Objednávka byla před 6 dny objednána a zaplacena a stále nedorazila.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku a trpělivost. Objednávka se zdržela, protože součástí byl balíček Veggie Challenge Startek Kit a jak je uvedeno u produktu, odesíláme ho až od 25. 3. 2024. Mějte se hezky! Tým e-shopu Countrylife.cz.

• Dlouhá doručovací doíba

týden jsem čekala na doručení zboží

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a zpětvou vazbu. Ano, mezi objednávkou a recenzí byl víkend a protáhla se dodací lhůta na 5 dní. Děkujeme za pochopení a trpělivost! E-shop Countrylife.cz.

Bez upozornění mi dodali neúplnou objednávku .

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku a omlouváme se za nedodané zboží a že jsme vás předem neinformovali. Upravili jsme proces, aby se toto nestávalo.
    Děkujeme za pochopení! Tým e-shopu Countrylife.cz.

Nakupuju tady roky, ale už mě fakt nebaví forma platby kartou (nebo na dobírku), když existuje řada jiných způsobů, jak platit jednodušeji a bez poplatků někomu třetímu.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a podnět. Většina zákazníků je spokojena s možnostmi platby na dobírku nebo kartou. A platba kartou je pro vás zdarma. Mějte se dobře! E-shop Countrylife.cz

• Cena produktu
    • Výběr
    • Balení
    • Příchutě jsou mdlý jako voda z ponožek

Objednali jsme kombuchu zelený čaj s meduňkou, jakoby to ani kombucha nebyla sotva fermentovane sotva sycené, chuť jak voda z ponožek. Přišla narvana krabice ale když ji otevřete zjistíte, že místo toho aby byla láhev omotane uprostřed aby se jí nic nestalo je namackla na stranu krabice a výplň je všude okolo jen ne tak aby ji chránila před poškozením což bych zrovna u tekutých věci a hlavně fermentovamych čekala a to tma bylo takové výplně že to sotva zavřeli.
    Doba doručení 5-6 dní od objednání tksze taky nic moc

Vážená paní Michaličková,
    děkujeme za objednávku, mrzí nás vaše nespokojenost.
    Produkty můžete vrátit, posoudí naše oddělení kvality, pokud bude reklamace oprávněná, samozřejmě vrátíme peníze.

Doba doručení: vaši objednávku jsme měli v systému v pátek 26. 1., předat dopravci jsme ji mohli nejdříve v pondělí 29. 1. Takže dodací lhůta kvůli tomu byla delší.

Ať se vám daří!
    E-shop Countrylife.cz.

S objednávkami nejsem moc spokojená. Strašně dlouho na dnešní dobu trvá dodání. Objednávala jsem 22. ledna a dnes je 29. a zboží nikde. Hlavně, že už přišlo hodnocení obchodu...Kdyby bylo k sehnání v jiném obchodě tady bych už neobjednávala

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, Jano, děkujeme za vaši objednávku, připravili jsme ji 25. ledna, 26. ledna jsme ji předali zásilkovně. Věříme, že objednávka již v pořádku dorazila.
    Zdravíme z e-shopu Countrylife.cz.

Jsou to lenosi. Objednal jsem si cokoladu, pred vikendem a cca za 15 minut po objednani a zaplaceni, jsem jim psal mail, jestli mi muzou zabalit misto jednoho kusu cokolady dva. Neco tak primitivniho. Jejich odpoved znela ne, jelikoz jim to nejaky novy system nedovoli :D..Komicke..Proste snaha nulova, ani jiny navrh na vyreseni. Nic, tady uz neobjednam. Nastesti tu cokoladu prodavaji i jinde, takze priste tam a moc nechapu, ze jeste existuji. Jejich oteviraci doba v kamennych prodejnach je obdobne komicka. Jedine pro nekoho, kdo vubec nemaka. Jak rikam, od lenochu pro lenochy :/ a taky sem zaskrtl, ze nechci zadne emaily o hodnoceni a stejne prisel, nechapu, na co se teda ptaji, ale aspon muzu napsat svoji recenzi.

Dobrý den, Jakube,
    1. nejsme lenoši, a kolegyně z e-shopu opravdu NE
    2. ano, přešli jsme na nový systém, nese to s sebou komplikace, které řešíme s nejvyšší prioritou, abychom mohli co nejdříve vycházet vstříc i zákazníkům, kteří potřebudují do objednávky něco dodat
    3. otevírací doby na kamenných prodejnách jsme sjednotili, aby bylo dostatečně dlouho otevřeno pro zákazníky, zároveň aby náš personál měl čas i na odpočinek
    4. proč vám přišel dotazník, když jste si ho nepřál, prověříme
    Mějte se dobře.
    Tým e-shopu Countrylife.cz

Byla bych ráda, kdyby obchod informoval o tom, co se děje s mou objednávkou. O odeslání objednávky jsem se dozvěděla až od dopravce. Navíc objednávka nebyla kompletní, jedna položka chyběla - nebyla do ceny započítána, ale ani jsem nevěděla, že mi nebude doručena. Peníze za nedoručenou položku mi stále na účet nedorazily.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Zdravíme a děkujeme za objednávku, omlouváme se za komplikace. Ověřili jsme a částka za nedodané zboží byla odeslána. Děkujeme za pochopení. E-shop Countrylife.cz.

• objednávka z 10.12.2023 stále nedorazila

Co mám hodnotit?
    Objednávka nedorazila, jen mail s nabídkou slevového kuponu na slevu ve výši 15% z ceny nákupu v únoru 2024.
    Když budu potřebovat Vaše zboží v únoru, tak si je eventuelně i v únoru objednám, ale když si objednávám 10.12.2023, ani mne bohužel nenapadlo, že zboží do Vánoc 2023 doručeno nebude:-(

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme za objednávku, předali jsme ji dopravci, aby k Vám do Vánoc dorazila. Omlouváme se moc za zdržení!
    Krásné Vánoce, v novém roce hodně zdraví! E-shop Countrylife.cz

Žádna komunikace ze strany prodávajícího. Ani nevím jestli vyřizují moji objednávku a bohužel je zaplacena. JSem přišla o peníze, pravděpodobně.

Dobrý den, Barboro,
    děkujeme za objednávní produktu. Posílali jsme vám e-mail s informací o objednávce na váš e-mail uvedený v objednávce.
    O peníze jste nepřišla, jsme zavedená firma, na trhu jsme od roku 1990, objednávku vám do Vánoc doručíme. Jen prosím o trpělivost, předvánoční období je náročné pro expedienty i pro přepravní společnosti, všichni dělají maximum, abyste objednávku měla co nejdříve.
    Klidné předvánoční dny!
    Tým e-shopu Countrylife.cz

Ani po týdnu objednané zboží nedorazilo, bez aktivní komunikace ze strany eshopu. Vánoce mohou být důvod...

Reakce obchodu CountryLife.cz

objednávku vám do Vánoc doručíme, jen prosím o trpělivost, předvánoční období je náročné pro expedienty i pro přepravní společnosti, všichni dělají maximum, abyste objednávku měla co nejdříve.
    Klidné předvánoční dny!
    Tým e-shopu Countrylife.cz

• Je to cca týden, zboží ještě nedorazilo a navíc Zasilkovna mi píše, že mi to doručí na jinou pobočku než jsem si objednala. Tentokrát jsem naštvaná.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Vánoční období je nesmírně náročné pro expedienty v e-shopu, kolegyně na zákaznickém centru, také pro dopravce.
    Děkujeme za trpělivost, děláme vše pro to, abyste měli zásilky co nejdříve!
    E-shop Countrylife.cz.

• Objednali jsme si 10 kg třtinového cukru s melasou, ale přišel cukr bez melasy (bílý)!!! V popisu produktu je napsáno, že melasu obsahuje, a že to je jeho hlavní výhoda, a na obrázku je tmavě hnědý cukr. Na byrokracii okolo reklamace nemáme čas a sílu, takže se s tím musíme smířit, ale v tomto obchodě už si nikdy nic nekoupíme!
    • Navíc jsme jednou koupili 10 kg ovesných vloček, a přišly nám ovesné vločky, které byly měsíc před koncem spotřební lhůty!!!

Obchod rozhodně nedoporučujeme a už tam nikdy nebudeme nakupovat! Navíc obchodní podmínky jsou velice podivné.

Reakce obchodu CountryLife.cz

mrzí nás, že nejste spokojen s našimi produkty. Samozřejmě můžete reklamovat, v tom případě kontaktujte naše zákaznické centrum.
    Podněty předáváme na naše oddělení kvality.
    Klidné předvánoční dny.
    E-shop Countrylife.cz

Je to již týden od objednávky a zboží stále nemám.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Děkujeme za trpělivost, děláme vše pro to, abyste měli zásilky co nejdříve!
    E-shop Countrylife.cz.

• Dobrý sortiment za dobré ceny
    • Příšerná doba dodání - nutno objednávat minimálně týden s předstihem, člověku dojde balíček dřív ze zahraničí, než z tohoto e-shopu
    • U těžkého balíku forma doručení pouze prostřednictvím DPD - v případě doručení do vlastních rukou řidič nevolá, pouze Vám dojde sms půl hodiny před možným doručením s hodinovým rozptylem.
    • Nepřehledný e-shop

Obchod má dobré produkty, nicméně tím veškeré výhody končí. Doba dodání je v dnešní době opravdu zvláštní. Výběr dopravců u těžkého balíku naprosto omezený. DPD prostě na Moravě absolutně nefunguje. Při první objednávce mě zarazila pouze doba dodání, nicméně doručení do DPD boxu proběhlo v pořádku. Riskla jsem tedy druhou objednávku doufajíc, že doba dodání není standardem. Bohužel však je. Kurýr při dodání navíc nezavolal a balíček, který má přes 20kg předal sousedce. To člověk opravdu chce! :-) Telefon na kurýra navíc ani nedohledáte. Dva nákupy u tohoto e-shopu stačily.

Reakce obchodu CountryLife.cz

- vaši objednávku jsme dle našeho systému dostali v sobotu 17. 6., přepravci jsme předali druhý pracovní den - v úterý 20. 6.
    - objednávku dvoulitrových kombuch nelze doručit jinak, než že vám ji kurýr přiveze - do výdejního boxu se nevejde
    - přepravce odesílá v den převzetí zásilky e-mail zákazníkovi o tom, že objednávku přijal, kdy a v kolik hodin se bude cca doručovat a v den doručení objednávky přijde zákazníkovi sms o přibližném čase doručení, včetně jména a čísla na řidiče, kontrolute si prosím e-mailovou schránku
    - s DPD máme dobré zkušenosti, minimální reklamace, doručování je 100% uhlíkově neutrální
    - pokud se na našem e-shopu špatně orientujete, zkuste použít vyhledávací políčko, jistě lehce najdete, co potřebujete
    Ať se vám daří. E-shop Countrylife.cz.

Ani po téměř 2 týdnech nepřišel mail, že zboží je připraveno k vyzvednutí.

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, objednávku jsme vám připravili po 10. červenci, přesně, jak jste si přál. Kolegyně ze zákaznického centra vás přesně v tomto termínu kontaktovaly.
    Za objednávku děkujeme.
    E-shop Countrylife.cz.

• prodává se jako BIO - došlo zabalené v kartonu bez jakéhokoli označení

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den a díky za objednávku. Balené zboží v biokvalitě má samozřejmě označení na obale dle platné legislativy. Zda je zboží bio, uvádíme také na faktuře v názvu produktu. Ano, objednávky vyplňujeme nařezanými recyklovanými kartony, nikoliv plasty.
    E-shop Countrylife.cz.

• I když udávají zboží skladem, na zboží si několik dní počkáte

Reakce obchodu CountryLife.cz

Dobrý den, konkrétně u vaší objednávky jsme čekali na dodávku čerstvé zeleniny, abychom ji mohli do objednávky přidat, jinak bychom odeslali dříve. Děkujeme moc za pochopení a trpělivost. E-shop Countrylife.cz.

Zboží v e-shopu je v nabídce, proto si ho objednám.Soucasne s odesláním balíčku mi přijde SMS, že jeden produkt je vyprodán, ačkoliv ho obchod stále nabízí. Uplynul víc jak týden, ale peníze za nedodane zboží na účtu stále nemám...

Reakce obchodu CountryLife.cz

Jano, děkujeme za vaši recenzi. Pracujeme na úpravě systému, aby se toto již nestávalo. Peníze vracíme obratem, pokud se tak nestalo, volejte na naši zákaznickou linku, děvčata okamžite napraví. Tel.: 733 538 304.
    Děkujeme za pochopení, mějte se hezky.
    Tým e-shopu Countrylife.cz.

• nabídnuté a objednané zboží bude dodáno jen z části