• vlasy jsou levne oproti jnym obchodum
    • vlasy mají malo slepene spoje kreatinem ma kadeřnice mi to musí vice slepit aby nevypadavaly

jsem spokojena až na ty spoje vlasu

• rychlost vyřízení objednávky
    • ochota

opět se sem vrátím :-)

Jsem moc spokojená,vlásky mi dorazily do 24hodin a ještě vypadají úžasně :-)

• vlasky se po jednom umyti hrozne roztrepi ale neni to nic co by nevyresil olejicek a balzam

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Doporučujeme dodržovat přiložený návod na péči při umývání a vlásky budou dlouho hezké a toto se dít nebude :-)

• Řídke vlasy, na to ze byly zlevněné, nejsem si jista zda z 2200 nebo 2500.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Hustota je vždy u produktů uvedena. Objednala jste si základní sadu se 100g vlasů, takže má takovou hustotu. Většine zákaznic dostačuje, ale pokud byste si přála hustější, máme i sady s dvojitou hustotou, stačí si jen vybrat. Případně děláme i výměnu na přání zdarma.

• Vlasy které jsem si objednala byli růžové a po jednom umytí jsou šedivé .....
    • Kvalita vlasů

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Nic podobného jsme nikdy neslyšeli. Naše barvy jsou permanentní a nikdy se nevymývají. Zkoušeli jsme Vás kontaktovat abychom se na to zeptali a nabídli Vám řešení, ale nekomunikujete.

Jsem velice spokojená se vším,nemá co vytknout!

• barva neodpovídá té na obrázku a to opravdu o hodně odstínů

celkově jsem spokojená až na tu barvu

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Monitor může trošku zkreslovat, pokud chcete mít jistotu před koupí, rádi Vám podle Vaší fotky poradíme a vhodný odstín doporučíme.

Část zboží byla naprosto odlišná, než na obrázku a kvalita vzhledem k ceně naprosto nedostačující!

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Objednávku jsme kontrolovali, fakturováno i vyskladněno bylo to co jste měla v objednávce. Psali jsme Vám několik e-mailů, abychom se dozvěděli co Vám přišlo jiné než na obrázku a že pokud by byla skutečně chyba u nás, samozřejmě vyměníme a napravíme, ale nereagujete, takže bohužel netušíme.

• Poradenstvi
    • zatim zadne

Vrele doporucuji

Byla jsem s obchodem velmi spokojená po všech stránkách.

• rychlost, komunikativnost

• dobrá cena, vlasy sedí, určitě ještě vlasy nakoupím, třeba budou i nějaké akce?ráda využiji
    • neznám slabiny, nepoznala jsem žádné

veliká spokojenost, ale teprve to byl první nákup

• Rychlost dodání a bezva akce.

Za mě obchod určitě doporučuji.Zboží jsem objednala, a druhý den bylo k vyzvednutí. S kvalitou vlasů jsem velice spokojena ;)

• dodací lhůta
    • příjemná cena

dodací lhůta
    cena

Balíček dorazil bohužel špinavý, jako by ho pošťáci vyváleli v bahně, ale uvnitř vše ok. S vlasy jsem maximálně spokojená, dají se natáčet kulmou a barva seděla, přesně podle rady z obchodu. Komunikace s obchodem rychlá. Tento obchod doporučuji.

Jsem naprosto spokojena. Přišly opravdu krásné pravé vlasy :-)

• velmi dobré ceny, kvalitní zboží, spokojenost
    • mohl by být "lépe vidět"

dobrý e-shop, pravidelné notifikace o průběhu objednávky a dodávky, bez chybičky

Jsem velice spokojena jak s obchodem tak i se zbozim..

• rychlé dodání a rychlé zklamání
    • nelíbí se mi kvalita

Se zbožím nejsem spokojená ,vlasy kupuji pravidelně a tyto prameny jsou takové chudinky ,že se to nehodí kupovat.Vracet jsem neměla čas ,potřebovala jsem na pár týdnů odjet ,ale už si tady vlasy nikdy nekoupím.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Dobrý den, děkujeme za reakci. Nicméně koupila jste si úplně nejlevnější vlásky s nejnižší možnou gramáží které nabízíme v akční ceně 399Kč (25g vlasů), tak je samozřejmé, že hustota takového balíčku není stejná jako u například naší 100 či 200 gramové sady za podstatně vyšší cenu. Těchto malých balíčku je třeba na dostatečně husté pokrytí celé hlavy koupit více než 1 či 2, tak jak uvádíme i na webu :-)