curepink.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - curepink.cz

361 recenzí z celkového počtu 1189 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod curepink.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze curepink.cz

Zikmunda

Přidáno: 8. července 2017

Naprostá spokojenost, zboží dorazilo v naprostém pořádku.

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za ohodnocení naší práce, kterého si pochopitelně velmi vážíme.

Přidáno: 3. července 2017

Super cena, velmi rychlé. Celkově spokojenost na jedničku ;-)

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za hodnocení, kterého si vážíme.

AM

Přidáno: 30. června 2017

• sehnala jsem věci, které jsem chtěla
  • velký výběr
  • zatím žádné

Nakupovala jsem zde poprvé a byla jsem moc spokojená. Sehnala jsem co jsem potřebovala. Také rychlost dodání byla super. Až budu příště zase shánět dárky, tak určitě bude tento e-shop první volba :-).

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení. Curepink tým

Jana

Přidáno: 28. června 2017

• Produkt byl v tomto obchode vyrazne levnejsi nez jinde.
  • Doruceni bylo rychle a spolehlive.

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení.
Jsme přímými dovozci a distributoři celkem 40 zahraničních dodavatelů a výrobců. Můžeme si tedy dovolit prodávat kvalitní zboží za nižší ceny.

Jili

Přidáno: 7. června 2017

• Mohu v klidu vybrat zboží a ještě porovnat ceny jinde.
  • O žádných nevím

Vřele doporučuji

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladné hodnocení.

Uzenezebro

Přidáno: 1. června 2017

Jack Daniels kšiltovku jsem vždycky chtěl. Bohužel na oficiálních stránkách Jack Daniels merchandise jsem tento typ kšiltovky nesehnal. Psal jsem na jejich email a ani neodepsali. Co víc k tomu říct? Na Curepink jsem našel přesně co jsem chtěl a do dvou dnů byla kšiltovka doma. Curepink jen tak dál a přeji spoustu úspěchů v podnikání a hodně spokojených zákazníků.

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za ochotu obětovat čas a energii napsání kladné recenze. Mnozí spokojení zákazníci to neudělají, a tak Vaše kladná recenze kontrastuje s několika odlišnými názory nespokojených zákazníků, kteří píši negativní recenze vždy mnohem ochotněji. Věříme, že naši práci děláme s maximálním nasazením a nespokojenci jsou spíše výsledkem nedorozumění nebo nepochopení v komunikaci.
Takže děkujeme a pochopitelně máte u nás slevu 5% na další nákup. CurePink tým

Aneta

Přidáno: 23. května 2017

• Komunikace a dodaci lhuty

Cekala sem na zbozi dele nez 3 mesice a dnes mi jen tak napsali, ze objednavku rusi a ze si to mam objednat znova!

Reakce obchodu curepink.cz

Nedorozumění v komunikaci nás pochopitelně mrzí.
Ale v době, kdy měla být objednávka vyřízena jsme zákaznici telefonicky informovali, že zboží je vyprodáno a do konce května nabude k dispozici. ZÁKAZNICE POTVRDILA, ŽE SI DLOUHOU DOBU POČKÁ. Dne 23.5.2017 jsme ji telefonicky kontaktovali z čísla 602 724 500 a telefon nebrala, ani nezavolal zpět. Zboží je již skladem u dodavatele a zajistili bychom jej v prvním týdnu června. Tento termín jsme chtěli od zákaznice potvrdit, ale když NEBERE TELEFON a nekomunikuje, je to dost obtížné.
NEJSME VÝROBCI a pokud se zboží u výrobce vyprodá, termín vyřízení se posouvá nebo se objednávky ruší. Máme 40 zahraničních dodavatelů/výrobců. A riziko přechodného vyprodání a nedostupnosti zboží prostě u neskladových položek v našem e-shopu prostě je. Curepink tým.

Přidáno: 23. května 2017

• Velký výběr.
  • Největší slabina je zasílání službou PPL. Pokud zaplatím 135,- za dopravu, tak čekám, že mi bude balík doručen a ne, že si ho budu muset sama vyzvedávat v nějaké prodejně.

Celkově jsem ale s nákupem spokojená.

Reakce obchodu curepink.cz

Dobrý den, na PArcelShop, jste si po dohodě s řidičem nebo pomocí e-mailu musela zásilku přesměrovat sama. Toto už neděláme my. V detailu zásilky na PPL.CZ je uvedeno, že nebylo možno Vám zanechat oznámení a pak jste si dohodla jinou adresu doručení. Vroblová Kateřina za CurePink

Jinak velice děkujeme za KLADNOU recenzi :-)

CaptainM88

Přidáno: 19. května 2017

• velký výběr
  • vysoká kvalita zboží
  • vyšší cena zboží

velice rychlé dodání, velký výběr kvalitních produktů, proto mohu jen doporučit

Přidáno: 11. května 2017

Maximální spokojenost - zboží nebylo na skladě, doobjednali a včas doručili :-)

Reakce obchodu curepink.cz

Děkujeme za kladnou recenzi, která krásně kontrastuje se včerejší negativní recenzí zákazníka, který není s dodací lhůtou spokojen.
Naše práce prostě není jenom černá nebo bílá...Je to hodně o práci našich dodavatelů nebo dopravců, což nemůžeme ovlivnit a ne každý zákazník má proto pochopení. CurePink tým