• SUPER CENA
    • RYCHLOST!!
    • není

Super komunikace a cena!

objednala jsem hru, dorazil e-mailem odkaz a hra stejně nefunguje..nejprve to chtělo kód, pak zase nešla hra vyzvednout ...údajně chyba....v podstatě jsem zaplatila peníze a hru jsme nehráli ani jednou jednou...jsem velmi zklamaná...peníze mi nevrátili, zpočátku komunikovali a pak již nic....

Reakce obchodu Computer-star.eu

Veškerý postup jak hru aktivovat jsem Vám zaslal.

Stejnou formu hry dostalo několik dalších zákazníků u kterých se žádná chyba nevyskytla.

Od steamu máme potvrzenou pravost a funkčnost klíče.

Udělejte vše dle našich pokynů a hra Vám půjde.

Hezký večer

• dodací lhůta

Nedoporučuju

• nepravé kódy
    • nekomunikují

Před nákupem vše naprosto v pořádku, komunikace atd, taky. Po nákupu a zaplacení to šlo do kytek. Klíč nefungoval, reklamoval jsem byl jsem informován o 30 denní lhůtě na reklamaci, od té doby žádná odezva z obchodu, telefon mi típli a pak nepříjmali. Na email neragují a peníze zpět nikde!

překvapila mě rychlost dodání, bezproblémová komunikace, takhle bych to uvítala všude!!!

Reakce obchodu Computer-star.eu

Děkujeme, jsme rádi že jste spokojen s našimi službami. Užijte si hru a hodně štěstí :) Těšíme se na další případné spolupráce.

• Cena !!!!!
    • Asi "byla" dodací lhůta (jestli majitel už vyřešil problém tak není !!!

- Jediné co mě opravdu naštvalo bylo že tento obchod měl podle majitele brigádníka který měl kódy zasílat ihned na mail. vysvětlivka : Zaplatil jsem v pátek v 15:00 tudíž zboží mělo nejpozději v sobotu dojít jak se hájí na webu ale nedorazilo tak jsem byl nucen napsat kontaktovat majitele zprvu mi neodpovídal ale to se potom vysvětlilo jeho cestováním ale nicméně jsem musel stejně čekat 2 dny než se ozval. Bylo mi zděleno že posíláni aktivačních klíčů má na starosti brigádník který na svoji práci naprosto kašle a proto mi tento klíč musel poslat sám majitel a jak slíbil tak učinil. A ke všemu mi potom napsal dodatečný email že si pořídil systém který tyto klíče bude hned zasílat po přípsání pěněz na účet. Jestli tato funkce bude fungovat a klíče budou docházet hned budu spokojen a nakupovat zde stále :). Protože ceny jsou více než příznivé. Jestli příští nákup dopadne lépe opravím i hodnocení.

Reakce obchodu Computer-star.eu

Děkuji za Vaší recenzi. Jen pro info pracuji na systému aby vše bylo automatické zatím je to v testování a na ostrý provoz to pojede tak za týden :)
    Včetně řazení skladu atd.

Hezký den přeji

• Hlavní slabinu vidím v písemné komunikaci se zákazníkem. Slíbený a již posunutý termín expedice zboží byl nakonec odeslán bez dalších informací a omluvy až teprve pátý den od přijetí platby.

• po 10 dnech mi ještě zboží nepřislo

V tomhle obchodě je špatná dodací lhůta na dotazy odpovídají do doby něž chcete vrátit peníze za nedodané zboží.
    Dle mého názoru lidi jen balamutí a vymlouvají se asi bych tenhle obchod nedoporučil

• Nekomunikuje se zákazníky, 4 dny nereagoval telefon ani email.

Potřeboval jsem zboží ihned, byl to dárek na poslední chvíli. Nikdo se mnou nekomunikoval, až po 4 dnech, kdy jsem napsal na Heurece svůj názor se mi ozvali, že mi zboží již dávno zaslali na email (objednal jsem digitální kopii hry), ale mě nic nedošlo, po následném telefonátu s obchodem o mé nespokojenosti, mě klíč došel na email. Bohužel jsem ho musel již koupit jinde.

Reakce obchodu Computer-star.eu

Na váš problém si dobře vzpomínám. Není to ani tak problém jako to že jste si dle Vaší odpovědi špatně zkontroloval EMAIL. Neházejte prosím chybu na naší stranu když Vám klíč byl zaslán v den co dorazila platba a vy jste ho jen přehlédl.

Děkuji Vám že jste přidal recenzi ale prosím příště aspoň pravdu :)

• nevím

Důrazně doporučuji :)

Reakce obchodu Computer-star.eu

• Cena, která je však vykoupení dlouhou dodací lhůtou.
    • Nehorázné obchodní podmínky. Všichni si dávejte velice pozor, pokud si chcete něco koupit a buďte si vědomi toho, že objednávku nemůžete STORNOVAT.

Velice mě nasrali. Podal jsem podmět ke kontrole Karlovarské ČOI. Obědnal jsem si herní klíč ke hře...finance ihned zaplatil převodem z KB do KB...tedy minutová záležitost a zároveň jsem poslal screen ze svého bankovního účtu, že je platba odeslaná. Přijetí platby bylo potvrzeno až po 3 dnech. Přičemž majitel platbu dříve neviděl.
    Po přijetí platby mi bylo oznámeno, že systém, kde generují klíče je napaden a zablokován a produkt mi mohou dodat příští den...tento den se však nic nestalo....tudíš jsem majiteli napsal mail, že pokud produkt nepošlou po mailu do 15:00, odstupuji od smlouvy.....tak jsem tedy i udělal a odstoupil. Večer mi bylo však arogantně odpovězeno, že od smlouvy ani objednávky odstupovat nemohu, jelikož mi řekli důvod, proč mi zboží nemohou dodat a v podmínkách mají, že odstoupit mohu jen v případě, že nepošlou zboží do 7mi pracovních dnů.
    Podotýkám však, že zboží jsem si ted den koupil v jiném eshopu o 25,- dráže a dostal jej do 15minut!!!!
    Tento obchod mi tedy nedovolil odstoupit od své objednávky a zaslal mi herní klíče mailem za 6 dní od objednávky. Zboží jsem si koupil a zaplatil 21.1.2014...odstoupil jsem 24.1.2014 a zboží mi bylo i tak doručeno až 27.1.2014 s vědomím majitele, že zboží již nechci a požaduji vrácení kupní ceny.
    JEJICH JEDNÁNÍ JE NANEJVÍŠ AROGANTNÍ, OPRAVDU VÝRAZNĚ NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD. RADĚJI SI OPRAVDU ZAPLAŤTE PÁR KORUN NAVÍC A KUPTE SI HRU Z KONKURENČNÍHO OBCHODU, KDE NABÍZÍ EXPRESNÍ DORUČENÍ ORPAVDU DO 15 MINUT!
    Pevně věřím, že Vám má zkušenost udělala dostatečný obrázek o tom, jak tato firma jedná a že si zaslouží plnně, aby se jí raději každý vyhl.

Reakce obchodu Computer-star.eu

Veškeré informace jsem Vám uvedl pomocí emailu a věděl jste datum dodání tak tu nepište jak hrozná dodací lhůta byla.

Vaše jednání k nám bylo arogantní od začátku. Odstoupení od smlouvy lze provést normálním krokem, ale jelikož jste sám souhlasil tato možnost pro Vás byla podle obchodních podmínek po uplynutí 7 dní od vytvoření objednávky a zaplacení. Věděl jste na čem Vaše objednané zboží je a kdy dorazí tak tu prosím nešpiňte, když jste si všeho byl plně vědom.
    Vím že dodací lhůta je někdy delší max 24h. v jiném případě je dotyčný informován, tak jako vy.
    Pracujeme na automatickém systému, ale to je vedlejší záležitost.
    Jak už jste uvedl ČOI :) Ta mě kontaktovala prověřila a sama řekla že je vše jak má být. Obchodní podmínky splňují veškeré potřeby. Ti co u nás normálním způsobem svou objednávku stornovali a to např. téhož dne v objednávce a nebo když jsem zákazníkovy sdělil dobu dodání tak obratem stornoval, ale ve Vašem případě jste o všem byl informován tudíž jsem usuzoval dle obchodních podmínek.

Hezký večer přeji

Reakce obchodu Computer-star.eu

• vyhody ze vas dokaze nastvat
    • nespolehlivej personal

kdo na tento obchod nenarazi je stastnej clovek

Reakce obchodu Computer-star.eu

Proč neuvedete své jméno? Nevím v čem by byl personál špatný. Bylo by lepší uvést svoje jméno pro řešení Vaší recenze.

Děkuji

• Dobré ceny a skvělá komunikace.
    • Komunikace s provozovatelem obchodu bez problémů.
    • Nabídka zboží, které mi vyhovuje.
    • Objednané zboží dorazí téměř ihned.
    • Při prvním nákupu, kdy doručení proběhlo standardním a mnou očekávaným způsobem nemohu posoudit případné slabiny.

Obchod s dobrými cenami, rychlou dodací lhůtou a skvělou komunikací.

• Levné
    • Špatná komunikace
    • Nedodržení termínů

Zboží jsem nakonec po několika urgencích obdržela. Pochopím i určité problémy a zdržení, to se může stát každému. Pokud mě majitel obchodu včas obeznámil a komunikoval se mnou, neměla bych s tím nejmenší problém, avšak to se nestalo. Je na zvážení každého, zda v tomto obchodě bude nakupovat, já již riskovat nebudu.

Dobrý večer,

Děkujeme za Vaše hodnocení můžete mi prosím napsat proč takové hodnocení? Velice by mě zajímalo v čem jsme si toto hodnocení zasloužili.

Hezký Večer přeji

• Levné zobží
    • Kód mi stále po 10 dnech nepřišel ....

Platba zbytečně komplikovaná. Po telefonátu mi bylo řečeno že mi kód hned pošlou, neposlali.

Reakce obchodu Computer-star.eu

Prosím kontaktujte mne na email. Tento problém není jen u Vás a aktuálně ho řeším. Chyba byla na straně brigádníka který se o toto měl starat a nestaral. Prosím o zaslání Vašich údajů o objednávce abych Vám klíč mohl zaslat.

Omlouvám se za vzniklé potíže.

Hezký den přeji

• Objednaný klíč dorazil v pořádku na email.
    • Na zaslaný dotaz emailem mi nebylo odpovězeno, ale zboží dorazilo v pořádku.

Dodací doba do 1-2 dnů, asi záleží na tom, jak dorazí peníze na účet. Celkově jsem byl s obchodem spokojen a příště zde také nakoupím.

Reakce obchodu Computer-star.eu

A omlouvám se za to pokud se k Vám odpověď nedostala, ale pokud dostaneme dotaz např. na dodání nebo něco co je spojeno s dodávkou a akorát je to k odeslání tak dále dané problémy bereme za vyřízené.

Užijte si Vaší hru :)