spolehlivý

• nakoupil v obchodě Comfor.cz před 2 týdny

• Cena, rychlost, výdejní místa zdarma

• rychlé doručení

• měli vše skladem
    • doprava byla zdarma
    • osobní odběry v Brně
    • ceny tak akorát
  • nakoupil v obchodě Comfor.cz před 2 týdny

Objednal jsem přes net s vyzvednutím na prodejně. Dostal jsem jen email s rekapitulací objednávky za víc jak 10 dnů zboží nedorazilo (tedy nedostal jsem mail ani sms, že bych si měl jít zboží vyzvednout). Dost tragédie tohle se mi ještě snad nestalo a to nakupují po netu min. každý týden, Asi dobrá firma :-D

• nakoupil v obchodě Comfor.cz před 1 měsícem

• ochota

never more + klamavá reklama

• nakoupil v obchodě Comfor.cz před 2 týdny

Vše proběhlo v pořádku a rychle.Doporučuji.

• nakoupil v obchodě Comfor.cz před 2 týdny

• Možnost vyzvednutí na prodejně v místě bydliště.
  • nakoupil v obchodě Comfor.cz před 2 týdny

V některých případech je to i levnější než u praštěného ufona ;-)

• zboží označené jako skladem nedodáno ani po 10 dnech
    • nedá se dovolat na žádnou uvedenou linku
    • notebook za dvacet tisíc byl rozbalený, ačkoliv má být nový a nepoužitý
  • nakoupil v obchodě Comfor.cz před 3 týdny

• Přehledné webové stránky, rychlé vyřízení objednávky.

První nákup v Comforu.

1) Při pokusu objednat zboží jsem nejdříve zaplatil přes MasterPass, ale objednávka se neuzavřela. Při pokusu uzavřít objednávku po mně byla znoivu vyžadována platba, i když aplikace MasterPass ukazovala, že částka byla již rezervována.

2) Sympatické je, že ihned v pondělí podpora zareagovala, bohužel nebylo možné platbu kartou opakovat a domluvili jsme se na (prehistorické) dobírce, abych dostal balíček co nejdříve. Byl jsem ujištěn, že v DPD zatrhnou, že mohu zaplatit kartou.

3) Od DPD v emailu i SMS přišlo, že platba je možná jen v hotovosti. Raději jsem tedy vybral. Řidič DPD říkal, že by mě přinejhorším nechal zaplatit kartou, ale požadavek na platbu kartou nemá...

Z COMFORu jsme tedy trochu rozpačitý. Chápu, že problémy s dopravci mají všechny eshopy, ale možnost opakované platby kartou mi v roce 2018 přije zcela normální.

• nakoupil v obchodě Comfor.cz před 3 týdny

• Mají skladem zboží, které nemá konkurence.

• Perfektní cena telefonu ve spolupráci s Mastercard
    • Dlouhá doba dodání, někdy nemožnost se dovolat na infolinku

Byla to má první zkušenost a bohužel ne úplně pozitivní.
    V rámci akce od Mastercard super cena za telefon. Bohužel vyřízení "nákupu na splátky" šíleně zdlouhavé (oproti jiné konkurenci - tam to probíhá vše elektronicky, podpis SMS klíčem atd., v podstatě zboží se odesílá téměř druhý den). Na odeslání objednávky jsem též čekala pár dní a nakonec ani jsem nebyla DPD informována o doručování, protože Comfor nezadal data.. Objednáno 4.10., dodáno 15.10.

• Spolehlivost
    • Dobrá komunikace
    • Možnost bezplatného odběru na pobočkách
    • Slušné ceny

Jedná se o spolehlivý obchod, který nelze než doporučit ostatním.

• nakoupil v obchodě Comfor.cz před 3 týdny

Kupovala jsem baterii do mobilu v pondělí po 16 hodině, obdržela jsem ji na druhý den v poledne. Super rychlost.

vše ok

• nakoupil v obchodě Comfor.cz před 3 týdny

Špatná nebo nulová komunikace. Výzva k odberu zboží, které nedorazilo. Zboží v shopu uvedeno do 24 hod a dorazilo za 2 týdny, šlo o zboží na trhu naprosto běžné dostupné...těžky amaterismus tohoto eshopu. Důvěra nula.