Rychlost vstřícnost

• Rychlé dodání zboží, dobrá komunikace.

vše proběhlo naprosto v pořádku

Reakce obchodu CykloZem.cz

děkujeme za Vaši spokojenost vyjádřenou udělením všech pěti hvězdiček. Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme rádi, když se na nás kdykoliv opět s důvěrou obrátíte.

Za tým CykloZem Michal
    www.cyklozem.cz

• měli skladem to, co jsem hledal
    • vše v pořádku

Reakce obchodu CykloZem.cz

těší nás, když splníme očekávání na sto procent. Budeme i nadále usilovat o Vaši přízeň a těšit se na další objednávku.

Za tým CykloZem Iveta
    www.cyklozem.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka. Nedodány podklady z kontroly.

• informace o stavu objednávky

Reakce obchodu CykloZem.cz

děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Snažíme se našim zákazníkům poskytovat nejen široký sortiment kvalitního zboží, ale rovněž fungující zákaznický servis a individuální přístup. Budeme rádi, když nám na základě Vaší kladné zkušenosti zachováte přízeň i nadále.

Za tým CykloZem Jakub
    www.cyklozem.cz

Ochota, rychlost, výborná komunikace, snížení ceny dle konkurence

Reakce obchodu CykloZem.cz

velmi si vážíme výčtu kladů, které jste zmínil ve svém doporučujícím hodnocení. Máme velkou radost, že se dělíte o příjemné zkušenosti z nákupu s ostatními zákazníky, a přejeme vydařenou cyklistickou sezónu.

Za tým CykloZem Mario

super

Reakce obchodu CykloZem.cz

děkujeme za Vaši výstižnou recenzi, která je pro nás nejen velkou odměnou, ale zároveň silnou motivací pro naše neustálé zlepšování a rozvoj.

Za tým CykloZem Daniel