• Rychlé dodání, dobrá cena.
    • Nebyla jsem úplně spokojená se zabalením lyží, byly volně ložené v krabici, nezabezpečené nějakou bublinkovou folií, nebo alespoň stažené páskou. Lyže měly drobné rýhy na skluznici a trochu poškozenou hranu. Možná to bylo tím, že nebyly dostatečně zabalené k přepravě.

• Velký sklad meteriálu ihned k dispozici
    • Jednoduché parkování

Zboží bylo v eshopu uvedeno, že je skladem. Po telefonické urgenci, co se děje s objednávkou mi bylo sděleno, že zboží doopravdy není skladem.

• Obchod se tváří profesionálně do prvních náznaků problémů, které nechce s klientem řešit, viz. Proti.
    • Neochota personálu řešit výměnu zboží poté, co nám špatně poradil s výběrem obuvi. Získali jsme pouze jedinou radu, a to "zkuste to prodat někde na bazaru". Dávám špatné hodnocení za naprostro tristní "proklientský" přístup. Žádná sebereflexe, ani omluva, pouze alibistické přesměrování odpovědnosti na stranu klienta.

Důvěřoval jsem odbornosti personálu, ale bohužel jsem se zklamal. Přestože jsem v kamenné prodejně utratil za zboží částku přes 20.000 Kč, nebyli schopni mi vyjít vstříc s tak banální věcí, jako je výměna obuvi, kterou nám špatně doporučili. Z tohoto důvodu nedoporučuji tento obchod, to už raději půjdu nakupovat do Sportissimo.