• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 2 měsíci

• Vlasy v absolutně strasnem stavu
    • Po dvou dnech nošení v cele délce dredy, pres péči balzamy i olejicky
    • Ztráta tvaru
    • Neskutecne chudé konecky, rozštěpení po cele délce!

Rozhodne nedoporučuji, uz nikdy neobjednam.

• Ochota
    • Dodání přímo bleskové
    • Skvělé ceny
    • Přehlednost e-shopu
    • Velký výběr
    • Úžasné vlásky
    • Vstřícnost
    • Rychlá a bezproblémová komunikace
    • Informování o každém kroku objednávky

Svoji zkušenost s prodlouženými vlasy bych nespočítala ani na prstech. Buď jsem zahušťovala své dlouhé, nebo je o pár čísel protáhla, nebo si kupovala úplně opačný odstín mé havraní černé, protože odbarvení mých vlasů je jen moje fantazie, která se nedá splnit. A musím teda říct, že tým Clip vlasy levně mě fakt překvapil. Vlásky jsou úžasné, jediné, co musím vytknout je ten neskutečný smrádek z nich, ale to má svůj důvod a pořád lepší, než přeparfémované. Ale to teď asi v mém stavu jen cítím stokrát víc než normálně. Jsou krásně hebké a odstín v pořádku naprosto.
    Především ta rychlost dodání! Jeden den, včera, v 13:40 objednáno (+-), 14:00 odesláno, hned druhý den, tj. dnes, v 9:00 už jsem je měla v ruce. Tým jsem upozorňovala a žádala o to, aby se mi druhý den vlásky do rukou dostaly - a ony se fakt dostaly.
    Sečteno, podtrženo, jsem blahem bez sebe.

• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 4 měsíci

Objednala jsem si Tape a opravdu nejsem spokojena.....original pasky nelepi poslaly mi nove a drzi jedno umyti a zase spadnou nedoporucuji zbytecne vyhozene velke penize nechapu jak muze nekdo prodavat takove nekvalitni zbozi

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Děkujeme za reakci. Máme na tape metodu stovky objednávek měsíčně. Páska drží při správné aplikaci i 4 měsíce než se sundá speciálním odstraňovačem. Pokud pásky nevydrží jedno umytí, s největší pravděpodobností se jednalo o nějakou malou chybu při aplikaci. Dodržovala jste všechny pravidla z přiloženého návodu? Doporučujeme nechat alespoň poprvé aplikaci na vyškolenou kadeřnici, která s touto metodou má již zkušenosti. Jinak ozvěte se nám klidně přes e-mail, domluvíme se na zaslání nové pásky a poradíme s aplikací, aby vám již vše drželo tak jak má.

• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 4 měsíci

• dobrá komunikace s obchodem
    • neprodávají jednotlivé barvy, pouze celé sady, kvůli jedné barvě je nutné objednat sadu 12 ks a 11 z toho vyhodit

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Některé barvy barevných kříd máme i po jednom kuse. Nicméně i cena 12ks je poměrně nízká a jiné barvy určitě využijete jindy nebo lze rozdat přátelům :-)

• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 5 měsíci

• Ve vašem obchodu jsem nakupovala poprvé.Jinak jsem spokojena.

• Rychle doručení

Reklamace zboží kvůli velkému rozdílu mezi zbožím vyfoceným a skutečným stavem.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Děkujeme za rekaci. Výměnu barvy děláme na žádost našich zákazníků běžně, zdarma a obratem, takže není problém cokoliv vyměnit pokud se Vám barva na monitoru zdála trošku jiná. Rádi Vám i s výběrem poradíme, stačí zaslat fotku svých vlasů na náš e-mail nebo se zastavit na naší prodejně. Případně můžete i jakékoliv naše zboží do 14ti dní vrátit v rámci garance spokojenosti.

Spokojenost ve všech směrech

• kvalitni a hezke clipy z pravych vlasu
    • obrovsky vyber

• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 8 měsíci

• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 8 měsíci

• Levné
    • Vlasy se cuchají
    • V balíčku chyběl jeden pramen
    • Keratinovy spoj se rychle ničí, proto není možné vyměnit kroužek
    • Málo drží, sjíždějí po vlasech

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

To nás mrzí, běžně by to dělat naše vlasy neměly, ani nám toto zákaznice běžně nesdělují. Zkuste nám na email sepsat jakou kosmetiku na vlasy používáte, rádi Vám poradíme, jsme si jisti, že to bude jen nějaká maličkost. Pokud by cokoliv v objednávce chybělo tak stačí nás kontaktovat a věc vyřešíme obratem k Vaší spokojenosti, stejně tak Vám rádi poradíme ohledně aplikace. Při správné aplikaci nic sjíždět nemůže (ověřeno tisícovkami našich zákazníků).

• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 10 měsíci

S doručením a kvalitou vlasů jsem velmi spokojená. Problém jsou lepky, které nedrží ani při zažehlení. Musela jsem je vyměnit za jiné. ( jiná firma )
    P.S. Jsem kadeřnice vyškolená na tuto metodu, kterou používám spoustu let.

• Rýchlá dodávka
    • Žadná nevýhoda

Spokojenost

• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 10 měsíci

• Měděná není měděná....je spíše dost o červena...obrázek u rovných klame ale jinak jsem spokjená..obarvila jsem si je na svou barvu...jsou jinka fajn

• Rychlé dodání. Vše OK.

Spokojenost. Rychlé dodádání.

• Komunikace výborná,i co se týče výměny zboží za mě 1*
    • Nevýhoda při výměně zboží zaplatim dopravu(při přijetí) vyšší než obvykle což mě mrzí☹️

SKvělé!

• nakoupil v obchodě Clip Vlasy Levně před 2 lety

Dobrý den,s obchodem jako takovým problém nebyl,ale s kvalitou,barva se podle obrázku lehce měnila,ale to bych tak nevadilo..keratin super,,ale ta hustota.normálně kupuji vlasy od clipinhair,je to taky 0,5 ale nedá se to srovnat,je jich 2 krát..opravdu hustota vlasů je nesrovnatelná..tyhle pramínky jsem kupovala v Sapě u větnamců,to je bohužel srovnatelné s touto značkou..

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Hustota lze jednoduše zvážít. Pokud koupíte 0,5g / pramen, tak 50 pramenů bude vážit přesně 25g, což garantujeme a vždy také dodržujeme. Pokud by cokoliv nesedělo, samozřejmě zdarma vyměníme, ale nestává se to. Pokud koupíte v různých obchodech tutéž gramáž (hustotu), měla by být zcela stejná. Jen vizuálně nové vlasy, které jsou srovnané a vyžehlené vždy působí že mají menší objem, než starší a již umývané vlasy, které vždy opticky zvětší objem. Ale to stejné Vám udělají po pár umytích i tyto nové. Gramáž je správná.