Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě curepink.cz před 3 týdny

• Velký výběr
    • V jednu chvíli v obchodě hodně věcí chybělo a nebylo si z čeho vybrat
    • Jednu chvíli mi stránky vůbec nešly načíst a hlásilo mi to, že stránka neexistuje
    • Chybné údaje

Tričko pro přítele jsem vybrala schválně dle popisku "100% bavlna". Doma jsem však zjistila, že je na tričku napsané "70% polyester, 30% bavlna". Kvůli tomu jsem nekoupila jiná trička, ač třeba s hezčím potiskem, a pak mi nakonec přijde polyester. Prosím, aby to někdo upravil, aby se toto nestalo aspoň ostatním zákazníkům.
    Při dřívějším zájmu o jedno tričko, u kterého nebylo složení, jsem psala mail a dodnes (min. měsíc) jsem nedostala odpověď. Nejspíš má firma spam filtr na maily, což je v pořádku, ale i přesto by bylo vhodné, se občas kouknout, zda tam nespadl mail od zákazníka.

Reakce obchodu curepink.cz

Omlouváme se za chybně uvedenou informaci o materiálu. Drtivá většina triček je bavlněných, toto se to přepsalo s chybou.
    Vámi objednané tričko je celopotištěné tzv. sublimované, proto jiný materiál.
    Pokud se Vám nelíbí, jak uvádíte, tak nám jej vraťte. Jedná se velice žádaný vzor.
    Během dvou týdnů jste tak neučinila. Možná výrobek není tak špatný, jak popisujete.
    Nabídka více než 1 200 druhů zboží skladem se nám jeví jako solidní nabídka. Ale to je věcí názoru.
    V tuto chvíli nabízíme cca 200 vzorů a velikostí jenom licencovaných pánských a dámských triček.
    S jiných recenze je zřejmé, že s komunikací se zákazníky nemáme problém. Spíš naopak.
    Váš email skutečně neregistrujeme a vylučujeme, že bychom Vám při doručení neodpověděli.
    Co se týká technického problému k tomu se nedá zpětně vyjádřit. Okolností a vlivů, které mohou způsobit takovou situaci je v internetovém prostředí a mimo náš vliv přehršel.

• nakoupil v obchodě curepink.cz před 2 týdny

rychlé dodání

• rychlé vyřízení

vse v poradku

Dobře zabaleno

• nakoupil v obchodě curepink.cz před 3 měsíci

Koupil jsem hrnek Central Perk z TV serie Friends v ozdobném papírovém boxu.
    Po vybalení jsem zjistil, že je hrnek prasklý. Zavolal jsem na zákaznickou linku, po dohodě jsem odeslal foto poškození a obratem mi byl zaslán nový hrnek.
    Chválím rychlou dodací lhůtu, příkladný přístup prodejce a vstřícné jednání.
    Curepink jednoznačně doporučuji.

• Rychlé dodání,zboží odpovídá popisu,spokojenost

• Rychlá komunikace
    • Vynikající zpětná vazba a informace

Od objednávky do doručení 3 dny. Nemám xo dodat.

• nakoupil v obchodě curepink.cz před 4 měsíci

• Vše bylo v pořádku,zboží pěkné
  • nakoupil v obchodě curepink.cz před 4 měsíci

• Rychlost dodání, přehlednost internetových stránek.

Rychlost, kvalitní mnou vybrané výrobky, dobře zabaleno - keramické zboží.

• nakoupil v obchodě curepink.cz před 5 měsíci

• Rychle, v poradku, takove jako na obrazku
    • Skvela komunikace
    • Nedorucuje Ceska posta
  • nakoupil v obchodě curepink.cz před 5 měsíci

Objednané zboží došlo včas a v pořádku. Komunikace proběhla vždy rychle a bez problemů

• nakoupil v obchodě curepink.cz před 6 měsíci

• Rychlost a pohodlnost nákup z domova

• velmi rychlé dodání

• milé jednání
    • málo volných parkovacích míst

• zajímavý výběr zboží
    • platba pouze na dobírku a samozřejmě s poplatkem
  • nakoupil v obchodě curepink.cz před 6 měsíci

+ vše v pořádku, osobní odběr

• mé zboží skladem
    • široký výběr zboží s tématikou HP
  • nakoupil v obchodě curepink.cz před 8 měsíci

objednane zboží prislo hned druhy den

• nakoupil v obchodě curepink.cz před 8 měsíci

• velice rychlé doručení