• Podali jsme trestní oznámení pro podvod (Prostřednictvím OSZ v Brně). Všichni kdo byli podvedeni se mohou připojit jako poškození. Je důležité, aby se přihlásilo co nejvíce podvedených a byla vyčíslena veškerá způsobená škoda.

Prvoplánový podvod.

• jsou to zloději, syna okradli o 11 tisíc

bylo by dobré se spojit a poradit se s právníkem na dalším postupu. V insolvenci nejsou, mám přístup do registru, který nic na IČO 26210754 co uvádějí v emailu neeviduje. Jde o podvod....

• Dobry den firma me okradla o 12000 a nevim jak to resit dal jen slibovali ze objednany telefon placen predem prijde,ale bohuzel to byly vse jen sliby pak uz nezvedalii telefony,firemni pravnik prestal komunikovat a nyni cislo neexistuje.Lidickz pripojila bych se k hromadne zalobe poradite mi jak?

Nikdo nic neobjednavejte!!!!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Dobry den, dosel me email s informaci, ze spolecnost je v upadku. Ja si myslim, ze podavat v tomto okamziku nejake oznameni je bezpredmetne a navic to celou vec nam vsem akorat zabrzdi, dokud to trestni oznameni nekdo neproveri a vec se neukonci. Volal jsem do pojistovny, kde by mel byt eshop pojisten s pani me potvrdila, ze v pripade setreni Policii CR se pocka az na konecne rozhodnuti a uzavreni veci. Prijde me daleko rozumnejsi a rychlejsi se spolecne domluvit a prihlasit na soud svoje pohledavky. Spol. ma 200tis kc kapital co jsem koukal, ztoho se da neco pokryt a navic pojistovna taky neco zaplati. Muj znamej si od nich v cervnu objednaval telefon a dosel mu v pohode. Tim padem si myslim, ze doslo obycejne ke krachu protoze hold nekdo neumi pocitat a myslel si, ze to utahne. Na podvod to nevidim. Ale nejsem soudce :)

• Dobrý den,
    • -Budu se tu opakovat,jako lidé podemnou.Objednávka stornovaná dne 18.8.,peníze mi stále nedorazily na účet.
    • -nikdo z Cilinderu ani ze spol. Xgm Trade se mnou nekomunikuje(stále jen keci,že obchod přechází na nového majitele)...
    • -celou věc řeším s ČOI, a zároveň se pokoušim zkontaktovat s co nejvice lidmi,kteří mají stejný problém jako já,aby jsme mohli podat hromadné trestní oznámení.

-a shrnutí?-jsou to podvodníci a zloději!!!A velmi dobře zvažte nákup na tomto e-shopu.
    Sklenářová Ilona

• nedoporučuji tento obchod,dne 17.8.2017 si dcera za své vydělané peníze chtěla koupit vytoužený telefon,bohužel reakce jsou vesměs stejné jak píší ostatní.Nám poslali možnost odstoupení od smlouvy,které jsem poslala ihned po obdržení skenem na email,podruhé poštou na uvedenou adresu a to doporučeně,jenže si nikdo dopis nevyzvedl a přišel nám zpět.Nebudu čekat žádných 30 dní,jdeme na policii podat trestní oznámení.Psala jsem pánovi [email protected],přidejte se taky....čím více lidí to bude řešit tím bude větší šance že se tím bude zabírat policie vážněji.

Tento obchod nedoporučuji!!!!!!

Reakce obchodu Cilinder.cz

dle zjištění spol. GoPay Vám byly již v minulosti finance vráceny na Vaši kartu.
    Opakovaně Vás žádáme, aby jste přestal špinit jméno společnosti a psát negativní recenze, které se nezakládají na pravdě - navíc anonymní.

• NIC!!!
    • Dne 21.9.2017 přidávám reakci na odpověd Cilinder.cz:
    • Žádné peníze nikdy odeslány zpět nebyly a pouze ze mě pan Ondělej dělá hlupáka!!!Neberte vůbec na zřetel jejich reakce a recenze, které si píší sami.
    • Dále varuji před emailem odeslaným dne 21.9.2017 o přihlášení se k pohledávce v insolvenci, ze zákona nemají právo vaši pohledávku přihlásit. Žadné insolvenční řízení zatím nebylo podáno, viz justice.cz. Prav. pan Vrbas umí v těchto věcech chodit, viz jeho předcházející podnikání. Každopádně takovýto způsob podnikání zde nemá co pohledávat!!
    • Pozor na tento eshop, musím bohužel konstatovat, že se jedná o zloděje. Nikdy nic neplaťte platební kartou. Při stornu objednávky vám peníze nevrátí zpět. Celý proces již trvá od 10.8.2017. Dělejí z lidí hlupáky a odkazují se na majitele XGM Trade spol. s r . o. Přímo budu jmenovat pan Ondělej, který možná ani neexistuje. Tváří se a tvrdí, že je vše vyřešeno, posílá fiktivní SMS o zaslání peněžní částky zpět na účet. Ani nemá tolik slušnosti si uvést telefonní číslo do podpisu, z jakého důvodu je jasné...
    • Firma používá pro placení platební kartou, platební bránu GoPay.cz, na které jsem se samozřejmě taky obrátil. Bylo mi sděleno, že obchodník nemá dostatečný fin. prostředky na vrácení částky zpět na platební kartu (účet). Nebudu se tady rozepisovat jaké intriky a praktiky obchod používá, jelikož by to zabralo hodně stránek. Shrnu do jedné věty, dělají z vás hlupáky a odkazují se na různé společnosti.
    • Celou věc jsem předal na ČOI a podávám žalobu. Takovéto lidi tady v dnešní společnosti nemají co dělat. Tomuto obchodu nejde vůbec o obchod se zákazníky, ale pouze o krádež jejich peněžních prostředků. Při nahlédnutí na pana majitele společnosti XGM Trade spol. s r. o.,zjistíte, že od roku 2002 přivedl 5 společností k zániku, k likvidaci. Což hovoří také za vše...
    • Inu nechť jednaní již v tomto případě orgány v tresním řízení.
    • Milan K.

Jedná se o zloděje vašich peněžních prostředků...

Reakce obchodu Cilinder.cz

Opakovaně Vás žádáme, aby jste přestal špinit jméno společnosti a psát negativní recenze, které se nezakládají na pravdě.

XGM Trade, spol. s.r.o.

• Musím se bohužel opakovat, 22.7.2017 objednaný telefon, 11.8.2017 pro nedodání storno objednávky, dnes je 15.9.2017 a peníze zpět nemám, obchod již vůbec nereaguje, dokonce od nich přišlo formou SMS ID transakce k vrácení částky, ale zjištěno, že se transakce nikdy neuskutečnila, šlo o podvod, je to smutné v dnešní době tento přístup k zákazníkům, já jsem to předal ČOI a policii ČR, MYSLÍM ŽE NEBUDU JEDINÝ A DALŠÍ BUDOU PŘIBÝVAT

ZKUSIL BYCH JEŠTĚ HROMADNOU POMOC PŘES MEDIA ???

• Vsechno!!!

Muzu se zeptat co vsechno delat aby vam vratili penize? Mam stejny problem.

• všechno

PODVODNÝ e-shop!
    Také předávám ČOI a Policii. Od 24.7. čekám, jenom lžou a vymlouvají se. Na uvedené adrese firma nesídlí. Kladné recenze nečtěte, píše si je Zdeněk Vrbas-jednatel - sám.

• dlouhá dodací lhůta, zboží nedodali, vymlouvají se, peníze nevrátili

• Ceske telefony
    • Nizke ceny
    • Dlouhe vyrizovani
    • Nepresne informace

Mobil me dosel po mesici. Hrozna doba. To snizujeme celkovy dojem z nakupu. Mobil je ok

Doporucuji si rozmyslet nakup v tomto obchode. Vraceni penez, resp. vyrizeni reklamace trvalo 28 dni!! Krome nizkych cen nemohu nic jineho doporucit.

• od 22.7. nemám ukončeno trápení s tímto eshopem, po storno objednávky stále čekám na vrácení částky, trvá to od 22.7. !!kterou jsem zaplatil online kartou, už jsem předal ČOI a Polici ČR

nejhorší je ta bezmoc, kde vám jen lžou a slibují, je mi z toho špatně

Všichni jste zmrdi,uz startuju Forda a jedu pro Vas.. Kupte si.helmy proti mym fackam!!!

• Nizke ceny
    • Pomale vyrizeni objednavek

Konecne po 3 tydnech jsem se dockal svych penez zpet za nedodane zbozi. Pomalu sem se s nima loucil ale diky bohu za to. Je videt, ze preci jen to jde kdyz se chce

• NIC
    • VŠE

OBJEDNÁNO,PO TÝDNU ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY A UŽ PŘES MĚSÍC NEVRÁCENÍ PENĚZ.

NAPSALA JSEM ČOI A PAK JEŠTĚ NA POLICII ČR.

• Stejný problém, já jsem si objednala telefon v půlce července. Na telefony nereagují, pouze jeden email s tím, že eshop přechází na nového majitele.

Nedoporučuji!

• Požadovali zálohu na kupní cenu vybraného tel., nedodali, na urgenci reagovali s tím, že dodají a nyní přestali komunikovat, brát tel. a prý pan Vrbas prodává firmu, tak ať všichni počkají, až se mu to povede - nevím, zda není na čase (než to převede na různě barevné koně) nechat předmětné operace i celý úmysl p. Vrbase či kdo to ovládá prověřit orgány činné v trestním řízení. Přidal by se někdo se svým obdobným zážitkem? Nevím, zda nejde o nějaký tunel... Osobně počkám do 5. 9. 2017, pak odstoupím od všech smluvních ujednání a pokud nevrátí peníze, podniknu další právní kroky jak proti panu Vrbasovi, tak proti neznámému pachateli...V případě zájmu mě prosím kontaktujte na [email protected]. děkuji, David Kůta

Nákup proběhl na základě výběru z e-shopů prodávajících tel. o který jsem měl zájem..web