objednal jsem kolo velikost 50, ale poslali jinou velikost. Takže jsem bez kola

• Zboží zatím nedorazilo, obchod nekomunikuje.

• Komunikace byla ok
    • Neodbornost

Tak jsem si zakoupil kolo Author Classic 2021, sám z krabice smontoval, návod obsahuje asi 30 % informací co potřebujete abyste si to sami složili :) Tak ok dohledáte nebo logickou úvahou složíte... Po 40km se mi podařilo strhnout závit na klice pravého pedálu - asi velká kvalita! Přemýšlel jsem co jsem udělal špatně, no nakonec jsem šel do servisu a tam mi potvrdili, že pedály byly nasazeny správně (levý a pravý), buď vadný kus nebo nekvalitní komponenta kliky... Tak na vlastní náklady oprava vložkou závitu (opravdu nebudu posílat kolo přes celou ČR a reklamovat a být bez kola 2 3 měsíce...) Borec ze servisu, který mi to opravuje se velice zajímal kde jsem kolo zakoupil, protože není prý vůbec seřízené, brzdy zadní na které jsem nešahal nedoléhají správně a celkově ohodnocení velký špatný. Opět na vlastní náklady si to kolo nechám raději celé rozebrat a seřídit schopným člověkem, protože má důvěra v tento obchod je opravdu velmi malá... Hlavně že když jsem volal tak mi bylo tvrzeno, že vše bude seřízeno a promazáno - docela povedený vtípek. Tak jsem si min. 15 stovek vydělal k pořizovací ceně...

Zboží bylo dodáno, ale to je tak vše. Bohužel s lehkými zmatky, protože ani ten základ neumí udělat správně a napoprvé. Platil jsme dopředu kartou, ale baliček mi byl doručovaný na dobírku. Takže jsem se ozval, oni zjistili co a jak zařídili nové odeslání. Bohužel mě nijak neinformovali dopředu, musel jsem se sám ozvat/připomenout jak to vypadá, peníze v tu chvíli byly dávno pryč, ale nikdo ne neozýval. A nakonec PPL v 9:29 napíše, že bude doručoval balíček mezi 8 - 10 a v 9:49 vola ze jsou tu.

Zboží dorazilo špinavé, odřené, v roztrhané krabici.

Dětská helma Uvex z objednávky přišla v neoriginálním balení, bez jakéhokoliv návodu k použití, se všemi štítky odtrženými, nesla viditelné známky používání - byla špinavá a ohmataná! Ihned jsem odesílala email s žádostí o nápravu, stačila by mi i omluva, ale zcela bez odezvy. Opravdu nikomu tento obchod nedoporučuji!!!

Objednal jsem šedé a přišly černé

• komunikace obchodu dobrá, personál ochotný

Objednal jsem zboží, objednávka zrušena z důvodu posledního kusu, který se prodal. Očekával jsem, když už nebyli schopni dodat zboží a chyba byla na jejich straně, že nabídnou jiné řešení, bez odezvy. TYTO praktiky mně ..., ale na výběr je řada jiných prodejců.
    Kolo jsem si objednal od kola - Štěrba... a zde jsem byl maximálně spokojený.

• Příznivá cena

Velmi špatná komunikace

• The shop didn't have the product

Nákup kola. Kolo super, ale v baliku chybel rychloupinak predniho kola. Predni brzda byla spatne nastavena, tuha brzda - bylo treba roztahnout brzdove desticky, aby slo predni skolo vlozit do vidlice.

• maji tam co jsem chtel
    • nemaj cas, nemaj doplnky
    • dodelej si sam

Moje zkušenost s tímto obchodem bohužel není nejlepší. Místo rady od zdejších odborníků, jak provést nějakou úpravu na kole, jsem se dozvěděl že to nejde. Takže jsem si ji musel vymyslet sám a za použití komponent, které sami prodávají i provést. A obsluha v samotném obchodě, to byl jeden velký chaos. Nevím, jestli jsem měl jen smůlu, v každém případě sem už příště nejdu.

• relativně slušný výběr kol
    • zákaznický servis

Zakoupená pumpička patrně bez komentáře, zatím nevyzkoušena. Podstatně hůře jsem dopadl s prosbou o výměnu prasklého, evidentně nekvalitního, šroubu spojujícího sedlo se sedlovkou. Byť je Author výrobcem daného dílu, nebyli schopni/ochotni mi prodat ani objednat daný šroub a odpálkovali mě s tím, že si to mám někde koupit. Podotýkám, že se jedná o drahé karbonové kolo Author v záruce. Poté, co jsem ve specializované prodejně nepochodil kvůli specifické stoupavosti závitu, tak jsem opětovně kontaktoval Cyklocentrum. Tam mi řekli, že šroub nemají a na námitku, že bychom to tedy mohli řešit přes záruku, se mi de facto vysmáli, že jsem měl kývající se sedlo během projižďky dotáhnout momentovým klíčem a ne obyčejným imbusem. Nakonec jsem si musel uchycení sedátka opravit sám pomocí neoriginálního šroubu. Celé to je o ochotě vyjít vstříc zákazníkovi, a to s nákladem v řádek jednotek Kč (v železářství mi ten neoriginální šroub s jistící matkou věnovali zdarma...). Takhle to dopadlo tak, že si v Cyklocentru již nikdy nic nekoupím a zařídím, aby byli všichni mí přátelé adekvátně varování před využitím jakýchkoli "služeb" uvedeného obchodu. Obchodně vzato naprosto idiotský přístup tamního personálu, jakoby se chystali to tam zavřít a bylo jim jedno, jakou si vytváří reputaci.

• Lokalita výdejního místa, možnost parkování.

Kola velice lajdácky sestavena, jednotlivé komponenty nedotaženy, řídítka nebyla v ose kola.... Celkově přístup v rámci sestavení kola mě velice zklamal.

Jednoduše řečeno, nikdy více. Kolo jsem záměrně objednával v Brně kvůli blízkosti servisu. Kolo bylo na stránkách obchodu skladem přímo na pobočce v Brně. Udělal jsem objednávku a došel e-mail o přijetí objednávky s termínem dodání týden. Po týdnu jsem asi 5x každý den volal na pobočku i na centrálu, ale telefon nikdo nebral ani nezavolal zpět. Email také bez reakce. Kolo nakonec bylo k odběru za osm dní, ale ani si nedali práci s jeho seřízením. Komunikace obchodu nulová, péče o zákazníka také.

• Posláno jiné zboží, žádná reakce na reklamaci

• Před nákupem jsem byl ujištěný, že kolo přijde seřízený. Kolo přišlo originál zabalené od výrobce, takže na něj v servisu nikdo nešáhnul a samozřejmě seřízené nebylo. Nejde zařadit požadovaná rychlost

• Personál nepříjemný, neochotný a dost zmatený. Zboží přišlo špinavé, lidé před námi reklamovali, že přišlo dokonce rozbité (helma na kolo).
    • Dres se dá koupit jinde levněji, což jsme bohužel zjistili až potom. Navíc se musí platit doprava i když si to vyzvednete sami ( přeposílání mezi jejich pobočkami)