• Nedostatkove zboží

Děkujeme za kladnou recenzi. Táborecká za tým Curepink distribuce

• velký výběr
    • doprava pomalá a drahá, neexistence výdejního depa v HK

lepší průměr

Reakce obchodu curepink.cz

Dobrý den, děkujeme za názor.
    Pro pochopení: expedujeme a doručujeme do 24-48 hodin, za práci dopravce, společnost PPL nemůžeme nést zodpovědnost, ale měli by doručovat druhý den po převzetí.
    Cena dopravného kopíruje cenu a náklady za dopravu a expedici. Nepodbízíme se zákazníkům tím, abychom dotovali dopravu. To by naše práce ztrácela smysl. Sboží jste si mohl vyzvednou a depu PPL, pokud byste si to s nimi na základě poslané sms vykomunikoval. A výdejní depo PPL v HK pochopitelně je. CurePink tým

• Vše na jedničku, spokojenost. Díky.
    • O žádných nevím.

Vše O.K.

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné ohodnocení a pochvalu všech našich zaměstnanců a pracovníků. V předvánočním období to určitě povzbudí. Obzvlášť, když někteří ktitici a autoři nedoporučujících recenzí nemají v tomto ročním období soudnost.
    David Štift ředitel společnosti.

Super obchod a vrele doporucuji.tesim se na dasli obchod!:-)

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se v rámci možností.
    Taky se budeme těšit na další nákupy.
    CurePink tým

• obsahuje ponuky vyrobkov, ktore som inde nevidela

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za recenzi. Specializujeme se na zboží, které není všude k vidění. Jezdíme do zahraničí na veletrhy a hledáme partnery, které zastupujeme jako distributoři na českém a slovenském trhu. Máme více než 40 zahraničních dodavatelů, přímo výrobců, s nimiž spolupracujeme. To už je solidní portfolio, abychom nemuseli nabízet stejné zboží jako většina e-shopů. CurePin tým

• Komunikace se zákazníkem

Tričko jsem vracel v zákonné 14dení lhůtě a požadoval vrácení peněz na účet. Když peníze v zákonné 30dení lhůtě nepřišly, ještě jsem je 2x kontaktoval mailem, ale uź se nikdo neozval a peníze do dnešního dne bohužel nevrátili. Raději se tomuto obchodu vyhněte.

Reakce obchodu curepink.cz

Dobrý den. Počítejte s námi: objednávka 4.10, odesláno 5.10, vrácení v zákonné lhůtě 14 dní + 30 dní na vyřízení. Platba na účet 23.11.2016. Kam posílal zákazník emaily nevíme, ale na relevantní email [email protected] to nebylo. V okamžiku komunikace s expedicí se věc vyřešila, ale jako každá platba podléhá i tato schválení finančním oddělením. A jestli zákazník nechápe, že v tomto ročním období se zprodlíme o několik dní s vyřízením platby na 440 Kč, tak nás to fakt mrzí, ale jistá míra tolerance by se hodila. Obzvlášť, když si zákazník kupoval výprodejové tričko se slevou téměř 200 Kč a nakonec jej ještě vracel bez udání důvodů. Určitě to není o naší nekorektnosti nebo neserióznosti viz další recenze.
    Každý si může udělat názor, zda je popsaný příběh důvodem se nám vyhnout.

• dobrá nabídka
    • mohla by být kratší dodací lhůta

pokud nepotřebujete zboží hned tak docela super

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za recenzi a hodnocení.
    Zákazníci, kteří potřebuji zboží hned, si jistě vyberou ze stovek až dvou tisíc produktů skladem s dodáním do 1-2 dnů.
    Pochopitelně, že u objednávání speciálních produktů, třeba náušnic Star Wars, je potřeba dát nám čas na zajištění zboží u některého z našich více než 40 zahraničních dodavatelů z 5 zemí Evropy. Navíc, pokud nakupujeme jako velkoobchodníci celá balení a set zboží.
    CurePink team

• Netradiční zboží za příznivou cenu.Skvělá komunikace.
    • Specializuje se jen na hrstku animaku .Třeba Garfilda tam rozhode nenajdete.Vypadky v dodávkách zboží.

Toto byl můj první obchod .Jediné co mne mrzelo je že jsem objednala 20.10 s tím že misto dvou totožnych hrnků mi avizovali dopravit jen jeden .Další doobjednavka mela byt 10.11. No dnes mi ze strany obchodu bylo sděleno že se hrnku nedočkám .Takže mam smůlu.Měl to byt dárek ,objednávat toto na poslední chvíli tak nevím.

Reakce obchodu curepink.cz

Dobrý den. Děkujeme za recenzi. Zajišťujeme zboží více než 40 dodavatelů z pěti zemí a v nabídce máme desítky poptávaných licencí. Ale pokrýt poptávku úplně všech licencí by byl poněkud logisticky neřešitelný úkol.
    V rámci několika tisíců nabízených produktů pochopitelně dochází k vyprodávání zboží, změnám nabídky a podobně. Takže, pokud chtějí mít zákaznici jistotu, je potřeba pracovat výhradně s nabídkou zboží skladem.
    Zboží importujeme od výrobců. A potřebujeme na zajištění zboží z Anglie, Španělska, Itálie, Německa nebo Holandska jistý čas na objednání, zabalení u dodavatele, transport, zpracování ve skladu a expedici. Tohle se fakt za tři dny (obrazně) nedá zvládnout. Děkujeme za pochopení.

• Zboží
    • Dodací lhůty

Nakupovala jsem poprvé, od objednávky do dodání zboží uplynul celý měsíc!

Reakce obchodu curepink.cz

Klasický příběh o tom, že lidi nečtou informace v e-shopech a pak hodí neschopnost na provozovatele shopu. Paní si objednala 9.10.2016 zboží, které mělo dopředu avizované datum dostupnosti u dodavatele 1.11.2016. A diví se, že měsíc čeká...My jsme zboží 3.11.2016 předali dopravci PPL a paní balíček dostala dříve než napsala tuto recenzi. Jsme tedy nedoporučeníhodní? Dělá z nás hlupáky, znehodnotí naší práci a přitom by si měla raději zamést před vlastním prahem.....
    Za CurePink paní DAGMAR LAMPLOVOU ostatním e-shopům NEDOPORUČUJEME.

výborná komunikace, na mé přání mi objednávku opravili tak, jak jsem chtěla.

CurePink tým

Okamžitá informace o přijetí objednávky, odeslání a dodání okamžitě hned druhý den. Naprosto spokojena, vřele doporučuji.

CurePink tým

• Velký výběr produktů s filmovými, herními a jinými motivy.
    • Přijatelné ceny.

Nejlepší obchod v oblasti jím prodávaných produktů. Lepší obchod opravdu neznám. Překvapen jsem byl i krátkou dobou dodání zboží, které nebylo zrovna skladem (cca 1 týden).

CurePink tým

• přehlednost a rychlé dodání
    • nemá

Výborná komunikace o zásilce
    Mohu jen doporučit !!!

• Velký výběr
    • Žádné

Jsou rychlí a nějakou maličkost ta vždycky najdete

• rychlost dodání,
    • výborná komunikace,
    • skvělé ceny,

Rychlost dodání, výborná komunikace, přehledné stránky, dobré ceny.

CurePink tým

• Velký výběr za skvělé ceny

CurePink tým

• Je tu zboží, které nikde jinde nekoupím, protože se objednává také z ciziny
    • Někdy již zboží z ciziny nejde objednat

V tomto obchodě nakupuji kalendáře pro celou rodinu vždy na vánoce - je to už tradice. Každému koupím kalendář s jeho oblíbenými postavami nebo k jeho koníčkům. Je třeba objednat včas a pokud je požadované zboží v nabídce, pak je vždy objednávka rychle vyřízena a zboží dodáno.
    Právě pro dobrou komunikaci s obchodem a rychlé dodávky a samozřejmě také kvůli nabídce bych doporučila obchod ostatním

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za zhodnocení naší práce a snahy. Přesně takto chceme zákazníkům sloužit. A především děkujeme za věrnost a že se k nám vracíte.
    Curepink tým

• nemá

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za ohodnocení naší práce.
    CurePink team

• Nemusím nikde běhat po nákupech
    • Asi zadne

Jsem spokojena

Reakce obchodu curepink.cz

Vážíme si Vašeho názoru a děkujeme.