• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Jednalo se o zcela jiný ovladač

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s dodaným dálkovým ovladačem.
    Situaci s Vámi již řeší náš reklamační specialista, který s Vámi vše dořeší k Vaší plné spokojenosti.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Nefunguje

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že ovladač nefunguje tak jak má.
    Pokoušeli jsme se s Vámi telefonicky spojit abychom situaci vyřešili, bohužel však bez úspěchu.
    Před okamžikem jsme Vám také zaslali postup na emailovou adresu, kterou jste ve své objednávce uvedl. V případě jakýchkoli dalších dotazů či nejasnostní nás neváhejte kontaktovat.

Vaše VAT Dálkové Ovladače.

Objednal jsem ovladače na 3 rúzná zařízení. Jeden ovladač nefunguje, druhý je místo Originál Opticum ovladač Tesla a pouze třetí ovladač General PREMIUM je funkční. Napsal jsem reklamaci a s dlouhou prodlevou mi odepsal pan Musiol. Vyžádal si fotku ovladače Tesla, kterou jsem mu poslal a napsal, že nabídne řešení. Poté už jen ze strany obchodu ticho.

Vážený zákanízku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami a současně se omlouváme za prodlení v odpovědi na Váš email.
    Celou situaci intezivně řešíme a co nejdříve Vás budeme kontaktovat s řešením.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednal jsem si šedý, ale dorazil černý. Obchod mě vůbec NEUPORNIL!
    Nedoporučuji!!!

Vážený zákazniku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s dodaným dálkovým ovladačem.
    Situaci jsme důkladně prověřili a zjistili, že jste si objednal ovladač v černém provedení.
    Nicméně Vás jíž kontaktoval náš reklamační specialista, který s Vámi celou situaci dořeší k Vaší absolutní spokojenosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• rychlost dodání
    • na ovladači nefunguje vůbec enter a "létající myš", kvůli kterým jsme ovladač sháněli (jinde v ČR není dostupný)

Možná jsme měli smůlu, ale velké zklamání se zbožím. Budeme reklamovat.

Vážený zákazníku,
    smůlu ani ne, spíš jste jej proste nespárovali. Je to RF radiovy ovladac a vyzaduje sparovani.
    Nase zakaznicka podpora Vam problem pomuze vyresit i na dalku. Hned v utery po st. svatku.
    Zatim posilam zestrucneny navod - ktery najdete i prilozeny u vyrobku:
    Obcas se u techto radiovych ovladacu stava, ze puvodni ovladac nedovoli novemu se sparovat.
    toto pomuze v 99% problemu:
    Vyzkoušejte stary i novy dálkový ovladač resetovat.
    Reset dálkového ovladače provedete podržením na cca 10 sekund současně tlačítka RECENT ("DOMEČEK") a BACK.
    Pro nove sparovani doporučuji provést následný postup:
    1. Vypojit TV z el. sítě na cca 5 - 10 minut.
    2. Po připojení zpět do el. sítě TV zapnout a vyčkat než se kompletně načte cca 1,5 - 2 minuty.
    3. Nyní začít párovat novy dálkový ovladač.
    Napište mi, zda se správně povedlo dálkový ovladač spárovat.

Předem Vám děkujem za zpetnou vazbu zda to pomohlo a přejeme Vám hezký den.

• nefunguje D.O.

Přístup o.k., D.O. nefungujou, musím vrátit.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s dodanými dálkovými ovladači i jejich nefunkčnost.
    Opakovaně jsem se pokoušeli s Vámi telefonicky spojit, bohužel však bezúspěšně.
    V případě Vašeho zájmu nás neváhjete kontaktovat abychom tuto situaci mohli vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

dálkovy ovladač nesplnil vubec moje očekávání,chci vrátit

• Vše v pořádku, co se týče produktu a funkčnosti.
    • V neděli objednáno, v uterý píšu ohledně stavu objednávky, prej mi měl udajně přijít email stav objednávky. Nic nepřišlo a tak jsme zkoušeli zda mi vůbec email funguje že je na jejich straně vše v pořádku, tak Test email 1 a 2 dorazil a potom se omluvili, že se musí naprogramovat a pak bude následně poslán. Jejich MOTO je " dnes objednáte a zítra ovládáte" !!! což není pravda !!! objednáte: komunikace na urovni kámen zde.... Zítra ovládáte: Leda tak za týden a to si musíte dopátrat jestli vůbec objednávku pod vaším číslem vyřizují !!!!
  • Ovladač je v pořádku funkční, ale bohužel postrádá tlačítko "domečku" - menu SMART.

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s dodaným dálkovým ovladačem.
    Před okamžikem Vás kontaktoval náš reklamační specialista, který s Vámi celou sitauci dořeší k Vaší absolutní spokojenosti.

• Nefungovalo

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, že se Vám dálkové ovladače nepodařilo správně spárovat.
    Obdrželi jsme od Vás reklamaci, ovladače otestovali a zjistili že jsou plně funkční. Následně jsme Vám je nechali zaslat zpět s podrobným návodem, jak správně se zařízením spárovat. Vzhledem k tomu, že jsme od Vás neobdrželi žádnou další zprávu předpokládáme, že již fungují tak, jak mají.
    Pokoušeli jsme se s Vámi spojit i telefonicky, bohužel však bezúspěšně.

Pokud byste potřeboval, neváhejte se na nás obrátit.