Nejucinejsi cesta jak se dostat ke svym penezum: soud, zaloba pro zaplaceni pohledavky, platebni rozkaz. A je to. COI stim nic nenadela a co jsem naposledy od nich dostal mail tak se tam meni prej majitel nebo co a ze novy majitel bude vyrizovat zavazky za puvodni spol. Treba to tak bude ale spolehat na to nechci.

• Stejný problém. Zboží objednáno, nedodáno, peníze na jejich účtě. Co se s tím dá dělat? Trestní oznámení, ČOI? Řešíte to někdo dál. Neříkejte mi, že se s tím máme, my okradení/podvedení smířit?

Nenechte se napálit, pokud objednáte, určitě neposílejte peníze!

• Dlouha dodaci lhuta
    • Po zruzeni objednavky uz cekam mesic na vraceni penez

Objednala jsem si na tomto internetove obchode telefon. Po tom, co ani po trech tydnech nedorazil, jsem byla nucena objednavku zrusit. Se zrusenim objednavky mi vyhoveli a bylo mi receno, ze penize dostanu zpet nejpozdeji do 14ti dnu. Uz je tomu ale vice jako mesic. Ted uz obchod ani nereaguje na moje e-maily a telefony tam nikdo zasadne nezveda. Uz jsem se obratila na COI, takze zde uz nikdy nic neobjednam, to si radsi priplatim nekde jinde, kde jednaji ferove.

• lakave ceny
    • pomalejsi vyrizeni

Zbozi dodano podle domluvy

• Bezproblemovy nakup a prehledne web stranky

doporucuji

• Velky vyber
    • Nizke ceny

Zbozi doruceno 4. Den od objednani. Dopravce Ceska posta. Vse v poradku. Dekuji za obchod

• Skvělá cena
    • Mobil přišel do tří pracovních dnů

Výborný obchod! Po pravdě jsem se trochu obával toho, že když je mobil tak levný, tak aby v tom nebyla nějaká "kulišárna", ale obavy byli zbytečné. Nákup proběhl bez komplikací.

• Rychla dodaci lhuta

Tento obchod rozhodne doporucuji. Ceny jsou nizke, komunikace na urovni, vse me bylo vysvetleno a jsou vstricni. Za me rozhodne ANO. Spokojena na 100%

• absolutne nedoporucujem objednavat ziadny tovar!

absolutne nedoporucujem objednavat. Tento obchod podava mylne informacie o dodani tovaru. Na tovar som cakala 2 tyzdne a nakoniec mi ho nedorucili. Napokon som objednavku zrusila 7.8.a pozadovala vratenie penazi spat na ucet. Dodnes peniaze na ucte nemam. Neustale im pisem a volam a dozadujem sa odpovede kedy mi peniaze vratia spat na ucet. Ziadna odpoved, telefony nedvihaju. Podla ich obchodnych podmienok maju cas na vratenie penazi 30 dni. do 6.9.2017 som ochotna pockat s vratenim penazi, v inom pripade sa obraciam na ČOI a sud, kde podam navrh na platobny rozkaz.

• CZ distribuce

Snad ok, tak doporucuju.

• Sortiment
    • Oproti ostatnim eshopum pomalejsi dodani

Ne moc svizny dodani, cekal jsem 6 dni ale zase cena byla o dost nizsi nez jinde a tak si nechci stezovat:)

• zboží objednané 23.7. kartou online, po dvou dnech, přišel email, že telefon mají v jiné barvě a jestli ho můžou tedy poslat, ihned jsem reagoval že ano, pak dlouho nic až po tel domluvě, mně bylo řečeno, že 4.8 bude zboží předáno dopravci, potvrzení že bylo předáno, leč žádná přepravní společnost balíček nedostala, neboť "cilinder" klame zákazníky a je to opravdu velmi smutné, telefon jsme měli pro syna k narozenínám, mimochodem dnes 22.8. nemáme ani telefon, ani vrácené peníze, prosím buďte opatrní a tomuto webu se vyhněte obloukem !!

tady rozhodně už nenakoupíme

• Nízké ceny
    • Komunikace obchodu, jednání
    • Nekonečné čekací doby, prodlužované falešnými sliby ("zboží jsme dnes odeslali" vs. pošta píše SMS, že převzala balík až 4 dny poté)
    • Bezdůvodné zadržování peněz

Zatím nejhorší zkušenost s e-shopem vůbec.
    Nejdřív asi týden a půl neviděli moji platbu předem na účet (posíláno z KB do KB), pak poslali Českou poštou (místo PPL) na fakturační adresu (místo doručovací). Balíček odeslali později než tvrdili.
    Objednávku jsem stihl zrušit ještě než jsem ji převzal (balíčku jsme se tedy ani nedotkl) a stejně je to již více než 20 dnů od zrušení a peníze jsem ještě neviděl.

• Špatná komunikace
    • Sliby, které se neplní
    • Výmluvy

Mám podobně špatnou zkušenost jako níže uvedení. Chtěl jsem jednou dát šanci neosvědčenému obchodu s vidinou ušetření pár korun a už to rozhodně nikdy neudělám. Vždycky lepší si trochu připlatit a mít klid. Abych to shrnul, objednáno 2.7. po 2 týdnech dohadů, kdy zboží posílali, pak se vymlouvali na delší dodací lhůtu (mezitím pořád svítilo na stránkách, že telefon je skladem) najednou zjistili, že mnou objednaný model skladem prostě není. Neváhal jsem, objednal jinde a chtěl peníze zpátky. To samozřejmě nebyl problém a i přesto, že mi peníze oficiálně odeslali již 2.8. a mám slíbený doložený doklad z účtárny, tak pořád nejsou na účtě a nutno řešit přímo přes banku. Rozhodně tento obchod nedoporučuji...

• Ok

Delsi doba dodani jinak ok