• 60cm to nikdy není každý pramínek je jinak dlouhý spíš kráčí než delší katastrofa

• +rychlé doručení
    -vysoká cena
    - vlasy se pramínkují, nejdou rozčesat, trhají se. Nejhorší e-shop.

• Obchod určitě super, jen kvalita vlasů nic moc , za tu cenu.

Vlasy se strašně cuchali i když jsem o ně pečovala.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, které si vážíme. Co píšete není běžné. Pokud se něco takového přihodí, doporučujeme nás kontaktovat ihned přímo na e-mail zákaznické podpory, přiložit fotku a dopsat kosmetiku jakou používáte, kolegové vám poradí co by to mohlo způsobovat, obvykle to pomůže, případně se vždy snaží najít i jiné řešení např. novým balíčkem vlasů zdarma či za zvýhodněnou cenu, nebo výměnou za vhodný typ produktu, tak abyste jako zákazník byla spokojená a vlásky se vám jen líbily.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Drahe postovne, vymena zbozi za je zpopletnena.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Výměnu na přání zákazníka děláme vždy zdarma. Pokud ale chcete zboží po jeho výměně i někam expresně zaslat, je jasné, že dopravné České poště nebo jiné přepravní službě kterou si zvolíte je třeba si uhradit :-)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Vlasy v absolutně strasnem stavu
    • Po dvou dnech nošení v cele délce dredy, pres péči balzamy i olejicky
    • Ztráta tvaru
    • Neskutecne chudé konecky, rozštěpení po cele délce!

Rozhodne nedoporučuji, uz nikdy neobjednam.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Je nám líto vaší zkušenosti a je to velice zvláštní, nic takového se běžně jen tak nestává. Pokud by se stalo co popisujete po dvou dnech, ihned vám provedeme výměnu. Lidské vlasy jsou velmi citlivý materiál. Je vhodné věc konzultovat přímo s námi, abychom mohli věc prozkoumat a zjistit v čem mohl nastat konkrétně problém a vyřešit k vaší spokojenosti.

• Objednala jsem si Tape a opravdu nejsem spokojena.....original pasky nelepi poslaly mi nove a drzi jedno umyti a zase spadnou nedoporucuji zbytecne vyhozene velke penize nechapu jak muze nekdo prodavat takove nekvalitni zbozi

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Děkujeme za reakci. Máme na tape metodu stovky objednávek měsíčně. Páska drží při správné aplikaci i 4 měsíce než se sundá speciálním odstraňovačem. Pokud pásky nevydrží jedno umytí, s největší pravděpodobností se jednalo o nějakou malou chybu při aplikaci. Dodržovala jste všechny pravidla z přiloženého návodu? Doporučujeme nechat alespoň poprvé aplikaci na vyškolenou kadeřnici, která s touto metodou má již zkušenosti. Jinak ozvěte se nám klidně přes e-mail, domluvíme se na zaslání nové pásky a poradíme s aplikací, aby vám již vše drželo tak jak má.

• Rychle doručení

Reklamace zboží kvůli velkému rozdílu mezi zbožím vyfoceným a skutečným stavem.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Děkujeme za rekaci. Výměnu barvy děláme na žádost našich zákazníků běžně, zdarma a obratem, takže není problém cokoliv vyměnit pokud se Vám barva na monitoru zdála trošku jiná. Rádi Vám i s výběrem poradíme, stačí zaslat fotku svých vlasů na náš e-mail nebo se zastavit na naší prodejně. Případně můžete i jakékoliv naše zboží do 14ti dní vrátit v rámci garance spokojenosti.

• Levné
    • Vlasy se cuchají
    • V balíčku chyběl jeden pramen
    • Keratinovy spoj se rychle ničí, proto není možné vyměnit kroužek
    • Málo drží, sjíždějí po vlasech

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

To nás mrzí, běžně by to dělat naše vlasy neměly, ani nám toto zákaznice běžně nesdělují. Zkuste nám na email sepsat jakou kosmetiku na vlasy používáte, rádi Vám poradíme, jsme si jisti, že to bude jen nějaká maličkost. Pokud by cokoliv v objednávce chybělo tak stačí nás kontaktovat a věc vyřešíme obratem k Vaší spokojenosti, stejně tak Vám rádi poradíme ohledně aplikace. Při správné aplikaci nic sjíždět nemůže (ověřeno tisícovkami našich zákazníků).

Dobrý den,s obchodem jako takovým problém nebyl,ale s kvalitou,barva se podle obrázku lehce měnila,ale to bych tak nevadilo..keratin super,,ale ta hustota.normálně kupuji vlasy od clipinhair,je to taky 0,5 ale nedá se to srovnat,je jich 2 krát..opravdu hustota vlasů je nesrovnatelná..tyhle pramínky jsem kupovala v Sapě u větnamců,to je bohužel srovnatelné s touto značkou..

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Hustota lze jednoduše zvážít. Pokud koupíte 0,5g / pramen, tak 50 pramenů bude vážit přesně 25g, což garantujeme a vždy také dodržujeme. Pokud by cokoliv nesedělo, samozřejmě zdarma vyměníme, ale nestává se to. Pokud koupíte v různých obchodech tutéž gramáž (hustotu), měla by být zcela stejná. Jen vizuálně nové vlasy, které jsou srovnané a vyžehlené vždy působí že mají menší objem, než starší a již umývané vlasy, které vždy opticky zvětší objem. Ale to stejné Vám udělají po pár umytích i tyto nové. Gramáž je správná.

• Obrázky v žádném případě neodpovídají realitě .
    • Barva neodpovídá i když jsem žádala od Vás pomoc výběru. Vlasy se lesknou , žádná hustota vlasů neni , myši ocásek je více zachlupaceny než tato

Obchod ne kritizují , ale zboží ano !!!!!

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Mrzí nás, že jste barvu nezvolila dle obrázku dobře, obrázky odpovídají zcela přesně, ale samozřejmě dle nastavení konkrétního monitoru i úhlu pohledu na monitor to může trošku zkreslovat, je to přeci jen obraz na displeji. Proto nabízíme všem našim zákaznicím bezplatnou výměnu barvy zdarma a ihned bez čekání. To jsme Vám psali i na e-mail, na to jste nám odpověděla, že jste si vlásky již obarvila a barva je tak už dle Vašich představ. Dodali jsme Vám přesně tu hustotu kterou jste si v objednávce zvolila, máme i daleko hustější sety, když máte tak husté své vlasy, je lepší volit hustější set. Rádi také provedeme výměnu na Vaše přání. Pro všechny tyto potřeby na výměnu čehokoliv nás stačí kontaktovat na oficiální e-mail na našich stránkách, vše vždy řešíme ke spokojenosti našich zákazníků. Hezký den.

• Vše proběhlo v relativním, pořádku,

ale barva vlasů neodpovídala objednávce a tím tedy i cena, a vzhledem k tomu že vlasy byli prezentovány při objednání jako AAA ale při dodávce už ne je klamná reklama a velmi špatně provedena příprava keratinových nehtíků a velká váha keratinu nahradila váhu pramene vlasů....

Bohužel pro mě jsem je potřebovala akutně a nemohla jsem čekat na vyřízení reklamace.....

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Děkujeme za reakci. Kontrolovali jsme Vaši objednávku a psali Vám i e-mail jako reakci a návrh pro řešení. Barva vlasů odpovídala objednávce, ale pokud potřebujete jinou není problém, děláme na přání zdarma výměnu. Vlasy jsou samozřejmě v prezentované kvalitě i když nenecháváme přímo písemna "AAA" natisknout na obalový materiál, kde by to stejně nehrálo žádnou roli, jde o kvalitu zboží, kterou garantujeme, ne obalu :-) Na keratin si běžně nikdo ze zákazníků nestěžuje a jeho hmotnost je minimální, ale v případě že by se Vám naše zboží jakkoliv nelíbilo, můžete jej v rámci 14ti denní lhůty vrátit a my Vám obratem vrátíme za něj peníze.

• katastrofa!!!!!!!!!!vlasy nejdou sundat neni to zadny keratin ale lepidlo!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Tyto naše vlasy na keratin používá tisíce našich zákaznic, stejně tak v obrovském počtu profi salonů a kadeřnictví kam již řadu let pravidelně dodáváme a toto jsme nikdy neslyšeli. Ve Vaší objednávce jste neměla objednán náš odstraňovač keratinu, tak netušíme jaký jste používala že Vám nefungoval, ani netušíme jestli s touto metodou máte předchozí zkušenosti a nechala jste si je aplikovat odborně v salonu. Když jsme Vám psali e-mail, abychom se na to zeptali a poradili Vám, tak jste vůbec nereagovala. Také je velmi zvláštní, že objednávku máte z prosince 2014 a tuto nepravděpodobnou recenzi píšete po půl roce.

• Řídke vlasy, na to ze byly zlevněné, nejsem si jista zda z 2200 nebo 2500.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Hustota je vždy u produktů uvedena. Objednala jste si základní sadu se 100g vlasů, takže má takovou hustotu. Většine zákaznic dostačuje, ale pokud byste si přála hustější, máme i sady s dvojitou hustotou, stačí si jen vybrat. Případně děláme i výměnu na přání zdarma.

• Vlasy které jsem si objednala byli růžové a po jednom umytí jsou šedivé .....
    • Kvalita vlasů

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Nic podobného jsme nikdy neslyšeli. Naše barvy jsou permanentní a nikdy se nevymývají. Zkoušeli jsme Vás kontaktovat abychom se na to zeptali a nabídli Vám řešení, ale nekomunikujete.

Část zboží byla naprosto odlišná, než na obrázku a kvalita vzhledem k ceně naprosto nedostačující!

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Objednávku jsme kontrolovali, fakturováno i vyskladněno bylo to co jste měla v objednávce. Psali jsme Vám několik e-mailů, abychom se dozvěděli co Vám přišlo jiné než na obrázku a že pokud by byla skutečně chyba u nás, samozřejmě vyměníme a napravíme, ale nereagujete, takže bohužel netušíme.

• rychlé dodání a rychlé zklamání
    • nelíbí se mi kvalita

Se zbožím nejsem spokojená ,vlasy kupuji pravidelně a tyto prameny jsou takové chudinky ,že se to nehodí kupovat.Vracet jsem neměla čas ,potřebovala jsem na pár týdnů odjet ,ale už si tady vlasy nikdy nekoupím.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Dobrý den, děkujeme za reakci. Nicméně koupila jste si úplně nejlevnější vlásky s nejnižší možnou gramáží které nabízíme v akční ceně 399Kč (25g vlasů), tak je samozřejmé, že hustota takového balíčku není stejná jako u například naší 100 či 200 gramové sady za podstatně vyšší cenu. Těchto malých balíčku je třeba na dostatečně husté pokrytí celé hlavy koupit více než 1 či 2, tak jak uvádíme i na webu :-)

Vlasy nekvalitni, hned po prvnim umyti vlasy vypadaji jak chemlon, tekla z nich cerna barva ackoliv bylo receno, ze jsou prirodni...co se tyce manipulace, tak nevydrzi natocene, nebo uplne rovne..Vypadavaji, cuchaji se, lamou se....nemuzu si dovolit je nosit rozpustene, pouze v culiku a nebo v copu...nerekla bych, ze nedoporucuji obchod, ale nedoprucuji vlasy...a zmenila bych informace o tech vlasech..nejsou kvalitni jak pisou.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Vlasy jsou přírodní pravé lidské, jsou ale samozřejmě barvené. Je zvláštní, že s nimi máte problém, dodáváme tyto vlasy i do salonů a kadeřnictví a máme vesměs pouze pozitivní reference. Pokud je to jak píšete, mohlo se jedině jednat o nějaký špatný balíček či jiný problém, určitě nás kontaktujte přímo a vyřídíme Vám reklamaci či výměnu.

• barva absolutně neodpovídala objednávce
    • ne příliš vysoká kvalita

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Barva na monitoru občas může zkreslovat dle jeho nastavení, v každém případě vždy na žádost zákazníka děláme bezplatnou výměnu a rovněž při zaslání fotky vlasů zákazníka na náš e-mail děláme bezplatnou konzultaci a doporučíme vhodný odstín ještě před objednávkou. Jinak jste objednávala culík z kanekalonu a ne z pravých vlasů, z pravých vlasů na žádost mnoha zákaznic budeme mít v nabídce brzy.