• Nevím jaké jsou slabiny ale objdenala jsem si dvě položky a přišla mi jen jedna při tom jsem samozřejmě zaplatila za obě, druhá položka byla sice jen za 99 Kč ale i tak si myslím, že by si na to co a kolik toho prodají měli dávat pozor tedy pokud to neudělali záměrně.

Důkladně skontrolujte,že vám bylo odesláno vše co jste si objednali.

Reakce obchodu Czvlasy.cz

Dobrý den, samozřejmě se Vám omlouváme, pokud Vám v objednávce něco chybělo, ovšem nerozumím, proč jste nás o tomto doposud neinformovala. Chybějící zboží bychom Vám samozřejmě ihned odeslali. Prosím Vás tedy o kontaktování nás na náš mail [email protected], abychom Vám mohli chybějící zboží z Vaší objednávky ihned odeslat. S pozdravem czVlasy.cz

Je to dobrý nákup ale vlasy poněkud řídké. Ale krásné :))

• Žadné výhody tyto samé vlasy obednavám za 820 kc .

• Problém je, že vlasy vypadají na fotografii zcela jinak než ve skutečnosti. Skutečný odstín vlasů je tak o 3 odstíny tmavší.

Zboží dorazilo v pořádku, bohužel balíček neobsahoval objednaný a zaplacený počet pramínků, ale menší počet o 6 kusů. S obchodem byla ale rychlá a vstřícná domluva a vzápětí mi rozdíl peněz zaslali zpět na účet.
    Co se kvality vlasů týče, jsem trošku zklamaná, jelikož konce vlasů jsou dost poškozené a celková délka zdravých vlasů by tedy dosahovala pouhých 40 cm, místo uvedených 47.