• Rychle dodání

• rychlost vyřízení objednávky, zboží je kvalitní

Na internetu je jiný odctín než mi přišel.A take, centrum podpory nestalo za nic....Vypadalo to,že jsem si měla, ten produkt snad nechat . Že otravuji a upozorňuji na problém...

• Jsem spokojena s rychlym dodanim vlasku

• Rychlost dodani
    • Kvalita vlasu

Kvalita vlasů je úžasná, krasne hladké, hustě vlasy. Ani nedám vše na hlavu.
    Doporučuji.

Rychle dodani,jasne popsane zbozi....

• Bleskové dodání a kvalita zboží
    • Žádná

• Ke mozne poslat na zasilkovnu
    • Odstin si vzdycky upravuji, kupuji remy a ty se bez problemu daji obarvit
    • Poradili s vyberem, kdyz jsem objednavala poprve
    • U vlasu si nemusite byt jiste barvou, trochu nevyhoda eshopu, ale vymenit neni problem

Kupuji nekolik let a kvalita se příjemně zlepšila. Mám clip vlasy i tapex a střídám. Můžu doporučit.

• Kvalitní pravé vlasy
    • Pravé vlasy výborné kvality za dobré ceny
    • Doporučuji

Prvně jsem si koupila jen clip in vlasy a překvapila mě výborná kvalita vlasů a že jsou barevně stejné jako moje vlastní. Tak jsem se rozhodla pro další nákup a koupila jsem si světle hnědé vlasy 60cm 150 pramenů na prodloužení pomocí metody micro ring. Vlásky jsou krásné, už mám termín u kamarádky kadeřnice, že mi je přidělá :)

Super, rychlé dodání, absolutní spokojenost.

• Kvalita

Komunikace s obchodem na jedničku♥️ Doporučuji, úžasný přístup, poradí, vysvětlí♥️

• Dobrá cena
    • Kvalitní vlasy
    • Dobře drží
    • Dobře se nandavají

Jsem spokojená, nemám co vytknout, určitě doporučuji

Nakupuji opakovaně. Skvělý, rychlý servis, bezchybný. Kvalita skvělá.

Rychlost

• klamstvá

Objednala som si vraj práve európske vlasy …. Jako to čo mi prišlo určite nie su práve vlasy , blond sa leskne jak keby to boli vlasy z nejakej barbie panenky, a mám to deň na hlave a konce sú tak poohybane, vlasy sa hodinu po učesaní dávajú to hnusných prameňov , už som mala predĺžené vlasy, ktoré neboli z tejto stránky a práve vlasy vyzerajú inak !!!! a Z TEJTO STRÁNKY som objednavala NAPOSLEDY! Že Vám to prechádza takto zavádzať . Keby to nemám uz vo vlasoch tak To vraciam , bohužiaľ je neskoro . Len ste mi spravili nervy , za take peniaze.. a vraj pravé vlasy

Reakce obchodu Clipinhair.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud jste objednala z našeho webu 100% pravé vlasy tak si stojíme za tím že musí být pravé. Dáváme na to každému našemu zákazníkovi i doživotní záruku. Pokud máte tedy jakékoliv pochybnosti, je snadné si udělat jejich test / rozbor místo domněnek :-) Pokud se vám však vlásky od nás z jakéhokoliv důvodu nelíbí, můžete je bez udání důvodu do 14ti dní vrátit a obratem vracíme peníze. Pokud s nimi máte problém při používání, budeme rádi za více podrobností třeba i s fotkami na náš email zákaznického servisu. Kolegyně se vždy snaží individuálně přijít na možnou příčinu, poradit vám a rychle problém vyřešit k plné spokojenosti našich zákaznic. Často bývá u "neřešitelného problému" jaký popisujete chybka třeba jen v nějaké maličkosti aplikace / péče / používání. Pokud by byla chyba v konkrétním balíčku zboží, samozřejmě v rámci reklamace vyměníme, dodáme zdarma nový atp. prostě vždy najdeme řešení, stačí nás jen kontaktovat napřímo.

• Skvělá komunikace s obchodem po emailu
    • Poradili s výběrem barevného odstínu dle fotografie
    • Super rychlost dodání
    • Kvalitní příčesek
    • Vypadá krásně

• Vlasy se tváří být lidské a pravé, ale nejdou obarvit {zvláštní?}. Již jsem jiné clip in normálně barvila a nikdy nebyl problém. Přijde mi, že ve vlasech je namíchaný kanekalon. Psala jsem prodejci, uvidím jaká bude komunikace, jsem ochotná komentář smazat či upravit. Ale teď obchod hodně nedoporučuji. Zklamání.

Reakce obchodu Clipinhair.cz

Děkujeme za vaši reakci. Na pravost našich vlasů dáváme doživotní garanci. Pokud by nebyly pravé, můžete nám je klidně i po mnoha letech vrátit a vrátíme vám jejich kupní cenu. Tisíce našich zákaznic i profesionálů kam již přes 10 let dodáváme vlasy od nás barví bez problému, mělo by to tedy za normálních okolností jít i u vaší sady. Stačí napsat podrobnosti i s fotkou na náš email, abychom byli schopni lépe porozumět a následně vám poradit a věc vyřešit. V každém případě pokud nastane úplně jakýkoliv problém s kterýmkoliv naším produktem, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu (ideálně i s fotkou a vypsanými přípravky / barvou) na náš email zákaznické podpory. Vždy se snažíme jakýkoliv problém velmi rychle vyřešit ke spokojenosti vás jako našeho zákazníka.

• Rychlá dodávka, komunikace super

• ke konci jsou vlasy hodně slabé