• Výběr zboží, rychlé dodání, informovanost o zásilce.

Rychle dodání , spokojenost

rychlost, spolehlivost

Velký výběr , rychlost doručení

Spolehlivost,rychlost,kvalitni sortiment

• Vše rychle a v pořádku . Vlasy kvalitní .. Tento obchod mohu doporučit …

Opakovaný nákup, rychlé dodání.

• příznivé ceny
    • široký sortiment
    • rychlost expedice objednávky

S objednávkou jsem lehce otálela neb obchod nemá zcela dobré recenze na portálu Heureka. Ale musím říci, že jsem s nákupem spokojena a nemám jedinou výtku. Část produktů jsem však ještě nepoužila. Objednávka byla ihned expedována, platbu jsem raději zvolila při převzetí zboží. Tavící kleště fungují, jak mají - jen bych ocenila podrobnější český návod (například zde není zmínka o funkci kontrolky). Celkově jsem s nákupem spokojena a obchod mohu doporučit.

Rychlé dodání, dostatečná informovanost. Nakupuji zde velmi ráda - opakovaně.

• Zboží přišlo rychle.
    • Pěkně zabalené
    • Voda na keratin absolutně nefunguje , keratin vůbec nepovolila.. a kleště na rozdrcení keratinu vůbec keratin nerozdrtí
    • Chrániče na prsty jsou moc úzké nenatahnu je na prst a to mám prsty reaktivně hubené

nedají navléct ani na prst .. uvidím ještě jak funguje pájka zatím jsem zklamaná..

Objednávala jsem po d uhé, jelikož s první dodávkou jsem byla mile překvapena. Doma velmi rychle.

rychlost doručení

• Vše v pořádku

• Velmi rychle a správně vse vyresi

Vlasy mi došly rychle a pěkně zabalené. Z obchodu už jsem objednávala i dříve, vždy jsem byla spokojená. Ale tenhle pás měl poprvé úplně stejnou barvu jako moje vlasy. Jindy jsem se musela zbavovat nazlátlého nádechu, teď ne. Jsem moc spokojená. A určitě to nebyla poslední objednávka.

• Bývaly doby kdy komunikovali , nakupovala jsem u nich a velká spokojenost

Od že doby co fungují jen jako e-shop ... A kdo ví jestli ještě fungují. Nereagují na emaily, už minulý rok jsem chtěla poradit s péčí i přícesek (bez reakce). Letos jeden je kontaktovala asi 2x. Nakonec jsem se pro objednávku rozhodla s platbou předem, ale i s dotazem na Messengeru a v objednávce. Opět bez reakce. Objednávku zruším . Nebudu posílat 2000 někam kde nevím, jestli vůbec někdo je. Nabídka je také dost omezena. Tak si opravdu nejsem jistá jestli ještě fungují. Nebo jestlí na to jen kašlou.

• Velmi neseriózní jednání .. objednávku jsem vrátila v řádném terminu, bohuzel je to již měsíc a firma se ne vůbec neozvala... nereaguje na e-mail ani na telefonáty a 1000 Kč v nedohlednu !!!

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Velmi nás mrzí Váš komentář a pokusím se situaci objasnit. Objednávka Vám byla doručena 17. 5. Vrácené zboží jsme obdrželi 1. 6., což si můžete dle podacího čísla ověřit. Dnes je to tedy čtvrtý den, kde máme vrácené zboží u sebe. Na vrácení platby máme ze zákona 30 dnů, většinou platby vracíme maximálně do 14 dnů. Platba Vám tedy bude během tohoto týdne odeslána, tedy nejpozději desátý den od doručení vráceného zboží. Za celou dobu jsme od Vás neobdrželi jediný email. Omlouváme se, že jsme Vás zapomněli informovat o přijetí vráceného zboží, kdy zákazníky vždy informujeme, ale Vaše vrácené zboží jsme ještě nestihli zpracovat do systému.

Naprostá spolehlivost a spokojenost

Som veľmy spokojná mam vlásky už doma rýchle dodanie a kvalitné vlásky doporučujem

Som veľmy spokojná