• Fofr

• dobre mi poradili

Zboží dorazilo rychle a v pořádku.

• Krásné zboží

Skvělá komunikace, opravdu všem mohu jen doporučit, okamžitě odesláno, vše v pořádku.

• Funguje, tak jak má.

bohužel cena na internetu byla o 2,5 tisíce vyšší (a za tu jsem výrobek koupil) než cena na obchodě. zůstala tam totiž visačka s podstatně nižší cenou.

bez problému

• Doprava zdarma při nákupu lyží
    • Komunikace obchodu
    • Chybka v popisu zboží

Našel jsem v nabídce zlevněné běžky, které byly za velmi dobrou cenu na to, že dle popisu byly i s vázáním. Raději jsem se proto předem v obchodě zeptal, jestli je popis správný. Pan (asi) majitel slíbil, že to raději ověří a následně se mi omluvil, že popisek byl chybný. Nicméně mi nabídl velmi dobrou cenu na vázání (asi čtvrtinovou, co běžně stojí) a celková cena nakonec byla i tak levnější, než bych sehnal kdekoliv jinde. Chápu, že chyba se stane a oceňuju aktivní přístup k řešení situace.

ŠMEJDI KTEŘÍ PRODÁVAJÍ BAZAROVÉ ZBOŽÍ BEZ JAKÉHOKOLIV UPOZORNĚNÍ, ŽE SE JEDNÁ O BAZAR. Mystifikují zákazníka tím , že lepí na lyže cenovku nového zboží ,, a poté následnou slevu,, , což považuji za klamání zákazníka. Mám zdokumentovanou celou objednávku, kde se o použitém zboží nic nepíše a budu řešit s obchodní inspekcí. Reakce obchodu byla výsměšná , zda jsem si nemyslel, že za takové peníze budu mít nové lyže. To , že mohu lyže vrátit vím , ale ponechám je jako důkazní materiál . Heuréka nemá šanci odhalit bazar, ale takovým jako je CZSKI bych neumožnil již na tomto portále obchodovat. Obchod si dělá reklamu ,,nejlevnějším zbožím,, , ale že je to bazar o tom raději mlčí.

• Velký výběr zboží na jednom místě včetně servisu lyží.

• Výběr

Neatraktivní lokalita

• Fajn přístup, ochota, domluva.

• z prodejny mi zavolali osobne kdy si mohu lyze vyzvednout a dohodli se na serizeni vazani jakym.zpusobem

vyhoda

• Dobrá komunikace

• senzační a ochotný personál

• Velmi zkušený a nápomocný personál.
    • Počítačové měření velikosti nohou na prodejně.
    • Vyšší ceny.

• Rychla komunikace, mila, osobni

Ochota, odbornost a vstřícný přístup.

Vše proběhlo bez problémů, boty bylo možné zkusit a poradit se. Celková spokojenost se službami obchodu

Děkuji za radu při koupi a objednání velikosti. Vstřícnost super. Děkuji