• Příjemně mě překvapilo bleskové doručení zboží (8.12. po poledni jsem objednala a 9.12. byl balíček v Zásilkovně).

• Po zrušení a vrácení objednávky se nic neděje. Na emaily nikdo neodpovídá, telefon nedostupný. Bohužel zaplaceno předem.
    • Delší dodací lhůta

Reakce obchodu Cukraření CZ

Dobrý den, vaše negativní recenze nás mrzí, objednala jste si v den státního svátku 28/10/2022, balík vám byl odeslán nejbližší pracovní den po doskladnění produktu co jste měla na objednávku a hned další den byl v Balíkovně kde jste ho nechala 2 týdny ležet bez vyzvednutí. Platba vám již byla vrácena. Omlouváme se za komplikace. Přeji hezký den.

Jsem vždy spokojena

• Rychle odeslání, příjemná komunikace

Som veľmi spokojná s objednávkou, došla v poriadku a došlo všetko čo som si objednala. Ďakujem, Daša.

• Perfektní komunikace ze strany obchodu
    • Nízké ceny
    • Rychlé odeslání

Všem mohu jen doporučit.Byla jsem maximálně spokojená s nakupem a s rychlostí doručení.

Dodání i kvalita zásilky dorazila brzy a v pořádku. Jsem spokojená doporučuji využít této služby

vse ok

Zboží bylo dorzčeno obratem,předpokládám,že budu dostávat nabídky.

Využila jsem Váš obchod poprvé a zboží mi bylo doručeno do 2dnů na Zásilkovnu mnou vybranou. S objednaným zbožím už mám zkušenosti z minula, kdy jsem to dostala darem a jsem velmi spokojená, proto jsem si objednala další.

Velký výběr zboží a pěkné ceny.:-) Doporučuji.

• Kupovala jsem javorový sirup konkrétní značky. Tento obchod měl nejlepší cenu.
    • Zboží mi bylo dodáno v krátké době.

Jsem spokojena

Chtějí peníze dopředu s za pár dní vám napíšou že zboží nemají. A že ho doručí za cca dva dny. Dodnes nepřišlo a na email neodpověděli.

Reakce obchodu Cukraření CZ

Dobrý den, vaše negativní zkušenost mne mrzí. Ale 1) každého zákazníka ihned po zpracování objednávky informuji kdy zboží obdrží 2) nevyžaduji platbu předem, v eshopu je vždy i některý přepravce na výběr s dobírkou 3) vidím, že jste balík již obdržela.

Omlouvám se však i tak za komplikace. S pozdravem Šustai Robin, ředitel spol.

Přehlednost, velký výběr, kvalitní zboží, rychlé dodání.Doporučuju.

Skvělý výběr a ceny ;)

• rychlost dodání

• Nad očekávání, velká spokojenost.
    • Velká nabídka všeho co kuchařinky potřebují.
    • Žádná.

Všechno co jsem potřebovala jsem našla. Velká spokojenost.

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY. DOPORUČUJI VŠEM.

• první zkušenost s obchodem
    • výborná cena
    • pestrá nabídka