• Nekonecna delka dodani

• Špatná komunikace
    • Poslali mi jinou obývací stěnu než jsem si objednala.Díly k sobě nepasovaly.

Jedna krabice ze tří byla chybná, dodnes mi nebyla doručena...

Dorý den ,LIDI nenechte si napalyt. dodaly mi nekompletni objednavku. Chybel jeden pant ,chybel u dalšiho pantu šroubek který nikde zvlašt od pantu nekoupite. Jedna s desek byla o 20 procent vadna -nebyl na ni upraven povrch dřevotřisky------to neni možne aby při baleni do krabic nevidely. Jedna s desek ma poškozeni 1 cm v prumeru ---vydloubano. Ani jednu přikryvku montažnich der neni možne nasadit. ---Okraje desek oštipane ---ne všechny ale dost ---je to videt. Sololit o 5 mm delši niž konstrukce skřine VŚECH krome šupliku. Jednim slovem JE TO HRUZA.

• Čekáme pátý týden na dvě menší komody stále nedorazilo

zatím není co hodnotit, zboží ještě nepřišlo

• Plánek na složení nepochopitelný.

Komunikace nebyl problém. Ani cekani nebylo dlouhe. Nicmene skrin vypadala jako by už byla jednou zlozena a rozlozena. Mistami odrena a uchyty na otevirani se po prisroubovani do predvrtanych dir rostahli a protaceli se srouby, museli jsme pouzit vlastni uchyty. Skrin ale jako celek vypada moc hezky a je pevna.

• Cena za dodání
    • Nevým kdy zboží dojde

• Vlastní doprava takže zboží přijde v pořádku
    • Obrázky na e-shopu neodpovídají realitě. Skříně mají úplně jinou barvu. Na obrázcích se to tváři hezky. Realita nic moc

Přišel email na hodnocení obchodu a ještě nepřišlo zboží a ani zpráva o činnosti objednávky

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Zboží dorazilo v otřesném stavu, potrhaný obal, pásky obepínaly přímo nábytek
    • Dopravce řekl, že doručuje za první dveře, což je branka, a naházel mi balíky do mokré trávy vedle popelnice
    • Doručit za první dveře odmítl, přestože to je asi jen o metr a půl dál, než to složil, a přestože viděl, že to sama s malým miminem neodnosím
    • Neochota
    • Těžká domluva

Obchod sám o sobě asi tak otřesný není, ale po zkušenosti s dopravou už od nich nikdy nic kupovat nebudu. Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Daka nábytek

V objednávce jste měla zadaný osobní odběr a my jsme Vám objednávku na vlastní náklady i přesto doručili. Za to jsme od Vás schytali pouze tuto recenzi. Řidič Vám nábytek dal na Vámi určené místo u dveří. Sama jste se nám omlouvala za tuto recenzi, ale bohužel už jste jí již neupravila i když jste sama svojí chybu přiznala. Mockrát Vám děkujeme a myslím, že názor si každý může udělat sám.

To bude jenom rádi.

• Objednala jsem si vitrínu v listopadu a stále ji nemám.Ve firmě se stále vymlouvají že dodavatel má zpoždění.
  • Po objednání zboží se už nikdo neozval a zboží nedorazilo.

• Bohužel zboží nedorazilo i když jsem objednával 11.11. 2021

Jak mohu být spokojen, když objednané a zaplacené zboží mě nebylo doručeno. To se my ještě nestalo.

• nábytek je z Polska, takže montáž hrůza

Zásilka přišla nekompletní, chyběla jedna deska a jiná deska přebývala... Už čekám 3 týdny a zatím mi nebyla doručena správná deska....

• Fotky na webu
    • Ochotný řidič, který pomohl vynést alespoň lehčí zásilky
    • Doba dodání
    • Arogantnost
    • Obité poličky
    • Díly nepasovaly

-Doba dodání
    -Komunikace
    -Zboží naskladnili úplně jiné, než měli dostat
    -Neschopnost projevit nějakou omluvu z důvodů nedodání zboží v řádném termínu
    -Po potvrzovací SMS jsem si domluvil v práci dovolenou (raději na celý den, není to tam snadné si ho domluvit) a den před doručením zboží mi zavolala paní, že jim přišlo jiné zboží, že budu čekat několik týdnů zase
    -Směšná, ale opravdu směšná kompenzace
    -Špatná komunikace v den dodání
    -Pár obitých poliček
    -Některé díry se musely navrtat
    -Vypadalo to, jako by už to někdo používal
    -ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

Řadím tento ,,eshop" mezi ty ,,špatné.."

Reakce obchodu Daka nábytek

Vaši objednávku jsme doručili v termínu uvedeném u produktu. Dopravné 499,- za dvě velké skříně je optimální. V ceně není výnos na což jsme Vás upozornili. Žádnou reklamaci na zboží jsme od Vás nedostali a pokud jste měl nějaké obité poličky mohli jsme Vám je vyměnit to by nebyl problém.

Hezký den
    Daka team

Po objednání se 10 dní se nic nedělo teprv pak přišla zpráva že objednáno u dodavatele.
    Následně za týden přišla zpráva žezboží přišlo na sklad a dalších 14 čekání než ho doporučili. Na dnešní dobu dost pomalé jednání.

Čekám dlouho na objednané zboží.