• zakoupeno v Czvlasy.cz před 4 týdny

Vlasy mi došly rychle a pěkně zabalené. Z obchodu už jsem objednávala i dříve, vždy jsem byla spokojená. Ale tenhle pás měl poprvé úplně stejnou barvu jako moje vlasy. Jindy jsem se musela zbavovat nazlátlého nádechu, teď ne. Jsem moc spokojená. A určitě to nebyla poslední objednávka.

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 1 měsícem

• Bývaly doby kdy komunikovali , nakupovala jsem u nich a velká spokojenost

Od že doby co fungují jen jako e-shop ... A kdo ví jestli ještě fungují. Nereagují na emaily, už minulý rok jsem chtěla poradit s péčí i přícesek (bez reakce). Letos jeden je kontaktovala asi 2x. Nakonec jsem se pro objednávku rozhodla s platbou předem, ale i s dotazem na Messengeru a v objednávce. Opět bez reakce. Objednávku zruším . Nebudu posílat 2000 někam kde nevím, jestli vůbec někdo je. Nabídka je také dost omezena. Tak si opravdu nejsem jistá jestli ještě fungují. Nebo jestlí na to jen kašlou.

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 3 měsíci

Velmi neseriózní jednání .. objednávku jsem vrátila v řádném terminu, bohuzel je to již měsíc a firma se ne vůbec neozvala... nereaguje na e-mail ani na telefonáty a 1000 Kč v nedohlednu !!!

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Velmi nás mrzí Váš komentář a pokusím se situaci objasnit. Objednávka Vám byla doručena 17. 5. Vrácené zboží jsme obdrželi 1. 6., což si můžete dle podacího čísla ověřit. Dnes je to tedy čtvrtý den, kde máme vrácené zboží u sebe. Na vrácení platby máme ze zákona 30 dnů, většinou platby vracíme maximálně do 14 dnů. Platba Vám tedy bude během tohoto týdne odeslána, tedy nejpozději desátý den od doručení vráceného zboží. Za celou dobu jsme od Vás neobdrželi jediný email. Omlouváme se, že jsme Vás zapomněli informovat o přijetí vráceného zboží, kdy zákazníky vždy informujeme, ale Vaše vrácené zboží jsme ještě nestihli zpracovat do systému.

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 3 měsíci

Naprostá spolehlivost a spokojenost

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 5 měsíci

Som veľmy spokojná mam vlásky už doma rýchle dodanie a kvalitné vlásky doporučujem

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 6 měsíci

Som veľmy spokojná

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 8 měsíci

Objednavam delsi dobu a vzdy jsem byla spokojena az ted jsem nespokojena ,nebot zbozi nedorazilo vubec a omluvy.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Omlouváme se za delší dobu dodání, bohužel jste zakoupila zboží, které jsme neměli momentálně skladem, tak jak bylo uvedeno na našich stránkách. Došlo k prodloužení dodací lhůty vzhledem k přehlcení dopravců před Vánoci. Objednávka Vám bude hned zítra odeslána. Ještě jednou se omlouváme.

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 8 měsíci

• Spokojenost

Mohu jen doporučit.

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 9 měsíci

• Velmi rychlé dodání
  • zakoupeno v Czvlasy.cz před 10 měsíci

• ríchlé dodanie tovaru a dobre ceni

dobre ceny a richle do danie tovaru

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 10 měsíci

Doporučuji, vše v naprostém pořádku, rychlé dodání.

• Spokojenost. Doporučuji.

• Široký výběr
  • zakoupeno v Czvlasy.cz před 1 rokem

Vše v nejlepším pořádku, rychlé dodání, doporučuji.

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 1 rokem

Odstín světlá blond je spíš bílá barva, v mých světlých vlasech je vidět jako bílý pudr. Mám pocit, že došlo k záměně odstínu. Zboží mě zklamalo. Vyhodila jsem 1000,- Kč.

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 1 rokem

Rrychle dodani a skvela komunikace s obchidem

• Kvalitní
    • Ochota
    • Přístup

Nakupuji z czvlasy již několik let a nikdy jsem neměla žádný problém ❤️

přehledné stránky, rychlost dodání

• zakoupeno v Czvlasy.cz před 1 rokem

• Spokojenost a mohu jen doporučit.

• Spokojenost