Super oblečení:)))))))))-velmi doporučujeme pro celoroční využití a nejen na horách:)))

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, Jano, dodatečně moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi! Vaše podpora nás velice těší a jsme rádi, že jste spokojena s našimi výrobky. S pozdravem, tým Crawler

• Výborná komunikace
    • Rychlé doručení pokud je zboží skladem
    • Skvělá kvalita zpracování
    • Do měsíce zboží nedorazilo, tak mě zaráží, že posíláte dotazník spokojenosti

Reakce obchodu Crawler

vaše objednávka měla při objednání stav BEZ GARANCE dodání do Vánoc; konkrétní termín dodání zboží naleznete u každé položky napříč naším e-shopem a samozřejmě pak v potvrzení své objednávky. Dotazníky spokojenosti jsou rozesílány automaticky a nezávisle na skutečnosti, zda zákazník zboží již obdržel a může ho recenzovat anebo zboží naopak doposud neobdržel. Opakovaně jsme toto nastavené řešili, bohužel to prozatím ze strany Heureky není řešitelné. Resp. není nijak zohledněn koncept naší značky a skutečnost, že část našich výrobků šijeme na zakázku a doba dodání je u některých položek v závislosti na sezóně delší.
    Omlouváme se vám, určitě automatizaci rozesílání dotazníků budeme i v roce 2024 řešit.
    Z Crawleru zdraví Pavlína M.

Všechno v pořádku

• Dobrá komunikace, zboží dorazilo,jak bylo domluveno

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, dodatečně moc děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojená ♥ Zdraví tým Crawler

• Obchod se maximálně snažil doručit mi zboží do vánoc

• Kvalitní výrobky

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, dodatečně děkujeme za vaše hodnocení ❤ Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojena. Hezký den přeje tým Crawler

• Vše dodáno, krásné oblečení

zatím nevyzkoušeno bude jako dárek,ale líbí se mi, parametry softshellu, motiv i střih a hlavně, že to není velikostně na jeden rok

• super rychlé dodání a parádní kvalita!

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, dodatečně děkujeme za milá slova a ocenění naší práce, přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Zásilka doručena obratem, hezký obal

• Objednávka byla vyřízení rychle a bezchybně, produkt je krásný a kvalitní

kalhoty vel 122-128/134 jsem čekala větší

• Kvalitní oblečení pro děti

Kvalitní merino za příjemnou cenu

Delší dodací lhůty ale o tom jste informováni predem . Telefony berou , paní je moc příjemná . Vše v pořádku

• opravdu rychlé doručení

• Kvalitní oblečení
    • Precizně ušito
    • U zboží, které není skladem, dlouhá čekací doba, ale je to u zboží jasně uvedeno, takže s tím člověk počítá.

• Kvalitní
    • Rychlé doručení

Bleskové odeslání zboží, kvalitní zboží, dobrá komunikace ze strany obchodu.

Jsem velice spokojena vstřícnost ochota a příjemné jednání

• expresne Rychle dodanie
    • Super kvalita veci

Uz opakovane som nakupila pre syna merino veci z crawleru a som velmi spokojna. Veci vzdy pridu rychlo, oblecenie je rastuce takze vydrzi niekolko mesiacov aj pre male mimina ktore rychlo rastu. Mozem ken odporucit!