Bez problemu vcas dodano

• rychlost a kvalita dodání

Rychlé vyřízení a doručení

• nastavení vázání, přístup personálu

Bez problému, bohužel jsem boty vracel protože byly malé. A i to proběhlo bez problemu.

• Dané zboží nebylo, ale prodavač mi nabídnul předváděcí s adekvátní slevou.
    • Pružnost zboží obratem dorazilo v předvánočním termínu.
    • Někdy se na stránkách ukazuje zboží co již není k dispozici.

Vše dle očekávání, rychlé dodání objednaného zboží.

• Perfektní osobni komunikace a rychlost dodání.

• Rychlé jednání

• rychlost odeslání

rychlost, spolehlivost

• Velký výběr zboží skladem
    • Dostupnost
    • Vysok ceny
    • Přístup

Vzhledem k současnému stavu Covid jsem objednal SNB boty od značky se kterou jsem doposud neměl zkušenosti. Zvolil jsem osobní odběr, abych ušetřil prodejci za dopravu (jinak by byla zdarma), protože jsem si nebyl jistý velikostí. K mému překvapení mne na místě prodavač oznámil jestli si rovnou boty zkusím. Což jsem k opravdu nečekal, protože prodejny měly být zavřeny. Po mé odpovědi, že zkusím doma se nálada prodavače změnila a začal se uštěpačně ptát proč. Odpověděl jsem, že nemám jsem tuto možnost neočekával.A že u nemám sebe ani ponožky, které používám a především, že si boty za 11k chci vyzkoušet alespoň 30 minut. Už z prodejny jsem odcházel se smíšenými pocity. Boty byly skvělé, ale bohužel velikostí malé a při delších vyslapech na splitboardu bych to nedal. Boty jsem na své náklady hned druhý den opět zavezl do prodejny (výdejny), kde na mne hned nastoupili rovnou dva prodavači. Začali boty zkoumat jako jestli někde nenajdou důvod proč mi odmítnout vrácení peněz (větší velikost neměli a žádný jiný model nepodporujeb polo automatické máčky). Přišel jsem si jak před deseti lety, kdy prodejci s prodejem přes internet začínali a vrácení zboží byl vždy problém. To, že v dnešní době a kór v době covidu je vrácení zboží běžné asi v této prodejně moc neberou, protože jde o prémiovou prodejnu (tak se sami označují). Boty jsem nakonec koupil u konkurence a to dokončení výrazně levněji. Každopádně do této "prémiové" prodejny už rozhodně nikdy nezavitam.

velmi dobrý výběr kvalitních značek a to i v akčním zboží

• dostupnost

Vse probehlo rychle a bez problemu.

• RYCHLOST VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

Vše přišlo zavčasu, v pořádku, zboží dle představ.

• Blesková dodávka!!!! Super!