• Dobrá komunikace.

Neskutečně dlouhá doba dodání.

V březnu ( kdy není sezóna dravců), jsem si objednala 2 wobllery. Vše bylo dostupné na skladu. Platbu jsem provedla ihned. Po cca 2 dnech telefonát, že zboží není. Takže pro mě jediné vysvětlení ? Bordel ve skladu. Chápu, že dojde spotřební zboží typu háčky apod. , ale wobller za necelých 700?? ...
    No alespoň, že mi vrátili peníze.

• objednávky posílají nekompletní

Nejdřív naviják za 1800kč a potom boilie a vlasec i když poslali dodatečně tak není na to spolehnutí. Když člověk něco objedná a zaplatí tak to mají poslat. Váš personál vám kazí pověst.

• Zboží
    • dorazilo rozbité

První balík křeslo, rozbité područky, v druhém balíku, navijáky bylo plno napadané omítky

Zboží dorazilo v porušeném originálním obalu. Musela jsem ho vrátit. Výsledek je, že jsem bez zboží a musela jsem pouze zaplatit zpáteční dopravu. Jednání obchodu po telefonu nekompromisní.

• obchod poslal jiné zboží, než jsem si objednal

• výběr zboží
    • rychlost dodání
    • nepříjemná telefonická podpora

než abych opět řešil něco s jejich podporou, radši nakoupím jinde

Poslali mi úplně jinej prut než jsem si objednal. Což si myslím že by se nemělo stávat!

• Zboží objednané 22.11.22 do dnes 8.1.2023 ani po dvou urgencích nedorazilo!!!!!

• Arogantní komunikace

15.12. Jsem objednala rollball a zasilkovna hlásí, že stále nemá od společnosti Chyť a pusť zboží fyzicky na depu pro doručení. Tudíž chyba je na straně obchodníka ne dorucovatele. Ten samý den jsem měla více objednávek i ze zahraničí a doručení bylo přes zasilkovnu jako u všech objednávek. Jiné zásilky byly v poradnu a včas doručeny. Jsem velice zklamaná firmou chyť a pusť. Objednávka byla důležitý vánoční dárek který stále nemám. Již nikdy z této firmy nic nebudu objednávat.

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, vaše zásilka se u přepravce Zásilkovna ztratila a dnes vám budeme odesílat duplicitně. Velice se omlouváme za komplikace.

• zboží bylo nekvalitní

Na zboží jsem čekal 7 dní.

Rychlé doručení, zboží ok až na jeden prázdný sáček kde mělo být 10ks háčků...

zboží nebylo k dispozici přesto že bylo nabízeno
    cena poštovného je vyšší než cena zboží při váze několika gramů

• Obchodník posílá v objednávce odpadky
    • Příliš mnoho doprovodného odpadu v zásilce
    • Odpad: kusy krabic, papírů, pásek z paragonu, mirelonu, igelitu, praskacího igelitu, novin atd

Reakce na vaší odpověď k předešlému hodnocení:

A spodek včetně boků chráníte jak, když se mě ptáte jestli zboží přišlo v pořádku. Prostě přibalujete smetí (naházíte to tam a nazdar) ať vám to zákazník přetřídí a vyhodí.
    Žádný jiný eshop mi tohle neposílá a zbytečný nebo nadbytečný odpad nevytváří, ani nezatěžuje domácnost zákazníka.
    Co by se mělo poškodit na krmítkové směsy, návnadách a plechovém stolku z jedné strany ze šesti stran? Co by se mělo stát s objednaným zbožím na jedné straně balíkové zásilky aby tam musela být tuna přibaleného odpadu?? Poměr odpadků v zásilce je 80 ku 20..80% zásilky je přibalený odpad, zbytek hrstičky je zboží. Ten pohled, ten pohled mě vytočil, zkoušíte mou trpělivost.
    Díky za odpově.

Přidáno: před 2 hodinami

Jiří

zakoupeno v Chyť a pusť před 1 týdnem

Nedoporučuje obchod

Posílají odpadky
    Dochází mi trpělivost s tímto obchodem. Zásilku co zásilku mám v balících zabalený bordel, kusy krabic, papírů, pásek z paragonu, mirelonu, igelitu, praskacího igelitu, novin atd. Objednám si pár menších věcí (stolek, krmení, návnada a přijde krabice, jako kr*va a v ní smetí. Smetí které musím pretridit a vyhazovat za ně. Mám toho už vážně dost.. co si myslí..

Reakce obchodu Chyť a pusť

přišlo vám zboží neporušené a v pořádku?

Jak píšeme na našem eshopu. Snažíme se balit ekologicky a využívat druhý materiál, aby se jen nevyhodil, ale využil alespoň ještě jednou pro "vycpávky" balíků.
    Jinak bychom museli nakupovat nový plastový materiál a to už je opět obrovská a zbytečná zátěž pro naší zemi.

Prosíme, jak jen to možné, zkusme chránit naší přírodu.

Děkujeme.

• Posílají odpadky

Reakce obchodu Chyť a pusť

přišlo vám zboží neporušené a v pořádku?

Prosíme, jak jen to možné, zkusme chránit naší přírodu.

Děkujeme.

Obchod zrušil objednávku.

Napřed nefunkčni zboží u rybařského křesla nevyjizdela noha už na prvni pohled opotřebovaná klapka , bohužel rozbalono pri oslavě narozenin před 30 profi rybáři- ostuda velika, veliká.
    Prý to bylo nové zbozí/. Po vyměně mi vrátili nekompletni objednávku.
    Přikoupené návleky na operátka, které stály asi 600kc plus nejaký jejich dárek...ani jedno z toho nebylo přiloženo, žádná omluva nic....Nedostanete zpět ani co si koupíte...nezažila jsem ještě podobný přístup, rozhodně už nikdy víc, není to dobrý obchod, nekupujte nic, vyhozene penize, nakup stal pres 3500tis. myslim skoro 4, ale ten.pristup...nikdy jsem podobný nezažila...
    Nerozumim přístupu těchto tzv.obchoníků z okolí přátel vody a ryb si u nás udělali tímto přístupem velikou reklamu, hodne špatný obchod.
    Nikdo tam nikdy nic nekoupime.....

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, zboží vám přišlo samozřejmě nové, ale bohužel s vadou. Ihned po vašem požadavku vám bylo vyměněno bezplatně za nové. Do svozu jste dala i jiné zboží, které nemělo být součástí a to vám bylo odesláno dodatečné. S naší strany bylo vše správně vyřešeno jen se omlouváme za komplikace. Nové zboží jste navíc reklamovala měsíc po odeslání. Věříme, že zpětně oceníte naší snahu vám ve všem vyhovět. Děkujeme a ať vím vybrané křeslo slouží u vody k plné spokojenosti. Tým Chyť a pusť

Dodané zboží je nekvalitní,vrhací sáčky se rozpouštějí velmi brzy ,návnada nestačí klesnout na zvolené místo. Při vlhčí návnadě nejde je použít.