Ovladač sice přišel ale nechce nám fungovat

V balíčku chyběly baterie, které jsem objednala s tv ovladačem a také zaplatila

• objednávku vůbec nevyřídili

Týden od objednání a stále se "objednávka připravuje". Přitom zboží bylo označeno jako skladem.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Chtěl jsem ovladač AN - MR 18 BA ne ten druhý an - Mr 22 ale funguje tak to nechávám tak .

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s Vámi objednaným dálkovým ovladačem.
    Po vzájemné komunikaci jste potvrdil, že Vám byl doručen správný dálkový ovladač, potvrdil plnou funkčnost s Vaší TV a připustil, že jste nečetl popis produkt, ve kterém je velmi přehledně vysvětleno, který ovladač se odesílá.

Vámi objednaný MR22GN má skutečně jiný design než předchozí modely, a to z toho důvodu abych nedocházelo k poruchovosti kolečka (což by velmi častý problém u předchozích modelů).

Jsme si vědomi, že jste do kolonky "přání zákazníka" napsal požadavek na odeslání originálního ovladače MR18BA - tomuto požadavku bohužel nejsme schopni vyhovět jelikož prodejní cena originálního ovladače MR18BA je o téměř tisíc korun vyšší. Proto Vám byl doručen právě ten ovladač, který jste si objednal.

K výše zmíněnému bychom rádi dodali, že objednávku jste si vytvořil 29.1 v nočních hodinách, 30.1 jsme odesílali a 31.1 v dopoledních hodinách došlo k doručení. Objednávku jste obdržel za necelých 36 hodin.

Na základě Vaší výhrady jsme se situaci pokoušeli aktivně řešit a nabídli různá řešení. Rozumíme a chápeme, že jste je odmítl, protože s ovladačem jste spokojený. O to více však nerozumíme tomu, z jakého důvodu jste nám dal negativní recenzi a co víc by měla firma udělat aby dostala pozitivní hodnocení.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

• ovladač bez baterií asi k ničemu ,ne
    • žádná

• Ovladač nekomunikuje optimálně s televizí. Některé funkce nejdou zapnout. Nejde spoustě nahrávání.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že ovladač nefunguje tak, jak by měl. Bohuřel jsme od Vás neobdrželi žádnou předchozí zprávu ohledně tohoto problému. V případě, že nevíme o problému, nemůžeme jej vyřešit.
    Základem je ovšem nás, jakož to prodejce informovat, protože pak nebude spokojen nikdo - Vy jako zákazník ani my jako obchodník.

Opakovaně jsme se s Vámi pokoušeli telefonicky spojit abychom situaci mohli vyřešit, bohužel však na čísle uvedeném v objednávce nejste k zastižení. Před okamžikem jsme Vám pro dořešení situace zaslali email a budeme rádi, když na něj odpovíte abychom situaci mohli dořešit.

Děkujeme za Vaši spolupráci.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednala jsem ovládač Philips a došel Huayu. Absolutně nepasuje. A ještě nechápu. Děkuji

Reakce obchodu Dálkové ovladače

velmi nás mrzí Vaše hodnocení.
    Bohužel jsme od Vás neměli žádnou zprávu, že existuje nějaký problém. Snažili jsme se Vás kontaktovat telefonicky i emailem, ale zatím bez reakce.
    Že se jedná o ovladač bez loga Philips je uvedeno v popisu produktu:
    "Jedná se o naprosto stejný dálkový ovladač jako originál. Jediný rozdíl je, že nemá logo PHILIPS(to je jediný důvod, proč je levnější)."
    Máme v nabídce také originál Philips, ale je podstatně dražší, kdy se platí za značku. Stejně jako originálních náhradních dílech u aut, značkového oblečení či mnoha jiného zboží. Je vždy na zákazníkovi, zda se rozhodne pro levnější neoriginální ovladač nebo přímo originál od výrobce.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zasílá fakturu v příloze, která nejde stáhnout.
    • Nedodává návody k dálkovým ovladačům.

Obchod mi doposud nedodal návod k dálkovým ovladačům a v příloze mailu fakturu, kterou lze stáhnout. V kolonce doprava u balíkovny má v případě platby předem napsáno že je doprava jen za 40 Kč, ale v obchodních podmínkách má uvedeno 50 Kč. Ovšem skutečnost je cena dopravy ještě úplně jiná, když za naprosto totéž, tj. za platbu předem do balíkovny si nakonec účtuje 54 Kč. Stále čekám na návody k dálkovým ovladačům a fakturu.

Reakce obchodu Dálkové ovladače

velmi nás mrzí Vaše hodnocení.
    V dnešní době je běžné a zcela normální zasílat faktury elektronicky pro usnadnění práce zákazníkům. Mrzí nás, že se Vám fakturu stáhnout nepodařilo. Pokud byste nás kontaktoval, obratem bychom Vám ji doposlali.

Ohledně manuálu pro dálkové ovladače je to mnohem složitější. Samostatné návody pro dálkové ovladače nesjou , přesněji jsou vždy součásti velkého návodu k TV. Výrobci kategorizují dálkový ovladač (jako celek) na náhradní díl - například jako šroub nebo hřebík.

Pro naše vlastní dálkové ovladače General vždy posíláme návod s rozpisem všechny funkcí, pokud se nejdená o duplikát se stejným popisem tlačítek. Je to proto aby zákazník se rychle mohl orientovat na ovladači.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

Já stále čekám na zboží a přepravce mi posunuje termín , dovolat se na centrálu je nemožné, posunula jsem termín na doručení 22.1. přes mail a jestliže mi nebude doručeno na stanovenou adresu, budu požadovat vrácení peněz a koupím si ovladač v Praze v kamenné prodejně.

Vážený zákazníku,
    velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami.

Vinou chyby vnitnřní logistiky skutečně došlo k naskladnění Vámi objednaného ovladače do nesprávného skladu což způsobilo zpoždění. Při denní expedici tisíců zásilek se bohužel i nám jednou za čas stane, že uděláme chybu.
    Opakovaně jsme se s Vámi pokoušli spojit abychom mohli tuto nepříjemnost vyřešit, bohužel však bezúspěšně.

V případě Vašeho zájmu nás můžete kdykoli kontaktovat, jsme si jistí, že situaci dořešíme k Vaší plné spokojenosti.