Napřed nefunkčni zboží u rybařského křesla nevyjizdela noha už na prvni pohled opotřebovaná klapka , bohužel rozbalono pri oslavě narozenin před 30 profi rybáři- ostuda velika, veliká.
    Prý to bylo nové zbozí/. Po vyměně mi vrátili nekompletni objednávku.
    Přikoupené návleky na operátka, které stály asi 600kc plus nejaký jejich dárek...ani jedno z toho nebylo přiloženo, žádná omluva nic....Nedostanete zpět ani co si koupíte...nezažila jsem ještě podobný přístup, rozhodně už nikdy víc, není to dobrý obchod, nekupujte nic, vyhozene penize, nakup stal pres 3500tis. myslim skoro 4, ale ten.pristup...nikdy jsem podobný nezažila...
    Nerozumim přístupu těchto tzv.obchoníků z okolí přátel vody a ryb si u nás udělali tímto přístupem velikou reklamu, hodne špatný obchod.
    Nikdo tam nikdy nic nekoupime.....

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, zboží vám přišlo samozřejmě nové, ale bohužel s vadou. Ihned po vašem požadavku vám bylo vyměněno bezplatně za nové. Do svozu jste dala i jiné zboží, které nemělo být součástí a to vám bylo odesláno dodatečné. S naší strany bylo vše správně vyřešeno jen se omlouváme za komplikace. Nové zboží jste navíc reklamovala měsíc po odeslání. Věříme, že zpětně oceníte naší snahu vám ve všem vyhovět. Děkujeme a ať vím vybrané křeslo slouží u vody k plné spokojenosti. Tým Chyť a pusť

Dodané zboží je nekvalitní,vrhací sáčky se rozpouštějí velmi brzy ,návnada nestačí klesnout na zvolené místo. Při vlhčí návnadě nejde je použít.

Nemám slov hrozny dělají to jenom kvůli obchodu

• I wait a week, but didn’t get any answer about my order. So I can't recommend this store.

Objednávka nebyla kompletní.

Naviják mi přišel v jiném provedení než je na obrázku ve vašem obchodě,.

• Místo dvou různých objednaných gumových nástrah jsem dostal 2 stejné
    • Jinak všechno v pohodě

Objednaný prut, Delphin Glory Jig 2,4 m 8-32 g 2 díly, mi byl doručen v postatě obratem. To bylo vše co bylo OK. Nasadil jsem naviják, očky prutu provlékl vlasec, okoval ho 15 gr. plandavkou, a vyrazil k vodě. Potichu jsem si zabrodil do Ohře nad oblíbenou tůň, napřáhl, a ozval se mne dosud neznámý křaplavý zvuk a koukám, že špic prutu mezi třetím a čtvrtým očkem je zlomená. Že by to hrom vzal. Uvidíme jak se obchodník postaví k reklamaci ?!?

• ---------------
    • Zbytečně vyhozený peníze

• Zavolali pro dotaz zač vyměnit chybějící zboží z objednávky.
    • Dodání zboží v jiném termínu ačkoliv bylo vše komunikováno v poznámce a potvrzeno obchodem. Komunikace s obchodem neochotná.
    • Jeden ze splávků dorazil s vrypy na povrchu. Nedostatečné zabalení.

Reakce obchodu Chyť a pusť

uhrazený balík vám byl odeslán dříve než jste žádal a za to přijměte naší omluvu. Další poznámky prosím můžete vyřídit na infolince 377 477 291 nebo na emailu [email protected]
    Problém určitě vyřešíme k vaší spokojenosti. Děkujeme.

• - pokud zvedne tel. p. Loukota dostane se Vám opravdové "profesionální" úrovně jednání, arogance, označení zlodějem a naprosté ignorování zákazníka.
    • - zboží nebylo zasláno dle reklamy do 24 hodin při včasném objednání.
    • - místo objednaného zboží pošlou jiné a je to pro ně zcela normální
    • -

Objednané zboží nedorazilo do 24 hodin jak hlásá reklama obchodu, ale za dva dni - výmluva - bylo po svátcích.
    Zboží - obal na pruty byl zaslán jiný, dvoukomorový - po telefonátu s Panem Loukotou, kdy jsem byl velmi sofistikovaným způsobem označen za potencionálního zloděje mi jej po týdnu vyměnili.
    Stojan na pruty si musíte dodělat doma - znovu převrtat utažení nosné části stojanu, protože šrouby prokluzují, nejdou dotáhnout - kdybych jej chtěl vyměnit tak bych asi čekal další měsíc.
    Pokud vám nabízejí za nákup výběr z "dárečků" - ani je nehledejte, nedostanete nic.

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, vaše objednávka byla vyexpedována v den objednání. Váš problém byl urgentně vyřešený. Nevidíme důvod k této negativní recenzi. Vždy se snažíme o spokojenost našich zákazníků a bylo to i ve vašem případě. Přejeme vám hezké chvíle u tohoto našeho krásné koníčku jako je rybaření. Tým Chyť a pusť.

To se nedá popsat arogance a lži i po tel.domluvě

Dobrý den, pane Fojtíku,

snažili jsme se vám vyjít ve všem vstříct, ale bohužel jste nebyl ochotný to přijmout. Vždy se snažíme pro naše zákazníky udělat maximum, aby byly spokojení. To samé bylo i u vás. Přejeme vám i tak krásné chvíle a klidu prožité třeba u vody. Tým Chyť a pusť

už je to týden bez odezvy na moji objednávku, děkuji!!!

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, objednal jste si zboží, které bylo na eshopu napsané, že není skladem a musí se od zahraničního dodavatele objednat. Vše máte v emailu napsané. Nyní již zboží skladem je a bude vám odesláno. Zboží skladem odesíláme ihned v den objednávky. Děkujeme za pochopení a ať vám zboží dělá u vody radost.

• nemohu hodnotit něco co nemam

Reakce obchodu Chyť a pusť

• čím dal tím horší délka dodání zboží.Budu muset na kupovat jinde
    • čekal jsem týden a když jsem si šel pro balík na základě SMS zprávy nebyl mi vydán, protože SMS zpráva neobsahovala PIN

už po vás nic nechci, doporučit vás mohu jedině někomu, kdo mě v poslední době hodně, ale opravdu hodně nasral
    V. Janáček

Reakce obchodu Chyť a pusť

vybral jste si objednávku pro osobní odběr na prodejnu v Plzni i když jste z Brna. Ten den byla kompletně objednávka připravena k vyzvednutí. Po dohodě s vámi vám byla objednávka odeslána na adresu jakou jste uvedl. Balík máte stále na na vaší určené Balíkovně a můžete si ho vyzvednout. https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/NB8101195290F

Mějte krásný den.

• balikovna trvala 6 dni!!!

stacilo.. da se najit i lepsi!!!

• Prodali mi dvousložkové lepidlo bez tvrdidla. Nic o tom nevěděli. Lepidlo bylo bez návodu.

• Jeden den objednám ,a druhý den mám zboží doma.
    • Velká nevýhoda je ,že mi již dvakrát po sobě přišlo zboží v dezolátním stavu. Když jsem jel zboží reklamovat tak to svedli na dopravce přitom zásilky přišli neponičené.A když jsem se ptal zda zboží před odesláním kontrolují mi bylo řečeno že by se z toho zbláznili .Takže z velím Chyť a pusť končím !!!!!

• Větší množství sortimentu batožiny na pruty
    • Vlastní značky produktů
    • Výběr dárku při nákupu nad určitou částku
    • Ceny
    • Komunikace ohledně výběru prutu on-line.

Snad nejdražší e-shop. Kamarádi rybáři mi jej doporučují a vyloženě cpou. Ale při srovnání totožných nákupních košíků mi u e-shopu chyť a pusť vychází jedna z nejvyšších cen nákupu. Co mi vadí, tak že obchod se kasá nejnižší cenou na trhu, ale není tomu tak (klame). Sice nabízí v bližších podmínkách postup, jak mít cenu stejně nízkou, to znamená dokazovat jim jiného obchodníka, který nabízí totéž za nižší cenu, ALE..je to to zbytečně komplikované. Jednoduše, píší, že jsou nejlevnější, tak mají reálně býti. Pakliže nikoliv, je lepší/rychlejší a praktičtější z logiky věci pořídit větší nákup v jiném e-shopu.

Určitě zde budu dál nakupovat, ale jak co podle ceny a případné dostupnosti.