• Zboží nedorazilo

Zboží mi nebylo doručeno!

Nemohu dát ani výhodu a ani nevýhodu, když zboží ještě nedorazilo.

Po 14 dnech žádné komunikace jsem napsal do obchodu. Bylo mi odepsáno, že dodavatel ukončil dodávku právě ten den(jaká náhoda)
    Po týdnu stále lehátka v nabídce jsou skladem a dá se normálně koupit, ale asi nikdy nepřijde:)

• Sice je zboží inzerováno, ale asi nikdy nedorazí.

Reakce obchodu Daka nábytek

objednávka bude doručena dle dodací lhůty, která je u Vaší objednávky 8-12 týdnů.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Srozumitelný plánek
    • Skvělá domluva s dopravní společností
    • Dodání po měsíci
    • Neúplné balení (chybí šrouby), bez odpovědi kdy je doručí

Zboží objednáno 10.1. a zatím nedorazilo a už chcete hodnocení, nechápu.

• 5 týdnů a zboží nikde
    • Komunikace žádná

• Objednával jsem KOMODU asi před dvěma týdna a zatím mi nepřišla informace o tom, kdy by měla být doručena. Jediné, co mi přišlo je žádost o recenzi na nějakou postýlku.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, naše produkty mají většinou dobu doručení 3-5 týdnů. Jakmile budeme mít Vaše zboží na skladě, budeme Vás kontaktovat s termínem doručení. V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

Objednávka přišla v pořádku a rychle,ale spravování katastrofa. Chybí dírky,nesedí to,ostipane rohy,poskrabane, špinavé..

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, reklamaci prosím pošlete na [email protected] , vše s vámi náš zákaznický servis vyřeší.

• Zásilka nedorazila celá ale pouze 2/4

Obchod bych nedoporučila obědnala jsem dceři pokojícek skřín ,komodu a poličku z toho mi dorazila jen komoda doufám že obchod chybu napraví a pošle i zbytek bohuzel jsem to zaplatila a zjistila to až potom co jsem vynesla krabice do bytu protože se to obědnávalo i s obývací stěnou a přivezlo se to za tmy do toho partner musel na rychlo pro peníze do bankomatu protože neinformují o formě platby (částka nebyla malá ) takze jsem si to musela zatim vynést chtěla jsem doobědnat zbytek pokojíčku ale radeji to koupím někde kde budu vědět ze to opravdu přijde

Reakce obchodu Daka nábytek

ano bohužel se u Vás staly trochu zmatky z doručením. Momentálně kvůli koroně a Vánocům nestíháme. Informaci o platbě hotově Vám poskytl řidič hodinu před doručením, protože jste se ho ptala. Skříň bohužel nebyla kompletně doručena od výrobce a proto jsme jí nemohli doručit a poprosili Vás o č. účtu na který peníze samozřejmě vrátíme.

Velice nás mrzí vzniklé komplikace

Team Daka

žádné informace o zakázce a to ani na dotaz

Reakce obchodu Daka nábytek

na Váš dotaz jsme Vám odpovídali do hodiny. Podívejte se prosím jestli Vám email nespadnul třeba do spamu.

Team Daka

• Takové zboží jsem si neobjednal.

• Nulová komunikace

Přišel pouze mail o přijetí objednávky. Za dvanáct dní bych očekával aspoň mail s předpokládaným datem doručení. Odstoupil jsem od objednávky a koupím jinde.

• Objednávka přišla dřív než byl termín dodání super .
    • Vzhled je krásný
    • Sestavení této postýlky je šílený . Rošt na zašroubování laťky , což je šílene, toto by mělo být připravené . Chápu rošt který se posadí na bočnice tak ano ,ale tohle opravdu neee.

Koupit pouze skelet a rošt dokoupit jinde v celku.

• Nikdo se zatím vůbec neozval, zda se objednávka vyřizuje, je naskladněna nebo bude doručena. Nic o ní nevím.
  • prodloužení dodávky na 8 tydnu a po te opet prodloužení

• Zboží mi zatím nedorazilo

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. U každého objednávaného zboží je uvedená doba doručení. Obvykle zboží je odesíláno do 2-6 týdnů (u některý produktů může být i delší doba). Poprosím Vás o strpení.

• 14dní od objednávky a žádná reakce ani zpráva od obchodu

Přestože mám delší dobu objednáno, obchod vůbec neinformuje, zda objednávku pokryje ,ale hlavně kdy. Myslel jsem, že když botníky nabízí, jsou skladem.

Reakce obchodu Daka nábytek

děkujeme za hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, u každého objednávaného produktu uvádíme dobu doručení. Tato doba je obvykle 2-6 týdnů. V případě, že je zboží skladem, je to u něj vyznačeno. Poprosím Vás o strpení.

Přejeme hezký den za Daka tým Tereza.

• Dodnes jsem zboží nedostala.Objednala jsem si ho 14.6.2020.Komunikace s firmou žádná,pokud jim nenapíšete nic se neděje.Zboží mělo být doručeno v době 2 -5 týdnů.Doba již uplynula.Když jsem jim napsala odepsali,že se ozvou,ale nic se neděje.

Reakce obchodu Daka nábytek

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s objednávkou. Doručení zboží se opozdilo s důvodu výpadku výrobu u výrobce. Velice se za toto omlouváme. Jakmile to bude možné, budeme Vás kontaktovat o termínu doručení. Děkujeme za pochopení.