• Objednal sem si navijáky prologik a jeden došel dobře zabalenej a druhej rozbalenej a poskrabanej stojí to peníze a oni to ještě takhle odešlou za mě už od nich nekoupím ani háček

Objednal jsem si podběrák s magnetem, přišel podběrák bez magnetu, po mém dotazu mi obchod odpověděl:

"Dobrý den, tento podběrák je bez magnetu, šlo o chybu v popisu. S magnetem je o cca 900 Kč dražší."

To je sice hezké vědět, chyby se dějí, ale napsat alespoň "omlouváme se" by snad v takovém případě mohlo být samozřejmostí. Z tohoto důvodu obchod nedoporučuji a zmiňovaný magnet dokoupím raději jinde.

• neproběhla kontrola funkčnosti výrobku před odesláním

• Po potvrzení objednávky dne 18.3. jsem do dnešního dne zboží neobdržel. Po urgenci zboží mi byla sdělena odpověď, že neví kde zboží je a nemají jak zjistit proč zboží nepřišlo. Nedostal jsem ani vyrozumění o odeslání zboží.

S jednáním obchodu nejsem spokojen, po urgování nedodaného zboží není ze strany obchodu žádná vstřícnost. Na opakovanou žádost nejsou ani ochotni zjistit, kam se zboží ztratilo. Po přislíbení informace a řešení situace se mi již nikdo neozval - ačkoli byl dohodnutý konkrétní termín a postup - pak se mnou hovořil zase jiný pracovník, který mně vyzval, abych další týden čekal. Obchod ani není ochoten mi zaslat objednané zboží duplicitně (byť to, které ještě v nabídce mají a eventuálně to, co nemají, nahradit jiným zbožím dle mého výběru).
    Nedodané zboží bylo částečně uhrazeno dárkovou poukázkou, za kterou nelze vyžadovat vrácení peněz, tudíž přístup obchodu vnímám jako podvodné jednání vůči důvěřivému zákazníkovi.

Reakce obchodu Chyť a pusť

jak jsme vás informovali, tak balík někde ztratila přepravní společnost. Je to vidět i v trasováním balíku a za to se velmi omlouváme. Duplicitní objednávka nešla vytvořit, jelikož se na nové zboží čeká až přijde. Ale o tomto jsme vás informovali po telefonu, tak úplně nerozumíme tomu, že píšete, že nejste informován.

Ještě jednou se za komplikace námi nezaviněné omlouváme a ihned s vámi promptně vyřešíme situaci k vaší spokojenosti. Tým Chyť a pusť

• Žádná
    • Čekací doba jako z Číny

• Rychlost odeslání produktů
    • přijatelné ceny
    • dárek zdarma
    • Zabalení

Objednané prsačky (brodící kalhoty) přišly v neoriginální krabici a originální krabici s uchem roztrhali na vypolstrování, či-li už nemůže být krabice použita na transport.
    Velké zklamání.

• Výhoda je že to přijde relativně rychle jinak žádné výhody nejsou.
    • Jsou mnohem lepší rybářské obchody, zde pouze rychle doručí komunikace je na úrovni 0,
    • Sami vám mění položky v objednávce, aniž by na to upozornili
    • Většinu věcí nemají správně popsané a fotky u většiny produktů jsou klamavé a nebo mají stáhnutý pouze 1 obrázek od jinud
    • Posílají poškozené věci a pak s vámi mluví tónem jakože cože jaká reklamace a proč......
    • Ceny mají největší pouze ji upraví jakože sleva s lidí na to slyší.
    • Výběr některých produktů je na úrovni rybářského krámku na vesnici.
    • Pokud to nebude nutné zde už nikdy nic nekoupím

Chcete nakoupit levně a kvalitně? Tak urychleně pryč odsud. Konkurence je mnohem lepší ve všech směrech. Paříž, Liberec, Kuk, Rybářské Něj atd.....

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, vaší objednávku jsme prověřovali a zjistili, že jste si ji vytvořil a ihned stornoval. Tak nerozumíme vaší recenzi. Ostatní naši zákazníci jsou s námi jak vidíte s předchozích tisící recenzí spokojeni a plně v nás věří pro výběr rybářského vybavení. Děkujeme a přejeme více radosti ze života a našeho krásného koníčku jako je rybařina. Tým Chyť a pusť.

Nedošel mi ani žádný darek.

• Dopravce

Slíbeno dodáná do druhého dne ale pátý den zboží ještě nebylo

• neznám
    • Lidská neochota při řešení problému

Můžete do nich rvát dlouhodobě peníze, ale když máte problém, tak se škrabou za ušima...

• Zlomený prut v dobře zabaleném přepravním obalu hovoří za vše

• Jiná cenovka na zboží, jiná na faktuře. Podvod!!!

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, jak jsme již spolu řešili situaci po emailu. Zboží vám bylo odesláno správně, jak jste si objednal a druhý den od objednání. Vůbec nevidíme důvod být nahněvaný. Děkujeme za pochopení. Přejeme hezké a poklidné chvíle u vody.

• Při objednávce nad 1000kc doprava zdarma
    • Při výměně velikosti jsem musela zaplatit poštovné 2 krát.Vic se vyplatí nechat si vrátit peníze a pak udělat novou objednávku.

Pokud se chcete vyhnout problémům a zklamání, zvolte raději jiný obchod.

• Čepice vubec nepřišla

Splavky přišly poškozené, rozlepené a chyběly očka na uchycení. Objednaný dárek nepřišel.

• Nedodaný dle obědnávky nestalo seto poprvé. Nepřeju si posílat další nabídky
  • Robot se dotazuje na dodávku , která neproběhla ;o(((.

• Výpočet slevy je opravdu velmi zvláštní.

Nevýhodou je, že zboží si nelze předem vyzkoušet. Např. u obou navijáků jde špatně sklopit klička. Nebrání to při použití, ale plandá při složení a transportu.