nechapu, proc se vyplnuje dorucovaci adresa, kdyz to stejne poslete na fakturacni ..

Eshop se sice tváři jako český, avšak až když vám přijde faktura za zboží, zjistíte, že mají sídlo na slovensku. Tato informace by měla být viditelně uvedena.

• Dobré ceny.
    • Rychlé jednání.
    • -

Obchod můžu jen doporučit.

Koupila jsem si chytré hodinky, které nebyly zrovna levné (7.000) a po rozbalení jsem zjistila, že v balení není zástrčka. Ani Samsung, ani prodejce na tuto okolnost neupozorní, takže člověk promrhá další čas na nákup chybějící zástrčky. Já to mám do Alzy kousek, ale co ti z venkova? Musí udělat druhou objednávku a platit podruhé dopravu. A přitom se jedná o součástku za 10 ? korun. Je to trapný. O chybějícím návodu k použití v češtině se ani nebudu zmiňovat.

• Nekomunikují, vyřizuji reklamaci a přístup není vůbec profesionální. Produkt musíte posílat kamsik na Slovensko, tam vám to taky nezvedají a nekomunikují. Raději si priplaťte stovku a kupte si to na jiném eshopu

• jednoduchý na ovládání
    • nejde nastavit CZ, docela tiché vyzvánění

Všechno proběhlo proběhlo proběhlo v pořádku,rychlé doručení,doporučuji.

• Rychlé dodání zboží, transparentnost objednávky. Objednaný robot zatím funguje velmi dobře.

rychlé dodání do druhého dne

Super

• Dobrá cena

Možná toho mají před vánocemi více. Mailem mi byla doručena jen objednávka a víc nic. Když se 3 dny nic nedělo, chtěl jsem volat, jestli se někde nestala chyba, ale ráno přišla SMS od dopravce, že budou dnes doručovat. Uvítal bych více info o stavu obj.

• Zboží pořádku, dorazilo včas.

• přišlo hned 2. pracovní den

Popravdě jsem byl trošku zděšenej, když jsem si tu pročetl negativní recenze. Ale už jsem měl objednáno a přišlo mi, co jsem si objednal, k tomu rychleji, než jsem čekal, takže za mě cajk.

• Vsechno ok :)

• Rychle dodani
    • Super cena

• Rychlé vyřízení
    • Nemám žádné připomínky

Přehledné stránky nabízených produktů a rychle vyřízení objednávky.

Sluchatka bezdratova... prisly snad do druhy dne do Z-boxu.
    Od ty doby co je dcera ma, tak nevim jestli me jenom ignoruje, nebo neslysi.