• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka. Nedodány podklady z kontroly.

zaplatil jsem a přišlo to, takže pohoda

Reakce obchodu CykloZem.cz

těší nás, že nákup proběhl bez jakýchkoliv komplikací a zboží Vám bylo v pořádku doručeno v co nejkratším možném termínu. Přejeme vydařenou cyklistickou sezónu.

Za tým CykloZem David

• Vše ok včetně komunikace

Doporučuji.

Reakce obchodu CykloZem.cz

velmi Vám děkujeme za pochvalné hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že jsme vyhověli Vašim požadavkům a nákup proběhl přesně podle Vašich představ.

Za tým CykloZem Sabina
    www.cyklozem.cz

• Objednáno 6.4. s doručením 12.4. Poté změněna doba dodání o týden o po týdnu a telefonickém urgování přislíbeno dodání do 22.4. To také neklaplo. Čekám do 25.4.a poté ruším objednávku.

Reakce obchodu CykloZem.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že jste byl nespokojený s délkou vyřízení Vaší objednávky. V okamžiku objednání nebyla část zboží, konkrétně tretry, na centrálním skladu. Neprodleně jsme produkt objednali u dodavatele. Bohužel dodavatel nám několikrát změnil termín dodání z důvodu začátku cyklistické sezóny a zvýšeného zájmu o tento konkrétní produkt.

Tato situace nás velmi mrzí, nicméně není v našich silách ovlivnit dodací lhůty našich obchodních partnerů. Rádi bychom ještě připomněli, že do celkové doby od objednání tj. 6.4. do 25.4., kdy byl balíček na Zásilkovně připraven na předání, se nepříjemně projevilo i zdržení u přepravce z důvodu velikonočních svátků. Jsme rádi, že jste si nakonec celou objednávku vyzvedl, a věříme, že zboží bude sloužit k Vaší maximální spokojenosti.

Jako protiopatření jsme začali upozorňovat zákazníky o delší dodací lhůtě, i když v praxi je zboží doručeno většinou dříve.

Doufáme, že své stanovisko přehodnotíte a dáte mám ještě šanci. Těšíme se, že Vám budeme moci dokázat naše kvality...

Za tým CykloZem Martin