• Zboží opravdu kvalitní, precizně zpracované. Kalhoty jsme objednali opakovaně, velká spokojenost.

Vše úplně v pořádku, zboží odpovídalo popisu, pečlivě zpracované. Děkuji!

• Naprosto nejlepší softshell oblečení pro děti na CZ trhu. Mám dítě v lesní školce = celý den po celý rok venku, na podzim a na jaře se mi domů vrací zablácená koule, ale uvnitř suchá a teplá. Oblečení vydrží nemožné, denní praní, dokonce i sušičku (byť se to nemá!), žádné vady šití, materiál perfektní. Pokud se zvolí dobrá velikost, vydrží 2-3roky, jak s dítětem roste, střihy jsou super a pohodlné. Krásné vzory a dítě se dá "vyladit" doplňky jako čepice a nákrčník. Za mě úplná jednička, budu kupovat dál i na další děti, které ještě nestojí na nohou:).

• Cesky rodinny obchodnik
    • Dobre ceny
    • Rychlost dodani

• Skvělé ceny

Koupili jsme v tomto obchůdku podruhé a opět jsme spokojeni. Navíc rádi podpoříme české ručičky :) Určitě objednám i v budoucnu pro druhé dítko.

Krásně ušité oblečení, kvalitní materiály, nakupujeme pravidelně.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Na základě minulé zkušenosti jsem objednala znovu softshellové kalhoty. Jsou kvalitně ušité z kvalitní látky, vydrží i pády na asfaltu atd. Pořád vypadají jako nové. Další kalhoty jsou opět moc pěkné a nepochybuji o kvalitě. Děkuji tímto i za dárek (jen bych příště zvolila něco jiného než pastelky,které téměř nemalují :) )

• kvalita zboží
    • široká nabídka zboží
    • komfort pro děti

• Hezké, kvalitní zboží.
    • Dlouhá dodací lhůta (delší než uvádějí). Velmi špatná komunikace. Telefony nezvedají, na maily nereagují.
    • Objednávala jsem dětské softshellové kalhoty. Bohužel velikost je těsná. Před dvěma týdny jsem psala email, zda by šlo vyměnit, reklamovat... žádná reakce. Kalhoty nebyly levné, nutně je již potřebujeme a tímto jsme ve slepé uličce.

Chápu, že je to soukromá dílnička, s málo zaměstnanci,ale tento přístup velmi kazí pohled a zájem o jejich práci. Pouze z toho důvodu bych obchod nedoporučila. Za mne jsem vyhodila 700,-Kč. Sice mám doma krásné, ale nepoužitelné softhilky.

• velmi kvalitní a dobře sedící zboží
    • delší dodací lhůta

• široký výběr zboží
    • kvalita zboží

Při objednávce u zboží uvedena doba šití 10 dní. Přesto zboží stále nedorazilo, ani informace o zpoždění objednávky.

• Je to má první zkušenost.

Nejlepsi,vstricnost na zaklade zadosti kupujiho ,kdy zasilku dorucit

Super kvalitka, krasne usite, sedi ako uliate…mozem len odporucat.

• Dlouhé dodání

• Výběr zboží
    • Dobrá cena
    • Velmi dlouhá dodací doba
    • Zboží ještě nepřišlo

Objednala jsem 29.6. v dopoledních hodinách. 30.6. přišel email, že zboží připravují. Dnes je 10.7. A zboží ještě nepřišlo ani není v přepravě u dopravce. Žádný email nebo zpráva, že by něco chystali nebo se něco dělo... Jsem zvědavá, jestli si moje děti letos zaplavou s pomůckami, které jsem objednala nebo budu muset objednat jinde...

• Žádnou nevidím
    • Zboží je zaplaceno už 7 dni zatím nic nedorazilo a ani nevím v jakém stavu je objednávka

• Nizka cena plaveckych pasku
    • Vyber dopravcu