• Nemám co hodnotit zatím zklamání nikdo se neozval co a jak.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení, velice nás mrzí Vaše nespokojenost s informovaností. Našim zákazníkům vždy objednávku potvrdíme a kontaktujeme je až před doručováním zboží. Doba dodání je vždy uvedena u objednávaného produktu.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

Zatím jsme postavili 2 skříně, u jedné prasklá spodní deska, tim pádem celá skříň křivá, dveře nesedí. Úchytka poškrábaná. Máme ještě zabalené 3 ks, tak uvidíme, co nás čeká.

• Nedodržení termínu doručení

Přesto, že na webových stránkách je uvedeno, že mnou vybraný nábytek bude doručen za 2-5 týdnu, nestalo se. Po mém dotazu na konci 5.týdne, kdy tedy zboží přijde, mi bylo sděleno, ze další týden-středa nebo pátek a včas budu kontaktována předem. Ani v tomto týdnu (již týden po udávaném termínu) nic nepřišlo. Po mém dalším telefonátu mi bylo sděleno, ze prodejce neví, kdy mi nábytek dorazí a to ani přibližně. Poté, co jsem objednávku stornovala mi sice přišla omluva a nabídka, že mi nebude účtována doprava a nábytek dorazí koncem 7. případně začátkem 8.(!)týdne od mé objednávky, ani tak už jsem ale nábytek od této společnosti nechtěla, ztratila pro mě důvěryhodnost. Nejsem si jista, že by zboží v termínu dorazilo a nečekala bych dalších x dní navíc... Důvodem pro zpoždění prý bylo dodání od výrobce.Tuto situaci bych chápala, ovšem to, že jsem si info o zboží musela několikrát shánět sama bez jakékoliv snahy informovat o zpoždění prodejcem považuji za neprofesionální jednání.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s objednáním zboží. Omlouvám se za neinformovanost o stavu objednávky, určitě toto co nejdříve napravíme. Bohužel nám dodavatel opravdu nebyl schopen zaručit termín doručení. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Přejeme hezký den za Daka Tým Tereza.

• Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dodací lhůtou. Dodací lhůta je vždy uvedená u objednávaného prodktu.

• kvalita zpracování
    • krátká zadní deska

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost se zbožím, poprosím Vás o kontaktovaní ohledně reklamace krátké základní desky.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Bylo mi doručeno zboží, které bylo jiné než v potvrzené objednávce . Jedná se o nábytek do jednoho pokoje a je v různých odstínech. S jednáním obchodu nejsem vůbec spokojená.

Reakce obchodu Daka nábytek

velice nás mrzí špatně zaslané zboží. Věříme, že ji již vše v pořádku a vyměněné zboží Vám bylo doručeno.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

Zboží jsem objednávala 11.5. hned uhradila, bohužel do dnes 23.5., žádná zpráva o odeslání, nic.. tak bohužel nemohu dát kladnou recenzi..

Reakce obchodu Daka nábytek

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s neinformovaní o stavu objednávky. Našim zákazníkům zasíláme potvrzení o přijetí objednávky a platby a poté až je zboží naskladněno. Doba doručení je vždy uvedena u objednávaného produktu.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

• Nábytek klasika styl polsko ... Jen jsem nečekal že neumí svrtat díry takže nebylo možné plně osadit dřevěnými čepy , dále nevzhledná lišta do které nebyli schopni vyvrtat kužel pro zapuštění hlavy šroubu. Ještě k liště : neodhraněná ideál na pořezání rukou a viditelné čáry od rýsovací jehly .Prostě co není vidět to je ošmelené...
    • Ze začátku srozumitelný planek ale potom nedetailní nemožnoat kloudně se vyznat... .

obchod fajn , zboží moc nic za ty peníze.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost se zbožím. Pro reklamaci nás prosím kontaktujte na zákaznické lince.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

ZBOŽÍ JSEM OBJEDNALA PŘED -TI DNY, ALE Z OBCHODU ŽÁDNÁ ZPRÁVA O TOM , KDY BUDE ZBOŽÍ DORUČENO NEDORAZILA.
    MOMENTÁLNĚ NEMÁM DŮVOD OBCHOD DOPORUČIT.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. U každého objednaného produktu je uvedena dodací lhůta, obvykle to bývá 3-6 týdnů. Jakmile máme potvrzený termín od dodavatele ohledně doručení budeme Vás informovat. Případně můžete kontaktovat náš zákaznický servis.

• Zbozi ponechano pred domem
    • Zbozi fatalne poskozeno
    • Prijezd mimo udavany cas dodani
    • Dovezeno ve svatek, kdy neni moznost dovolani se reklamace

Poskozene zbozi, nemoznost dovolani se ihned po dodani. Je to naposledy kdy jsem objednaval pres tuto firmu.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nám mrzí Vaše nespokojenost, jednalo se o nedorozumění s řidičem. Věříme, že je nyní již vše v pořádku.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

• Dlouha doprava (od 3 do 6 týdne)

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Bohužel nerozumíme z jakého důvodu náš obchod nedoporučujete. .U každého výrobku u nás na e-shopu je uvedená dodací lhůta, kterou vždy dodržujeme. Tak tomu bylo v případě Vaší objednávky.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

• nedostupnost zboží, neuvedeno v e-shopu

Reakce obchodu Daka nábytek

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, bohužel nám oznámil výrobce, že zboží není aktuálně k dispozici. Velice se za tuto komplikaci omlouváme.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

• Stále ještě čekám, zatím nemohu ohodnotit, ale dotazník už přišel :D

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Dodací lhůta je uvedena u každého produktu. Věříme, že nyní máte zboží doma je vše v pořádku.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

• Nevýhoda je, že nám objednanou skříň nedovezli celou a nemůžeme ji smontovat protože nám chybí celé záda, a v pátek už se tím nikdo nechce zabývat, takže obchod nedoporučuji.

Nevýhoda nedodani komplet všeho a komunikace taky nic moc.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí vzniklá komplikace, věříme, že nyní máte již doma skříň kompletní a vše je v pořádku.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

• nemám sním zatím žádné zkušenosti

Reakce obchodu Daka nábytek

bohužel nerozumíme Vašemu hodnocení. Pokud nemáte s nákupem zkušenost, proč náš obchod nedoporučujete?

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

• Mám objednáno od 16.2. a zboží stále čekám.
    • 27.2. ). Prý je už naskladněno??? To mě ale neuspokojuje.
    • Další nevýhodou je paušální poštovné 149 Kč. Moje zboží je napaječ pro LED - krabička cca 15x7x5 cm.

Reakce obchodu Daka nábytek

dodací lhůta je 2-5 týdnů a zboží bude doručeno 4.3., tedy v prvním termínu dodání. Co se týče poštovného je dané a nikomu ho nenutíme.

Hezký den
    Daka nábytek

Objednavku na botnik jsem udelala 1.2.2020.
    Zatim bez reakce od obchodnika 14.2.2020,stale čekam asi objednam jinde.

Reakce obchodu Daka nábytek

dodací lhůta je 2-5 týdnů a proto jsme Vás zatím nekontaktovali, botník již máme na skladě a budeme Vás v nejbližších dnech kontaktovat ohledně doručení.

Hezký den
    Daka nábytek

• První zkušenost

8 týdnů čekání a dorazil TV stolek. Po rozbalení žádná ochrana stran polystyrenem ani mezi deskami nic pro bezpečný převoz. Vše lítalo v krabici a také to bylo vidět. Každá deska nějakou vadu,... rýhy, špatně nalepené dýhy na bocích a odštíplé 2 rohy, všude na různých mistech prasklinky.Radost vystřídal vztek, ale existují přeci různé odstíny popisovačů na dřevo pro odstranění škrábanců,.. no ne ? :-( !!! Při sestavování chybí 2 umělohmotné nožky pod stolek. Otvory pro kabely již má vlastní práce

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s doručeným zbožím. Poprosím Vás kontaktovat naší zákaznickou linku, kde bychom reklamaci vyřešili.

Nedoporučuji,dlouhá dodací doba!!!

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. U každého produktu, před objednání je uvedená dodací lhůta, obvykle je tato doba 2-5 týdnů.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

Nábytek za ty peníze, žádná velká kvalita ;)..

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s kvalitou výrobku. Případně nás můžete kontaktovat na zákaznické lince.