Clip Vlasy Levně

Spokojenost. Rychlé dodádání.

Nicolas

Přidáno: 19. října 2017

• Komunikace výborná,i co se týče výměny zboží za mě 1*
  • Nevýhoda při výměně zboží zaplatim dopravu(při přijetí) vyšší než obvykle což mě mrzí☹️

Přidáno: 21. dubna 2017

SKvělé!

Janegová

Přidáno: 24. března 2017

Dobrý den,s obchodem jako takovým problém nebyl,ale s kvalitou,barva se podle obrázku lehce měnila,ale to bych tak nevadilo..keratin super,,ale ta hustota.normálně kupuji vlasy od clipinhair,je to taky 0,5 ale nedá se to srovnat,je jich 2 krát..opravdu hustota vlasů je nesrovnatelná..tyhle pramínky jsem kupovala v Sapě u větnamců,to je bohužel srovnatelné s touto značkou..

Alicka

Přidáno: 7. března 2017

• Rychlost,spolehlivost

Rychlost,spolehlivost,kvalita,rychla komunikace,spokojenost

Mají

Přidáno: 23. ledna 2017

Vlasy perfektně drží,k nerozeznání od pravých vlasů.

Kavča

Přidáno: 13. ledna 2017

• Obrázky v žádném případě neodpovídají realitě .
  • Barva neodpovídá i když jsem žádala od Vás pomoc výběru. Vlasy se lesknou , žádná hustota vlasů neni , myši ocásek je více zachlupaceny než tato

Obchod ne kritizují , ale zboží ano !!!!!

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Mrzí nás, že jste barvu nezvolila dle obrázku dobře, obrázky odpovídají zcela přesně, ale samozřejmě dle nastavení konkrétního monitoru i úhlu pohledu na monitor to může trošku zkreslovat, je to přeci jen obraz na displeji. Proto nabízíme všem našim zákaznicím bezplatnou výměnu barvy zdarma a ihned bez čekání. To jsme Vám psali i na e-mail, na to jste nám odpověděla, že jste si vlásky již obarvila a barva je tak už dle Vašich představ. Dodali jsme Vám přesně tu hustotu kterou jste si v objednávce zvolila, máme i daleko hustější sety, když máte tak husté své vlasy, je lepší volit hustější set. Rádi také provedeme výměnu na Vaše přání. Pro všechny tyto potřeby na výměnu čehokoliv nás stačí kontaktovat na oficiální e-mail na našich stránkách, vše vždy řešíme ke spokojenosti našich zákazníků. Hezký den.

Avatar uživatele

Mmartina

Přidáno: 18. října 2016

• kvalita

Velká spokojenost, clipy jsou opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Navíc přišly rychle, takže můžu doporučit :-)

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne
Uživatel bez avatara

Veronika

Přidáno: 3. října 2016

• Dobry den ,recenZe nejsem zvykla psat , ale po objednani vasich vlasu a prispevku lidi ktere sem cetla kladne , proste musim zareagovat , prodlouzene vlasy nosim jiz 10 let ,vyzkousela sem jiz spousty salonu a vlasu ale todle sem na hlave jeste nemela, (nosim jen remy vlasy) za prve sem objednala nejsvetlejsi blond ,kterou mam uplne dole a o odstin tmavsi na vrchu , svetle vlasy dole se cuchaj tak strasne ze z toho silim sou vysusene a vypadaji jak chemlon, ze 60 cm uz mam asi 50 protoze pri kazdem vysouseni se tak krepati,ze je musim o 1cm strihat aby vypadali jakstak, vlasy mam asi mesic a pul ale na 100% muzu rict ze po sundani poleti do kose .

Urcite nedoporucuji pro blondyny

• Byla pro vás tato recenze užitečná?

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Dobrý den Veroniko, nevidíme, že by Vaše recenze byla spojena s nějakou konkrétní objednávkou z našeho obchodu tak jak běžně bývá. Jste si tedy jistá, že jste vůbec objednávala u nás a ne jinde, nespletla jste se? Běžně naše zákaznice takový problém s našimi vlasy nemívají pokud o vlasy správně pečují. Napište nám prosím přímo na e-mail: info@clip-vlasy-levne.cz , podíváme se, jestli je tedy Vaše objednávka vůbec od nás a pokud ano, vyřešíme věc ihned k Vaší spokojenosti.