• ryclé dodání

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za Vaše 100% hodnocení. Vážíme si toho!!

• Rychlý a příjemný přístup

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti.

Krásný podzim, Anet

skvělé

Milý Doporučiteli,

děkujeme za Vaši stručnou, ale výstižnou recenzi! Jsme rádi, že jste s námi tak spokojen. Budeme se snažit, aby vaše spokojenost byla ještě větší! :-)

Anet

• Rychlost dodání a milá komunikace

Milá Hanko,

moc Vám děkujeme za pochvalu! Svých zákazníků si velice vážíme a snažíme se, abychom tu byli vždy pro Vás připraveni pomoci nebo poradit.

Hezký den, Anet

Už můj třetí nákup. Ráda se vracím, jsem se vším spokojena

Milá Štěpánko,

děkujeme za Vaši věrnost ❤️
    Jsme rádi, že Vám naše produkty dělají radost. Nám dělá velkou radost Vaše spokojenost.

Budeme se těšit na příští nákup :-)

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za 100% hodnocení :-)

Prima den, Anet

Komunikace, jednání, dodání zboží, vše OK.

• Tričko opravdu několik vteřin tekutinu nevsákne.
    • Proces vrácení
    • Masový marketing

Proces vrácení pro mě nebyl úplně uspokojivý – firma se prezentuje nádechem snadného vrácení, ale nakonec nabízí jednu z nejdražších variant přes svůj formulář, konkrétně přes PPL za 119 Kč. Sám jsem poslal balíček přes Balíkovnu za 99 Kč. Myslím, že firma by mohla vyjednat lepší podmínky pro své zákazníky, když se rozhodnout pro vracení zboží, zvlášť když jako individuál zvladnu odeslat zásilku levněji. Navíc někteří prodejci nabízejí zvýhodněné zpětné odeslání, nebo dokonce vrácení zcela zdarma. Obtěžujicí je pro mě marketing firmy. Z jedné objednávky dostanete tolik reklamy do emailu a všude zaplacená cílená reklama, že je to velice otravné.

• Rychlé doručení a příjemné a profesionální jednání

Milá Heleno,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ. Spokojenost našich zákazníků je u nás prioritou.

Hezký den, Anet

• můj muž už jiná trička nechce:-), 100% spokojenost.
    • vyšší ceny :-(

Hezký den,

děkujeme za Vaši krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že je Váš muž spokojený. Pozdravujeme ho a přejeme mu, ať se mu naše trička hezky nosí :-)

Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší, avšak odpovídá kvalitě. Všechny naše produkty vyrábíme z bavlny té nejvyšší kvality, a díky patentované technologii CityZen® mají naprosto unikátní vlastnosti.
    Snažíme se, aby každý kus byl pečlivě zpracovaný a splnil očekávání našich zákazníků.

• Úžasná komunikace
    • Perfektně zabaleno
    • Blesková doprava
    • Přehledné stránky
    • Následný mail s návodem na údržbu

Po objednání mi z obchodu paní zavolala, že je zboží zabalené a odeslané, abych se mohla těšit na balíček. A popřála mi krásný den. Takový přístup jsem ještě nikde jinde nezaregistrovala. Je to fakt milé :) Tričko pro manžela i moje šaty vypadají super, budeme zkoušet, co dovedou. Následný mail s návodem na údržbu taky neberu jako samozřejmost. Děkuju mockrát.

Milá Pavlo,

děkujeme za Vaši zářivou recenzi a za to, že jste součástí naší CityZen komunity ❤ Jsme nadšení, že jste s námi!
    Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že je vše tak jak má být.
    Přeji Vám, ať se Vám naše oblečení hezky nosí.

Super komunikace , krásné zboží , moc děkuji
    Petra

Milá Petro,

děkujeme za tak milá slova. Poskytovat kvalitní služby a osobní přístup je pro nás klíčové, a jsme rádi, že jste byla s naším přístupem spokojena.

Užijte si krásný podzim, Anet

Perfektní komunikace, včasné dodání, kvalitní zboží.

Rychlost dodání, komunikace

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že jste si udělali čas napsat nám. Naší prioritou je vždy zajistit, aby naši zákazníci byli spokojeni a dostali co nejlepší péči.

Prima den, Anet

Rychlé a profesionální vyřízení objednávky, super telefonický kontakt

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Naším cílem je zajistit pro Vás co nejlepší zážitek z nákupu, a proto nás těší, že jsme splnili Vaše očekávání.

Anet

• Srozumitelná komunikace, rychlé, bezproblémové dodání, krásné balení

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost je pro nás tím nejdůležitějším a velmi si vážíme Vaší důvěry.

Hezký den, Romča

Rychlost dodání,kvalita

Hezký den paní Evo,

děkujeme Vám za recenzi. Takové hodnocení vždy potěší. I pro Vaší další objednávku uděláme vše proto, aby se Vám nákup u nás líbil.

Děkujeme za přízeň a přeji hezký den.
    Romča

Skvělý obchod, rychlé jednání i doručení, můžu jen doporučit.

Hezký den Kopretino.

děkujeme za Vaši recenzi. Rychlost a komunikace je pro nás prioritou. Pro naše zákazníky se snažíme dělat vše k jejich spokojenosti, která je u nás vždy na 1. místě.

• Kvalita zboží
    • Velký výběr
    • Skvělá komunikace

Hezký den Pavlíno,

Přeji krásný den :)
    Romča

• rychlé doručení, triko je z příjemného materiálu, ještě nemám vyzkoušené praní

Hezký den Petro,

děkujeme Vám za plusové hodnocení. Snažíme se zajistit rychlé a spolehlivé doručení, aby Vaše objednávka dorazila co nejdříve a v perfektním stavu. Pokud byste potřebovala poradit ohledně praní, kontaktujte nás. Ráda Vám pomohu.