Bylo pro me dulezite zbozi "skladem" obchod jsem informovala, ze jej potrebuji ihned. Chapu, ze zbozi, ktere neni skladem ma delsi dodaci lhutu - v tom nebyl problem, nerozumim tomu proc zbozi skladem nebylo odeslano a ani me nikdo nekontaktoval. Uvedene telefony nikdo nezvedal. Musela jsem ostatni zrusit, ztrata duvery.

Reakce obchodu curepink.cz

Nedorozumění, protože jinak to nazvat nelze, nás pochopitelně mrzí. Pokud si zákaznice objedná 22.8.2016 zboží s dodací lhůtou 21-28 dní, tak skutečně nechápeme, co ještě bychom měli dělat resp.jakou komunikaci vyvinout, aby 15.9.2016 nebyla zklamaná nedodáním zboží a jakou komunikaci by očekávala. Se zákazníky v době zajišťování zboží nemáme důvod komunikovat a ani neřešíme poznámky u objednávek, protože plyne termín do vyřízení. Zboží je na cestě a bylo by cca v termínu dodáno. Se zákazníky komunikujeme až ve chvíli, kdy je dodací termín ohrožen a je třeba hledat řešení situace. Ani telefonická nedostupnost na dvou číslech, nabízených v kontaktech se nám jeví dosti nepravděpodobná, pokud bylo voláno v pracovní dny a v pracovní době. Zákaznice volala jednou na jedno číslo v době dovolené. Další čísla, uvedená v kontaktech e-shopu už nevyužila. Pokud by tak učinila a před termínem expedice zavolala, bez problémů bychom ji zboží skladem odeslali, protože tuto službu zcela běžně NA POŽÁDÁNÍ a po domluvě zákazníkům nabízíme. ZKUSTE SI K NÁM SAMI ZATELEFONOVAT A UVIDÍTE :-) Nebo stačilo napsat email. Paní ale OČEKÁVALA NESTANDARDNÍ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY na základě jedné poznámky připsané v kolonce pro expedici objednávky, která se řeší až při odesílání zboží, nikoliv při přijetí objednávky resp. jednoho nezdařeého telefonátu a je rozčarovaná, že se tak nestalo.
    Ale nesystémová řešení mimo zaběhlou praxi vždycky přinášejí jistá rizika chyby nebo nedostatky. A my jsme skutečně její požadavek v poznámce objednávky nezaregistrovali, jelikož jsme neměli důvod se domnívat, že paní má zájem o nesdandardní řešení expedice. CurePink team

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nedalo se platit kartou

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné ocenění naší práce.
    Jsme především velkoobchodníci, importéři a distributoři. Takže z hlediska logistiky pro nás ZATÍM řešení problematiky placení kartami představuje riziko problému u placení předem u zboží, které nemáme skladem. Počet zájemců o tento druh placení není takový, abychom věc řešili systémově. Děkujeme za pochopení a Vaší objednávku. CurePink team

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží objednáno 14.6.2016, bohužel do 11.7.2016 stále nedorazilo?

Děkujeme za hodnocení.
    U každého neskladového produktu uvádíme dodací lhůtu.
    U objednaného výrobku 28 dní.

• Dobrý výběr
    • Značkové zboží za přiměřenou cenu
    • Jednoduchý nákup
    • Zrušení kamenné prodejny

Nabízené zboží není v běžné síti prodejen. Ceny jsou více než vyhovující na oficiální produkty. Nabídka se pořád aktualizuje.

Reakce obchodu curepink.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Popisuje přesně ty body, kterými se snažíme lišit od konkurence a věříme, že je zákazníci ocení. Prodejnu jsme museli zavřít, protože při cenách nájmů v obchodních centrech to byla černá díra na peníze. Za necelé dva roky jsme tam prodělali několik stovek tisíc. Jsme importéři a distributoři a nemáme zájem dotovat z vydělaných peněz "nenažraná" centra. Výdejní místo pro zájemce v centru Ostravy zůstalo v našem office sídle. CurePink team.

Neboli problémy, tak že ok.

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za recenzi a kladné hodnocení naší práce. Vždy se snažíme, aby nebyly problémy.

• -

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Je to povzbuzení pro naše pracovníky.
    CurePink team

• úžasná rychlost reakce na objednávku
    • nevím o žádných

to co mají, rychle dodají

Reakce obchodu curepink.cz

Dobrý den, děkujeme za vyjádřený názor a ohodnocení naši práce a snahy uspokojit zákazníky.
    CurePink team

• rychlé a příjemné jednání

nákup bez problémů, doporučuje

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujme za kladnou recenzi a ocenění naší práce.
    CurePink team

• Se vším jsem byla spokojená, jediné co bych vytkla je zbytečně drahá doprava a vlastně není ani jiná možnost dopravu si vybrat než jen u společnosti DPD.

Reakce obchodu curepink.cz

Dobrý den. Děkujeme za recenzi a názor.
    Jsme především velkoobchodní a importní prodejci a distributoři, takže je pro nás zatím jeden exklusivní dopravce vyhovující řešení. Neexpedujeme denně koncovým zákazníkům takové množství balíků, aby mělo smyl dopravu dělit mezi vícero dopravců. Účtované náklady na dopravu kopírují cenu dopravce a poskytovaných služeb (info sms).
    Nedotujeme dopravu i s ohledem na nižší ceny zboží.

• Přehlednost,rychlost vyrizeni
    • Zadne

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za recenzi a budeme rádi, když se k nám vrátíte i v budoucnu.
    CurePink

• dodací lhůta

již nikdy

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za hodnocení. Pokud by si zákazník při objednávání NEskladového zboží 22.4.2016 přečetl uvedenou dodací lhůtu (21-28 dní) a totéž uvedeno v informačních emailech, možná by tato recenze nemusela vzniknout.
    PROSÍME VŠECHNY POTENCIÁLNÍ ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ BUDOU ČÍST RECENZE, ABY STEJNĚ POZORNĚ ČETLI I UVEDENÉ INFORMACE, ZDA JE ZBOŽÍ SKLADEM NEBO JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA!
    Předejdeme Vašemu i našemu rozčarování.

• všestranost
    • více produktů i jiných značek než Barcelony

dobrý obchod

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladnou recenzi.
    Nabídka je ovlivněna našimi dodavateli a FC Barcelona je na trhu s merchandise zbožím nejaktivnější. Naše nabídky jsou stále a průběžně doplňovány.
    CurePink team

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• přehlednost stránek
    • dobré ceny
    • ráda bych dostala alespoň po měsíci (kdy mi ještě nepřišel balík), informační email ohledně toho, jak to vypadá s mojí objednávkou - místo neustálého posouvání datumu dodání v historii objednávek na jejich stránkách

Zboží jsem si objednala někdy v lednu a dorazilo mi bohužel až po 4 měsících. Snad to ale nebyla chyba obchodu, ale jejich dodavatelů, u kterých se čekalo než přijde zboží. Po mém emailu s dotazem jak to vypadá s objednávkou mi bylo ochotně nabídnuto náhradní řešení.
    Komunikace probíhala v pořádku.
    Věřím, že kdybych si objednala zboží skladem a ne s čekací lhůtou, že budu mít balík doma i do těch 3 pracovních dnů.
    Balík dorazil v pořádku.

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za tolerantní zhodnocení. Je to skutečně, jak zákaznice uvedla, zboží nebylo skladem a následně, s ohledem na datum objednávky, jsme už zapomenuli zákaznici kontaktovat. Za prodlení se pochopitelně omlouváme. U neskladových položek je vždy riziko, že se něco termínově "zasekne", což se v tomto případě stalo. CurePink team

• Zadne
    • Nekomunikuje,zadna odezva,pouze prvni univerzalni odpoved,ze dekuji za nakup a pak uz nic!!!

Radeji vyuzit jiny obchod

Reakce obchodu curepink.cz

Zákazníkovi se omlouváme, ale..U objednávky ze 14.3.2016 a zboží s dodací lhůtou 18 dní u zboží importovaného z Anglie jsme s dodávkou 6 dní opoždění. Expedice by proběhla v následujících dnech. Ve všech potvrzovacích emailech uvádíme, že dodací lhůta je orientační, nikoliv závazná. Rychlost expedice a práci dodavatele nebo dopravce nejsme schopni ovlivnit. Stejně tak, jelikož jsme velkoobchod, nikoliv internetoví specialisté, nejsme schopni individuálně komunikovat se zákazníkem při několikadenním zpoždění. Nemáme na to lidské kapacity. Všem budoucím potenciálním zákazníkům s podobnou náročností na přesnost dodání nebo informační servis doporučujeme objednávat VÝHRADNĚ ZBOŽÍ SKLADEM. Děkujeme za pochopení.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.