ani po 14 dnech nepřišlo žádné potvrzení objednávky, pouze automatický mail při zadání objednávky. nemám vůbec žádné informace o možném termínu dodání.

Reakce obchodu Daka nábytek

v potvrzovacím emailu máte dva kontakty na kterých si můžete zjistit stav objednávky.U všech produktů je uvedená doba dodání zásilky. V případě nedodržení teto doby nás prosím kontaktujete.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dodání zboží v termínu

Nekvalitní nábytek, objednala jsem si ložnici: šatní skříň, postel, komodu a 2 noční stolky. V pořádku je pouze postel a 1 noční stolek. Ostatní 3 kusy nábytku jsme reklamovali. Začali jsme sestavovat šatní skříň - a skončili jsme hned při montování "dna" a vodící lišty pro posuvné dveře, vůbec nepasují rozteče děr, skříň přišla v 7 krabicích, odbalili jsme zatím 1...Obávám se toho, co ještě objevíme ve zbývajících 6 krabicích. Na komodě a nočním stolku nejdou zavírat zásuvky, "drhnou" a nejsou v rovině, protože jsou opět špatně vyvrtané otvory. Čekám, jak dopadne reklamace. Věřím v kladné vyřízení, ovšem již nedůvěřuji kvalitě a zpracování nábytku...

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení, velice nás mrzí Vaše nespokojenost se zboží. Poprosím Vás o kontaktovaní a společně Vaši reklamaci vyřešíme. Věříme, že došlo pouze k nedorozumění od výrobce.

• poškozené zboží
    • neprofesionální jednání
    • bez informací že odesílají pouze část objednávky

Objednávala jsem v tomto obchodě celkem 4 ks nábytku, ve dvou objednávkách spojených v jednu,dorazily 3 ks zatím, a o poslední kus je musím uhánět již druhý týden, nikdo nedal vědět že objednávka není celá. Nábytek ktrerý zatím přišel byla skříň s velmi poškozenou policí,která vypadala jako by ji někdo máchal dlouho ve vodě,u psacího stolu, ktrerý má 5 zásuvek, jsou poškozené odřené 4 dna z 5ti.Pouze postel byla v pořádku jen mi byly podány milné informace po telefonu, že má i matraci (neměla) .Po dnešním opětovném telefonátu přišla sms že snad zbylý kus přivezou v pátek. Krom toho že mám poslat vyfocené závady a oni pošlou výrobci,jsem nečetla ani neslyšela že by je snad mrzelo, nebo snad nějaká omlouva že prodávají poškozený nábytek, to vůbec. Tento obchod mě zklamal nejen kvalitou, ale i jednáním,opravdu nedoporučuji

Reakce obchodu Daka nábytek

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale samozřejmě chápeme, že je nepříjemné dostat nábytek, který je bohužel poškozen. Reklamaci samozřejmě řešíme a deska u šatní skříně bude doručena v nejbližších dnech tak i spodní desky od zásuvek. Na reklamaci je 30 dní, které samozřejmě dodržíme.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

• Dodnes mi nebyl poslan kus ktery byl ustipnuty..Zadne vyjadreni ticho po pesine.
    • Poskrabany kus ,nastesti zevnitr

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení, Vaše reklamace Vám ležela 14 dní na poště a nakonec se vrátila zpět, bohužel nemůžeme ovlivnit nevyzvednutí zásilky. V případě nejasností nás prosím kontaktujte na email.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

Velmi dlouhá doba dodání a od uzavření objednávky nedošly žádné zprávy o stavu objednávky. Zboží ještě nedošlo a již mám hodnotit? Tvrdá

Reakce obchodu Daka nábytek

u produktu je dodací lhůta 2-5 týdnů a proto zatím nebylo proč Vás kontaktovat. Zatím neuběhla ani první doba dodání. V potvrzovacím emailu máte dva kontakty na které nás můžete kontaktovat ohledně objednávky.

Je nám velice líto Vašeho hodnocení.

Tento dotazník posílá heureka automaticky po 10 dnech a zrovna u zboží jako je nábytek je to velmi krátká doba.

Doufáme, že po obdržení stolku budete spokojená

• žádnou jsem nezjistila
    • nekomunikují, vymýšlí si, lžou

8.1.2019 jsem si objednala pro syna postel. Prodejce uváděl dodání za 2-6 týdnů. Po 4 týdnech jsem se dotázala, zda nevědí, kdy dodají, bylo mi sděleno, že za 2-6 týdnů. Po 6 týdnech jsem se musela opět já dotázat, kdy přivezou. Bylo mi sděleno, že výrobce má problém s výrobou a bude za 2 týdny. Po dvou týdnech, jsem se dotazovala a přišla mi sms, že postel dovezou v pátek. V pátek zbaběle napsali, že výrobce jim postel nedodal. Když jsem volala, paní si vymýšlela, že tam není šéf, že to v pondělí zjistí. Takže jsem volala opět já v pondělí (po 8 týdnech od objednání), a ta samá paní si vymýšlela, že jim výrobce už dříve sděloval, že postel není a snad bude za další 4 týdny......

Takže si jí strčte - víte kam....

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojení, bohužel opravdu nastala chyba na straně výrobce a zboží nám nedodal. Věříme, že je nyní již vše v pořádku.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

• Zboží mi do dnešního dne nebylo doručeno.

Reakce obchodu Daka nábytek

velice nás mrzí Vaše nespokojení. Kontaktujte náš prosím na naší zákaznické lince abychom vyřešili tyto komplikace.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

Kromě potvrzení objednávky doposud nic.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Dodací doba Vámi objednaného zboží je uvedena pod produktem. Obvyklá doba doručení je 2-5 týdnů.
    Všechny dotazy ohledně Vaši objednávky rádi zodpovíme na naši emailové adrese nebo na telefonním čísle 736 199 669.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

• Zatím nemůžu hodnotit zboží zatím nedorazilo a podle toho asi ještě ani nedojde..

Dobrý den.
    Zboží jste objednala 27.12. Dodací doba Vaši objednávky uvedena na našich stránkách je 2-5 týdnů.
    Veškeré dotazy rádi zodpovíme na naši emailové adrese nebo telefonní lince pro zákazníky.
    Daka nábytek

• Nekomunikují.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za Vaše hodnocení. Dodací doma Vašeho objednaného zboží je 2-5 týdnů. V případě dotazů ohledně objednávky nás prosím kontaktujte na zákaznické lince.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

Doposud jsem nedostala informaci, kdy bude zboží k vyzvednutí

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. V potvrzovacím emailu jsou dva kontakty na kterých se můžete informovat, kdy bude zboží připravené.

• Špatná barva.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. V případě, že došlo k záměně zboží, prosím kontaktujte nás na email [email protected]. Věříme, že vše bude co nejdříve vyřešené.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

Velmi negativně hodnotím obchod z důvodu, že na e-shopu uvádí zboží, které nemůže dodat.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, bohužel došlo k chybě u dodavatele. Ještě jednou se omlouváme.

• Dodací doba 2-5 týdnů a po 5 týdnech pořád nic

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás Vaše nespokojenost s dobou doručení, věříme, že je vše již v pořádku doručené.

• Mají pěkné zboží
    • Dlouhá dodací doba a ani to tam nemají napsané, že to bude trvat tolik a tolik týdnu.

Reakce obchodu Daka nábytek

Doba dodání je u každého produktu uvedena v modrém rámečku. U Vašeho produktu je 2-5 týdnů a nábytek bude doručen v pátek 26.10. což splňuje naší dodací lhůtu. Pro veškeré informace jste nás mohla kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle nebo emailu, který je uveden v potvrzovacím emailu nebo na našich stránkách.

Přejeme hezký den
    Daka team

Řekla bych , že na dnešní dobu, kde je spousta nabídek, tak je to poměrně dlouhá doba dodání. Mělo by se s tím něco udělat, pokud chcete prosperovat.

Reakce obchodu Daka nábytek

nábytek je dodán do 14 dnů a doba dodání je 1-4 týdnu. Doba dodání je uvedena u produktu toto hodnocení je neoprávněné.

• Katastrofa !!! Objednáno 13.7. - dodnes nedodáno, reakce obchodu až po mém opakovaném dotazování, jinak by se neozvali, poté slibují, opět se neozývají. Včera jsem objednávku zrušila, což jsem měla udělat již dávno.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost se zboží. Bohužel došlo k výpadku u dodavatele. Ještě jednou se velice omlouvám za komplikace.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

• Žádost na čas doručení nebyl respektován ani telefonicky konzultován a jednostranně změněn bez možnosti domluvy.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Pokoušeli jsme se Vás kontaktovat, bohužel se to nepovedlo, proto bylo zboží doručeno v námi určeném termínu.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

• Postel mi byla prodána, jen kvůli změně dne dodání,aniž by mi někdo dal vědět.

Již nikdy více nic neobjednam.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice mne mrzí Vaše nespokojenost, bohužel se občas stane, že se zboží vyprodá. Snažíme se další produkty naskladnit co nejdříve. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přejeme hezký den za Daka team Tereza.

Dobry den, objednal jsem si postel, která přišla ne za max dobu 1 měsíc, ale o 14 později pouze s Polským návodem což byl i důvod té doby, že výroba není ČR, ale Polsko. I když jsem zaplatil za plnohodnotné zboží, tak x spojů nebylo provrtáno, jedna návštěva v OBI pro doplnění součástek a i když v truhlařině se hraje s desetinama milimetru, tak kluci šikovní se při přivrtání roštu sekli o 1,5 cm a odpověď od vedoucího obchodu z Prahy ať si na vlastni náklady tu postel odvezu k nim na posouzeni reklamace a na můj dotaz jestli, když mi po měsíci dají předpokládané kladné stanovisko, tak budu čekat další 1,5 měsíce na výrobu a to se snad už nic dalšího nestane, tak po čvrt roce se můžete dočkat, takže doporučuji jako krásný dárek pro nejmíň oblíbenou tchýňi . . nic podobného jsem ještě nezažil
    S pozdravem Petr

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s daným produktem. Vždy je zapotřebí řešit reklamaci zakoupeného produktu a dodržet reklamační postup. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.