• Nakoupil jsem v novém obchodě tohoto podvodníka, také jsem nic neobdržel.
    • V pátek 8.1.2015 půjdu podat trestní oznámení, pokud se všichni přidáte, postihne ho vyšší trest.
    • Trestní oznámení je potřeba podat na majitele účtu, kam jste odeslali peníze, jména uvedena na webu nemají s tímto obchodem nic společného.

Obětujte tu půlhodinu času a běžte to nahlásit na polici, jinak své peníze už neuvidíte.
    Už se mi jednou stalo to samé na Bazoši a za měsíc jsem měl peníze zpátky.

• Nefunkční kód.

Chci se zeptat, jestli to někdo řešíte přes ČOI nebo Policii?
    Jak postupovat při řešení takového podvodu?
    Děkuji za eventuální vyjádření.

• Podvod

Koupila jsem za 800,- Minecraft. Zaplatila jsem převodem a od té doby uplynul již měsíc a nic se neděje. Telefony neberou. Na email nereagují. Podvodníci jsou to. Chystám se to jít nahlásit.

• Přesvědčivý obchod
    • Při koupi Minecraft Gift code jsem si ho mohl užívat jen několik málo dní, pak mi byl Kód zablokován ze strany Computer star a účet "znepoužitněn" z důvodů podvodného kódu
    • Computer star neodpovídá na Reklamace, E-maily a ani jiné formy komunikace
    • Stránky CS jsou vyřazeny podezřele dlouho

Lidi, najděte si něco jiného co vám pomůže ke koupi her, už jenom ty ceny jsou podezřelé...

• podvod

Koupily jsme kód pro hru Minecraft, ale jednalo se o podvod. Prodejce nereaguje na maily, stránky jsou mimo provoz.

• vše

Třicet dní od reklamování nefunkčního klíče uplynulo a nedošlo k nápravě. Nekomunikuje. Stránky delší dobu mimo provoz,
    PROČ ANO?

• Přesvědčivý e-shop
    • Byl jsem OKRADEN
    • Falešný gift code

Zakoupil jsem Gift code do hry Minecraft, který byl po určité době stornován ze strany Computer-star.eu a mě zablokován účet z důvodu falešného kódu.

• Bohužel jsem byl OKRADEN
    • Dostal jsem falešný gif kod na Minecraft. Byl mi zablokován účet z důvodu nepravosti

Zde už nic nekoupím.

• SUPER CENA
    • RYCHLOST!!
    • není

Super komunikace a cena!

• Před Vánocemi jsem objednala gif kod - a ihned zaplatila - od dnešního dne tj. 2 měsíce jsem nic neobdržela, komunikace nulová, nezvedá telefony, na e-mail neodpovídá - hrůza''''

Rozhodně nedoporučuji, jsem chudší o 500 korun a předávám ˇCOI a PˇCR

• NIC, byl jsem okraden

Tak, jsem tu zpět, dnes mi Mojang napsal že tady ten váš Mistr Nápravník všechny jeho Minecraft giftcody Refundnul (nechal is poslat zpět svoje peníze za klíče, tudíž už žadný není funkční)

To znamená že jsem byl okraden, to znamená že to nejspíš budu řešit s policií České Republiky

Připomínám že moje ID objednávky = 121 .Kdyby si pan Nápravník rozmyslel, nechť mi do pátku zašle zpět mých 520,- Kč, pokud se tak nestane, nahlašuji na ČOI a to následně povede k Policii ČR.

Dne 13.01.2014 jsem koupil klíč do hry Minecraft. Aktivace proběhla v pořádku, ale včera přesněji odpoledne, mi hra řekla že není aktivována, pro vyzkoušení znovuaktivace tímto klíčem mi to napsalo že klíš už byl jednou použit.

Už jsem informoval Computer Star na e-mail, ale zatím bez odezvy.. Myslím, že tato nefunkčnost klíče je chybou ze strany prodejce, tudíž bych měl dostat náhradní klíč

objednala jsem hru, dorazil e-mailem odkaz a hra stejně nefunguje..nejprve to chtělo kód, pak zase nešla hra vyzvednout ...údajně chyba....v podstatě jsem zaplatila peníze a hru jsme nehráli ani jednou jednou...jsem velmi zklamaná...peníze mi nevrátili, zpočátku komunikovali a pak již nic....

Reakce obchodu Computer-star.eu

Veškerý postup jak hru aktivovat jsem Vám zaslal.

Stejnou formu hry dostalo několik dalších zákazníků u kterých se žádná chyba nevyskytla.

Od steamu máme potvrzenou pravost a funkčnost klíče.

Udělejte vše dle našich pokynů a hra Vám půjde.

Hezký večer

• Falešné CD klíče!

Po zakoupení kódu na Minecraft mi byl zablokován účet z důvodu nepravosti!

• dodací lhůta

Nedoporučuju

• -nekomunikuje, nezvedá telefon, neodpovídá na maily, posílá nefunkční kódy, nereaguje na vrácení peněz, HRŮZA !!! ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI, V PONDĚLI JDU NA PČR, AŤ SI TO S NÍM VYŘEŠÍ!!!!

-rozhodně nedoporučuji !!

• Platba za objednávku odeslána 28.1. a po 10 dnech nic nedoručeno. Poslán printscreen o platbě a od té doby žádná komunikace.

Zdá se že v posledních dnech má tento e-shop velké problémy, tak se mu vyhněte.

Reakce obchodu Computer-star.eu

Dobrý večer,

Už jsme toto spolu po emailu řešili tak nevím proč tu toto píšete. Vaše platba k nám nedorazila a to i po kontrole v bance.
    Psal jsem Vám že to máte zkontrolovat u sebe, protože platba na náš účet nebyla připsána.

Hezký večer

• nepravé kódy
    • nekomunikují

Před nákupem vše naprosto v pořádku, komunikace atd, taky. Po nákupu a zaplacení to šlo do kytek. Klíč nefungoval, reklamoval jsem byl jsem informován o 30 denní lhůtě na reklamaci, od té doby žádná odezva z obchodu, telefon mi típli a pak nepříjmali. Na email neragují a peníze zpět nikde!

Vím že tady není forum,ale vážený pane nechci tady zbytečne vytahovat kolik mailů jsem Vám odeslal a telefon neberete.. Žadná reakce a stále na klíč čekám.