• Pěkně umí lhát
    • Po odeslání objednávky jsem ještě pro jistotu zavolal do Jablonce..A pracovnice Blanka Pichlová mě ujišťovala že zboží je na centrále v Polsku a že asi týden bude trvat dotučení. Až mě překvapil 23.2.kvečeru email od pana Vrány že zboží nikde u dodavatelů nemají a atˇsi vyberu jinou vidlici.
    • Je to asi jako když si objednáte Mercedes a prodejce vám napíše ať si u něj koupíte Dacii.
    • Napsall jsem že u nich již nic nekoupím a potom mi došel email od paní či slečny Pichlové s tím že si vidlici spletla za jinou.Slečna by snad ještě mohla prodávat v pekařství tam tolik škody neudělá.

Tento obchod bych přiřadil na úroveň tzv. Šmejdů.Ti také perfektně lžou.
    Vidlici mají u jiných prodejcu :Seriozní obchodník by jí tam koupil a zaslal zákazníkovy byť i s prodělkem.Jenže to by mysely mít v Cycology profesionální čest.

Objednal jsem 14.2.2024 a zatím nic.

max spokojenost

Rychlé dodání

• ceny jsou skvělé, když jsou akce
    • veliký výběr zboží

• vyzvednutí v samoobslužném boxu v Jablonci

Bohužel zboží úplně nevyhovovalo, ale snaží se sehnat náhradu, což oceňuji.

Možná je to dobrý obchod, ale od zaplacení zboží 6.2. do 13.2. žádná odezva. Až po dotazu jsem dostal omluvnou zprávu, že stěhují sklad a vše se opozdilo. omluvou poslali slevový kupon 100 Kč. Stačilo rozeslat k objenávkám sdělení dříve.

Reakce obchodu Cycology

jak jste již psal, stěhujeme sklady, velice nás mrzí tato nastalá situace, kterou náš tým řeší každý den. Opravdu není vinna na naší straně, bohužel nastal IT problém, který v tuto chvilku řeší IT tým třetí strany. Věřte že i pro nás je nastalá situace velice nepříjemná a řešíme jí každý den.

Za celý Cycology tým,s přáním hezkého dne,
    Matěj Vodička

Dobrá komunikace

• vyzvednutí v "boxu"

• Rychlost vyřízení objednávky

• zákaznický přístup

• příjemné,ochotné jednání v prodejně.

• Vše rychle, OK

Cena a rychlost.

• nic jsem nenašel

• Výborná komunikace, přehledný eshop, přijatelné ceny.
    • Prodej mě sám telefonicky kontaktoval s tím, že mnou vybraná výdejna Zásilkovny má týden zavřeno a sám mi navrhl pro mě nejbližší zásilkovou. Opravdu palec nahoru!

• Ochota a kluci i rádi poradí.

• Cena zkraceni bowdenu brzdy. Distupnost v Liberci.

Koupil jsem brzdy Shimano a stacilo jen namontovat. Skvela prace, disky za zkraceni! Dodani do boxu taky ok. servis v LBCC rychlý, cena ok.

vše ok.

• příznivá cena