• Zboží přišlo rychle.
    • Pěkně zabalené
    • Voda na keratin absolutně nefunguje , keratin vůbec nepovolila.. a kleště na rozdrcení keratinu vůbec keratin nerozdrtí
    • Chrániče na prsty jsou moc úzké nenatahnu je na prst a to mám prsty reaktivně hubené

nedají navléct ani na prst .. uvidím ještě jak funguje pájka zatím jsem zklamaná..

• Bývaly doby kdy komunikovali , nakupovala jsem u nich a velká spokojenost

Od že doby co fungují jen jako e-shop ... A kdo ví jestli ještě fungují. Nereagují na emaily, už minulý rok jsem chtěla poradit s péčí i přícesek (bez reakce). Letos jeden je kontaktovala asi 2x. Nakonec jsem se pro objednávku rozhodla s platbou předem, ale i s dotazem na Messengeru a v objednávce. Opět bez reakce. Objednávku zruším . Nebudu posílat 2000 někam kde nevím, jestli vůbec někdo je. Nabídka je také dost omezena. Tak si opravdu nejsem jistá jestli ještě fungují. Nebo jestlí na to jen kašlou.

• Velmi neseriózní jednání .. objednávku jsem vrátila v řádném terminu, bohuzel je to již měsíc a firma se ne vůbec neozvala... nereaguje na e-mail ani na telefonáty a 1000 Kč v nedohlednu !!!

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Velmi nás mrzí Váš komentář a pokusím se situaci objasnit. Objednávka Vám byla doručena 17. 5. Vrácené zboží jsme obdrželi 1. 6., což si můžete dle podacího čísla ověřit. Dnes je to tedy čtvrtý den, kde máme vrácené zboží u sebe. Na vrácení platby máme ze zákona 30 dnů, většinou platby vracíme maximálně do 14 dnů. Platba Vám tedy bude během tohoto týdne odeslána, tedy nejpozději desátý den od doručení vráceného zboží. Za celou dobu jsme od Vás neobdrželi jediný email. Omlouváme se, že jsme Vás zapomněli informovat o přijetí vráceného zboží, kdy zákazníky vždy informujeme, ale Vaše vrácené zboží jsme ještě nestihli zpracovat do systému.

Objednavam delsi dobu a vzdy jsem byla spokojena az ted jsem nespokojena ,nebot zbozi nedorazilo vubec a omluvy.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Omlouváme se za delší dobu dodání, bohužel jste zakoupila zboží, které jsme neměli momentálně skladem, tak jak bylo uvedeno na našich stránkách. Došlo k prodloužení dodací lhůty vzhledem k přehlcení dopravců před Vánoci. Objednávka Vám bude hned zítra odeslána. Ještě jednou se omlouváme.

Odstín světlá blond je spíš bílá barva, v mých světlých vlasech je vidět jako bílý pudr. Mám pocit, že došlo k záměně odstínu. Zboží mě zklamalo. Vyhodila jsem 1000,- Kč.

• Levné ceny
    • Kvalita vlasů katastrofa.
    • Vlasy jsou rovno ustřižené vypadá to hrozně
    • Odstíny na webu vůbec neodpovídají realitě.

Vlasy jsou použitelné tak na 14 dní max jeden měsíc, pak je z nich koudel a to i při velmi kvalitní pěči. Kvalita hrozná.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Vaše nespokojenost s vlasy nás mrzí, bohužel nevíme, jak můžete hodnotit použitelnost/životnost vlasů po třech dnech od vyzvednutí zásilky na odběrném místě. Zhušťující pásy jsou určeny především k zahuštění Vašich vlasů a z tohoto důvodu se snažíme mít pásy co nejhustší do konců, tak jak to požaduje většina zákazníků. Pokud Vám větší hustota pásů nevyhovuje, je možné si konce vlasů prostřihat. A samozřejmě máte možnost nenošené vlasy do 14-ti dnů vrátit, pokud Vám cokoliv nevyhovuje. Odstíny vlasů máme reálné, ale každý monitor zobrazuje odstíny trošku jinak, bohužel výsledné zobrazení odstínů na jednotlivých monitorech nemůžeme ovlivnit. I z tohoto důvodu je možné vlasy vrátit nebo vyměnit, při první výměně ani nehradíte poštovné za znovu zaslání. S pozdravem czVlasy.cz

• Příliš dlouhá doba dodání.

• Barva vlasů se vůbec neshoduje s barvou fotografie na webu.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, Vaše nespokojenost nás mrzí. Bohužel každý monitor/displej zobrazuje fotografie vlasů rozdílně a chápeme, že není jednoduché přes internet přesně odhadnout správný odstín. Proto nabízíme i možnost zaslání fotografie Vašich vlasů, kdy Vám doporučíme nejvhodnější odstín. Případně je samozřejmě možná výměna vlasů, pokud doručený odstín neseděl. Při první výměně ani nehradíte znovu poštovné. Nebo je samozřejmě můžete vrátit. Bohužel jsme od Vás do dnes neobdrželi jedinou zprávu, že Vám odstín nevyhovuje, abychom Vám mohli nějak pomoci, pouze jste nám rovnou napsala negativní hodnocení. S pozdravem czVlasy.cz

• Vlasy jsou nízké kvality, každy vlas je jiný odstín, kdyz jsem to konzultovala s Kadernici, rekla, ze vlasy jsou sestaveny min z 6 různých odstínu a nic moc kvality.

Za sebe nedoporučuji, vlasy jsem potrebovala na svatbu, ale odstín byl zcela jiný a pri pokusu o nápravu prelivem, se jen potvrdilo, ze vlasy jsou různých barev a mix lidských a umělých vlasu.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s vlasy. Zakoupila jste si zhušťující clip in pás, který je z asijských vlasů a ty jsou bohužel nejméně kvalitní a také nejlevnější v naší nabídce. Tento typ vlasů bohužel ve většině případů není vyráběn tak, že v jednom pásu budou vlasy vždy pouze z jedné hlavy, tak jak je to standardní třeba u dražších evropských vlasů. Vzhledem k tomu, že jste si zakoupila pás v odstínu 27/613 – tedy melír, tak je běžné, že v pásu jsou namíchané vlasy minimálně ve dvou odstínech – 27 a 613, a je velmi nepravděpodobně, že by byl odstín sestaven z šesti různých odstínů. Pokud Vám po převzetí odstín nevyhovoval, bylo možné vlasy vyměnit nebo pokud jste se zbožím spokojená nebyla, tak jste mohla vlasy vrátit, což jste bohužel neučinila. S pozdravem czVlasy.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• rychlé zaslání
    • kvalita

Obchod proběhl rychle bez problému co se týče zaslání zboží a jeho doručení.Lituji ovšem ,že jsem nakoupila,protože zboží je nekvalitní a nepoužitelné.Asijské vlasy po umytí nerozčesatelné,tvoří se s vlasů koudel,po pár dnech jsem sundala a vyhodila a tím vyhodila i peníze,zbylou polovinu vlasů ,kterou jsem si bohužel v nadšení koupila jako rezervní nikdy nepoužiji.V prodlužování vlasů nejsem žádný začátečník,přes deset let praxe ,tak vím dobře co a jak s vlasy dělat ,aby byly v kondici ,ale s touto slámou nenaděláte nic.Absolutně se to nedá nosit rozpuštěné ,ihned se zacuchávájí a tvoří chumle.Doporučuji všem nadšeným nakupujícím počkat s hodnocením až po umytí vlasů.První den vypadají krásně všechny i ty nejhorší.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za zanechání Vašeho komentáře, jsme rádi za každou pozitivní, ale i negativní odezvu, jelikož se všemi informacemi můžeme dále pracovat a případně zlepšovat naše služby. Vlasy jsou přírodní materiál a každý vlas může mít bohužel trochu jiné vlastnosti. Asijské vlasy evropského typu, které jste si zakoupila vy, jsou ze všech druhů vlasů chemicky nejvíce opracovány a také jsou nejlevnější ze všech nabízených vlasů. Může se tedy stát, že některé vlasy toto chemické opracování snesou hůře, než ostatní, tak jak to bývá i u normálního odbarvování vlasů či melírování vlasů. Toto bohužel žádný prodejce vlasů či jiného přírodního materiálu nemůže vždy z celých 100% ovlivnit. Pokud by větší procento zákaznic mělo s našimi vlasy tohoto typu problém, samozřejmě bychom uvažovali například o změně dodavatele. Nicméně pokud se jedná pouze o malé procento zákaznic, jde spíše o vady (i výrobní) několika sad vlasů. Nevím, zda jste předtím používala asijské vlasy nebo nějaké kvalitnější vlasy, ale pokud jste používala kvalitnější - dražší vlasy, tak samozřejmě nelze jejich vlastnosti porovnávat.
    Před zanecháním tohoto komentáře jste nás bohužel nijak nekontaktovala, mohla jste vlasy zaslat k reklamaci a situace mohla být vyřešena ke spokojenosti obou stran, bohužel jste nás ale nekontaktovala.
    S pozdravem, czVlasy.cz

• objednala jsem vlasy Evropské,nakeratinovali je nechala jsem si je přidělat u kadeřnice,která mě to dělá už několik let a jsem spokojená z její stránky.Po měsíci mě spadly ...špatný keratin.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, na pramínkování všech východoevropských a středoevropských vlasů používáme již několik let stejný italský keratin, který je velice pevný a se kterým máme my, naše stálé zákaznice a kadeřnické salony, se kterými delší dobu spolupracujeme, pouze dobré zkušenosti. S tímto keratinem pracujeme každý den již několik let, jak již bylo řečeno a tudíž máme o jeho vlastnostech naprostý přehled a za jeho kvalitu můžeme ručit na 100%. Samozřejmě se jednou za čas může najít někdo, komu náš keratin nevyhovuje, ale to rozhodně není způsobeno nedostatečnou kvalitou, ale tím, že existuje mnoho druhů keratinu a s každým keratinem se musí pracovat trochu jinak, jelikož každý je jinak tvrdý a právě tomu je nutno způsob aplikace přizpůsobit. Každý, kdo má zkušenosti, ví, že úplně jinak se pracuje například s keratinem na asijských vlasech, který je málo pevný, zato více lepí a s italským keratinem, který nelepí téměř vůbec a je extra pevný. Pokud aplikace není přizpůsobena druhu keratinu, nemusejí pramínky držet tak pevně. Pokud by byl keratin nekvalitní, tak bychom vlasy dávno začali pramínkovat keratinem jiným, jelikož keratin je u evropských vlasů tím nejmenším nákladem. Jako je tomu u jakéhokoliv jiného zboží či materiálu, ne pouze u vlasů a keratinu, vše nemůže na 100% vyhovovat každému, ale to automaticky neznamená, že je zboží nekvalitní. Dále také to, jak bude postupem času keratin měnit své původní vlastnosti, může být ovlivněno všemi přípravky, které se na vlasy používají, od šamponu až po pěnové tužidlo, a to my, jako prodejci, ovlivnit opravdu nemůžeme, ale alespoň na tuto skutečnost upozorňujeme v návodu o péči.
    Náš italský keratin má tedy takové vlastnosti, jaké má italský keratin mít a za samotnou aplikaci jinou osobou neneseme žádnou odpovědnost.
    S pozdravem czVlasy.cz

• Slíbili jste, že zboží MINULÝ týden pošlete, ale bohužel stále čekám marně :(

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, po zakoupení jsme Vás informovali o přibližném datu odeslání objednávky během příštího týdne. Bohužel došlo ke zdržení zásilky od dodavatele a objednávka Vám byla odeslána až následující týden v úterý. Doba dodání uvedená na našich stránkách v době nákupu tedy byla dodržena, pouze jsme předpokládali při informování o přibližném termínu doručení dřívější termín vyřízení Vaší objednávky. Za způsobené problémy se omlouváme. S pozdravem czVlasy.cz

zbozi dorazilo.sada nepouzitelna.po prvnim umyti mi vlasy sjely a vsechny lepici pasky zustaly na mych vlasech,odkud je dostavam do ted,mam uplne dolepene vlasy,katastrofa.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, Tapex pásku jste zakoupila v sadě s removerem na bázi oleje, s nimž jste pravděpodobně sundavala již použitou pásku a pravděpodobně jste spoj před aplikací nové pásky od oleje dostatečně neočistila a proto Vám na spojích páska nedržela, ale na Vašich vlasech ano, jelikož naše náhradní Tapex páska, která slouží k reaplikaci Tapex vlasů, je oboustranná a z obou stran je aplikována totožná páska, která lepí stejnou silou. Pokud Vám tedy páska drží na Vašich vlasech, tak je páska v pořádku a právě to je vlastnost, která se od pásky na vlasy očekává, ale bohužel na spoji od oleje páska držet nemůže. Samotnou aplikaci vlasů, ať už správnou či nesprávnou, bohužel náš obchod ovlivnit nemůže. S pozdravem czVlasy.cz

• Lidé pracující pro tuto firmu zřejmě nerozeznají barvy. Objednala jsem si černý clip-in a dorazil mi hnědý!

Už zde nehodlám nikdy nakupovat a opravdu nedoporučuji..

Reakce obchodu Czvlasy.cz

je nám líto, že jste nás nekontaktovala po doručení vlasů, ale Váš první kontakt je přímo tento komentář. Ohledně odstínu vlasů, zakoupila jste si u nás jeden pás v odstínu 1B a jak uvádíme, jedná se o odstín černo hnědý, tedy odstín který je mezi černou a hnědou. Nerozumím tomu, pokud jste chtěla černý odstín, proč jste si neobjednala odstín 1 - černý.

Jak uvádíme na našich stránkách a v emailech s potvrzením objednávky, všechno zboží je možné do 14-ti dnů od obdržení vrátit nebo vyměnit. Nevím, proč jste této možnosti nevyužila, při první výměně dokonce nemusíte ani hradit poštovné, poštovné uhradíme za Vás.

Vaše negativní zkušenost nás mrzí, ale z naší strany nedošlo k žádnému pochybení, odeslali jsme Vám přesně takový odstín, který jste zakoupila – odstín 1B černo hnědý. Na možnost výměny nebo vrácení zboží všude upozorňujeme a je nám líto, když jej v případě nespokojenosti s odstínem, zákazníci nevyužijí.

S pozdravem czVlasy.cz

• I přes platbu paypal bylo zbozi posláno až 2dny po,bylo inzerováno den.

Objednali jsme si 100kroužků,po rozbalení přepočítali a napočítali 82-nedoporučujeme.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, že jste nás nekontaktovala přímo po obdržení zboží, abychom mohli tento problém ihned vyřešit. Všechny kroužky procházejí dvojí kontrolou množství a hmotnosti balení, ale je samozřejmě možné, že se i zde stane chyba. Určitě nebyl úmysl vložit do balení o 18 kroužků méně. Pokud byste nás kontaktovala, ihned bychom Vám chybějící kroužky i s kroužky navíc zaslali, proto Vás prosíme o naše kontaktování, abychom Vám mohli kroužky zaslat.
    Ohledně dopravy, zvolila jste si doručení formou osobního vyzvednutí na odběrném místě Zásilkovna.cz a jak uvádíme na našich stránkách a v objednávacím procesu: Zásilka je do dvou pracovních dnů od odeslání připravena k vyzvednutí. Objednávku jste nám zaslala v úterý večer, ve středu byla zásilka odeslána a v pátek byla připravena k vyzvednutí. Doručení tedy bylo přesně v termínu uvedeném na našich stránkách. Pokud jste zboží potřebovala doručit rychleji, mohla jste zvolit doručení Českou poštou či kurýrem DPD. S pozdravem czVlasy.cz

Nekvalitní zboží.

Objednávka se lišila o celý jeden pás vlasů, samozřejmě chyběl ten nejdelší. Objednávala jsem 70 g, 40 cm. Váhu jsem sice neměla možnost zkontrolovat, ale za tu cenu je to skutečně malé množství vlasů. Po připnutí k nepoznání.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, v popisu zboží je uvedeno, že se obsah setu může lišit o jeden pás, ale že vždy obdržíte objednané množství (hmotnost) vlasů. Všechny sety ručně balíme a vážíme, tudíž můžeme zaručit, že každý obdrží množství vlasů, které si objednal. Bohužel nelze všechny pásy ušít stejně husté o stejné hmotnosti a z tohoto důvodu může být v setu i o jeden pás méně, ale také více. V popisu předmětu je v tabulce uvedeno, že 70 g vlasů slouží spíše k zahuštění či prodloužení řídkých vlasů. Sada, kterou jste si zakoupila, je nejméně hustá sada, kterou nabízíme. Pokud jste byla s vlasy nespokojena, mohla jste je do 14-ti dnů vrátit, což jste bohužel neučinila. S pozdravem czVlasy.cz

• Objednané zboží ještě nedorazilo, nedostala jsem ani upornění o tom že jsem zboží uhradila ani o tom že by už mělo být na cestě.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, se zákazníkem bylo vše vyřešeno, chyba byla na straně zákazníkovi banky, platba byla dnes v pořádku připsána na náš bankovní účet a zásilka ihned odeslána. Bohužel nás zákazník nijak před touto recenzí nekontaktoval a hodnocení Nedoporučuji obchod nám tak zůstane, ikdyž nebyla chyba na naší straně. S pozdravem czVlasy.cz

• rychlou objednávku
    • Nekvalitní zboží. Je možné,že jsem narazila na špatný kus ale opravdu nejsem spokojena.

Už bych zde znovu nenakoupila