ani záruční list. Není tedy nutné, abych dál hovořil o "kvalitě" Vašich služeb.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami. V první řadě bychom se Vám rádi omluvili za jednodenní zpoždění.

Vaši objednávku jsme překontrolovali a jsme si jisti, že jsme Vám doručili právě ten dálkový ovladač, který jste si objednal.
    Objednal jste si tento náhradní dálkový ovladač - https://www.dalkove-ovladace.cz/ovladace-pro-televizory-sencor-c-2_111/sencor-sle32s600tcs-sle32s601tcs-sle40fs600tcs-sle40fs601tcs-dalkovy-ovladac-nahrada-p-10934?zenid=59h3lcdqtjm0vlai8l6q57c2h1 - jak je uvedno v popisu produktu "Ovladač je dodáván ve verzi značkového dálkového ovladače General Premium (zobrazen vlevo)."

Pokud jste měl zájem o originální dálkový ovladač mohl jste si objednat tento, který je však o něco dražší https://www.dalkove-ovladace.cz/ovladace-pro-televizory-sencor-c-2_111/sencor-sle32s600tcs-sle32s601tcs-sle40fs600tcs-sle40fs601tcs-originalni-dalkovy-ovladac-p-14182?zenid=59h3lcdqtjm0vlai8l6q57c2h1

Ke všem našim výrobkům vždy dodáváme český návod, pokud jste jej nedopatřením neobdržel, rádi Vám jej zašleme na Vaši emailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce

Co se záruky týká, záruka je ze zákonu dvouletá, na naše vlastní produkty - ovladače zančky General a Duremote - potom dokonce dáváme záruku tříletou. Jako záruční list můžete použít daňový doklad, tedy fakturu, kterou jste společně s ovladačem obdržel.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

Ovladač bohužel nefungoval a vypadá to, že reklamace nebude vyřízena!!!

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že dodaný dálkový ovladač nefunguje s Vaším zařízením.
    Opakovaně jsme se s Vámi pokoušeli telefonicky spojit, abychom mohli situaci vyřešit - bohužel však bezúspěšně.
    Před okamžikem jsme Vás kontakovali i na Vaši emailovou adresu uvedenou v objednávce.
    Pokud máte stále zájem situaci dořešit, odpovězte prosím na daný email nebo nás kontaktujte telefonicky.

Děkujeme za Vaši spolupráci,

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Na rovnocený duplikát jak se uvádí zapoměňte .... Přišel klasik UNI ovladač k televizi. Na zesilovač k hifi ani z dálky ... a navíc nefunguje.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s dodaným dálkovým ovladačem. Zřejmě se vloudila nějaká chybka, pokud jste nedopatrenim od nas dostal nejaky UNI TV. Protože k Vasemu speciálnímu audio řístroji Sony určitě nemůže fungovat žádný univerzální ovladač a už vůbec ne k televizoru. Urcite bychom Vam neco takoveho vedome neposlali. Objednal jste si výrobu náhradního duplikátu na specialni audio SONY LBT-V902, který programujeme přímo na míru přístroji a na tlačítka tiskneme názvy přesně podle původního origiálního ovladače.
    Na takovy atypicky model zadny univerzal nefunguje. My ostartne v nabidnce ani univerzalni ovladace nemame, protoze vetsinou nefunguji, nebo spatne, funkce neodpovidaji popisku apod.
    Problém může být v tom, že tyto SOny ovladače mívají 2-3 IR módy, které je třeba přepnout do stejného módu v jakém je přístroj (záměr výrobce Sony byl, aby se ovladani různých SOny přístroju v domácnosti neovlivnovalo. ale bohzuel spise nez k uzitku je tato funkce zdrojem problému pro uzivatele) Nase ovladace tyto mody podporuji. Spise to mate jen prepnute v nekompatibilnim modu.
    Před okamžikem Vás kontaktoval náš reklamační specialista, který s Vámi jistě celou sitauci vyřeší k Vaší plné spokojenosti.
    Omlouvám se způsobené komplikace.

Vaše VAT, Dálkové Ovladače

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Nefunguje

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že dodaný dálkový ovladač nefungoval.
    Co nás těší, je že se nám společně i díky Vaší spolupráci podařilo zjistit příčinu a mohli jsme Vám odeslat nový kus na výměnu.
    Pokud bychom Vám v budoucnu mohli ještě s něčím pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

• Nevím
    • Ani jeden ze dvou objednaných nefunguje.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí že dodané ovladače nefungují.
    Pokoušeli jsme se s Vámi telefonicky spojit abychom mohli sitauci vyřešit, bohužel však bezúspěšně.
    Před okamžikem jsem Vás kontakovali i na Vaši emailovou adresu uvedenou v objednávce.

Děkujeme za Vaši spolupráci,

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Jednalo se o zcela jiný ovladač

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s dodaným dálkovým ovladačem.
    Situaci s Vámi již řeší náš reklamační specialista, který s Vámi vše dořeší k Vaší plné spokojenosti.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Nefunguje

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že ovladač nefunguje tak jak má.
    Pokoušeli jsme se s Vámi telefonicky spojit abychom situaci vyřešili, bohužel však bez úspěchu.
    Před okamžikem jsme Vám také zaslali postup na emailovou adresu, kterou jste ve své objednávce uvedl. V případě jakýchkoli dalších dotazů či nejasnostní nás neváhejte kontaktovat.

Vaše VAT Dálkové Ovladače.