• Rychlá dodací doba

• Rychlá komunikace a ochota zodpovědět jakýkoliv dotaz. Super přístup k zákazníkům.

Byla to moje první zkušenost se zakoupením clip vlasů a jsem maximálně spokojena. Můžu vřele doporučit všem

• Huste-super.ale to je asi vše
    • Kvalita-spatna .vlasy jsou hodně krepate.

Dle obrázků a velké reklamy.jsem spoléhala na kvalitu.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Vlasy nikdy nejsou sami o sobě krepaté, to by se muselo přihodit jedině až následnou péčí. Doporučujeme postupovat dle přiloženého návodu na péči. Napište nám prosím na e-mail jaký šampon na vlasy dáváte, rádi Vám poradíme co a jak, aby byly vlásky stále hezké a hladké.

• Rychlý nákup z domova.
    • Žádné.

Doporučuji všem.

Jsem spokojená, jen poštovné a balné je drahé. Proto nejsem úplně spokojená.

• kvalita

vlasy mi musela moje kadeřnice předělat do hustších pramenu protože ty original byly tenke a rychle vypadavaly a to jsem si obědnala ty hustši a i tak se dost zacuchavaji tak že nic moc a ještě jsem musela investovat do předělávky pramenu

• *jediné pro je rychlost dodání
    • *Vlasy po měsíci a půl museli jít dolu katasrofa,mela jsem vlasy přidělaní na keratin...udělali se mi hrozné dredy vlasy se cuchali do mých a vznikali cuchance ...při sundání sem přišla skoro o polovinu svých vlasů...

*obchod nedoporučuji

• již jsem zde nakupovala a byla spokojená
    • zamrzela mě barva modrého pramínku,každý má jinou barvu,jednen je nádherně modrý,ten druhý úplně jiný,tudíš je společně vůbec nosit nemohu:-(

obchod bych doporučila:-)

• Zbozi rychle dorazilo.

Super nakup

Urcite moc doporucuji skvela kvalita vyrobku a bleskove dodani.. ;-)

• výhodné ceny
    • možnost osobního odběru
    • Cena přijatelná
    • Žádné

Dopuricila všem

• katastrofa!!!!!!!!!!vlasy nejdou sundat neni to zadny keratin ale lepidlo!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Tyto naše vlasy na keratin používá tisíce našich zákaznic, stejně tak v obrovském počtu profi salonů a kadeřnictví kam již řadu let pravidelně dodáváme a toto jsme nikdy neslyšeli. Ve Vaší objednávce jste neměla objednán náš odstraňovač keratinu, tak netušíme jaký jste používala že Vám nefungoval, ani netušíme jestli s touto metodou máte předchozí zkušenosti a nechala jste si je aplikovat odborně v salonu. Když jsme Vám psali e-mail, abychom se na to zeptali a poradili Vám, tak jste vůbec nereagovala. Také je velmi zvláštní, že objednávku máte z prosince 2014 a tuto nepravděpodobnou recenzi píšete po půl roce.

• Různé možnosti
    • nezjistila jsem slabiny obchodu

spolehlivost, rychlost s velkym vyberem zbozi

• Kvalita přiměřená ceně

Vse dorazilo. Skvely pomer kvalita cena. Doporucuji.

• rozumná cena
    • velký výběr

Tento obchod určitě doporučuji.
    Rychlá doprava,výborná komunikace a hlavně kvalita!!

• Zboží zasíláno do zahraničí. Pro mě obrovská výhoda. Vlasy vypadají pěkně a konečně vyřešily problém s mými krátkými, jemnými a řídkými vlasy!

Vlásky dorazily velmi rychle a jsou moc krásné. Můžete je i barvit žehlit a nic se jim nestane :) (y)

• Rychlé dodání v mámístě bydliště