• Nepřišel my balíček čekal jsem 2 týdny

Reakce obchodu Chyť a pusť

podle záznamů jsme zaznamenali, že předchozích 5 zásilek nebylo vyzvednuto. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli neodeslat další zásilku do doby, než bude situace vyřešena a zboží uhrazeno.

Pro zajištění rychlého a hladkého doručení jsme se snažili kontaktovat vás telefonicky i prostřednictvím e-mailu, abychom tuto situaci vyřešili. Budeme velmi rádi, pokud se s námi spojíte na naší zákaznické podpoře na 377 477 291 nebo [email protected], kde vám rádi pomůžeme situaci co nejdříve vyřešit.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vyřešení této situace.

S pozdravem,

Chyť a pusť
    Zákaznická podpora

• Zavádějící informace o slevových akcích.
    • Nekomunikace e shopu.

V objednávce nad 1000 Kč jsem uplatňoval dárkový zaplacený poukaz za 1000 Kč. Ačkoli e shop inzeroval při nákupu nad 1000 Kč dopravu zdarma, dárky apod., při uplatnění zaplaceného poukazu všechny výhody byly odečteny.
    Při dotazu na e shopu na tuto praktiku Chyť a pustˇ nekomunikuje.

• Balík měl dojít minulý týden vpátek. Teď je středa a pořád nic!!

• Relativne prijatelne ceny.
    • Byt chapu, ze bylo u par polozek "u do davatele" (tj. odeslani do cca 3 dnu), je to jiz deset dni a komunikace ze strany obchodu zadna. Zbozi tedy stale bohuzel nemam, ale kdo si pocka ... .o)
    • Darkovy poukaz neporucuji porizovat jako darek. Jeho hodnota se nepocita do vyse nakupu, takze pri objednavce za 1499,- a pouziti poukazu za 500,- nemate narok na dopravu zdarma (bezne nad 1000 Kc). To plati i o naroku na darek. Nic uplne zasadniho, ale asi by chtelo poresit. Samozrejme chapu, ze to nemusi byt technicky uplne snadne.

Po techto zkusenostech priste asi nakoupim jinde. Ceny jsou lepsi prumer, zkusenost bohuzel velmi podprumerna. Zamrzi. Obecne recenze jsou vesmes pozitivni.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a za to, že jste se s námi podělil o Vaše postřehy ohledně Vaší nedávné zkušenosti s naším obchodem. Lituji, že jsme nesplnili Vaše očekávání, zejména co se týče doby dodání a komunikace z naší strany. Chápeme, že čekání na zboží déle, než je uvedeno, může být frustrující a omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to pro Vás způsobilo. Zboží skladem odesíláme vždy v den objednání.

Ohledně Vaší zkušenosti s dárkovým poukazem si bereme Vaše připomínky k srdci. Pracujeme na tom, abychom naše procesy neustále zlepšovali, a Vaše zpětná vazba nám v tom velmi pomáhá. Budeme se snažit najít řešení, jak lépe integrovat hodnotu dárkových poukazů do celkové výše nákupu, aby bylo možné uplatnit výhody jako je doprava zdarma nebo nárok na dárek.

Děkujeme za Vaši upřímnou zpětnou vazbu a těšíme se na možnost sloužit Vám lépe v budoucnu.

S úctou,

Váš Rybářský Obchod

• Zklamání

Reakce obchodu Chyť a pusť

vaše nespokojenost nás mrzí. Prozradíte nám, co se nepovedlo (přes e-mail
    [email protected] nebo po telefonu + 420 377 477 291)? Zapracujeme na tom a
    problém vyřešíme. Děkujeme, vaší zpětné vazby si vážíme.
    S přáním pěkného dne

• Výběr zboží
    • Pěkné stránky
    • Předražené zboží
    • Balík sice přišel, ale polovina byla rozbitá, při reklamaci se objevily další potíže

Reakce obchodu Chyť a pusť

co se týče ceny našeho zboží, snažíme se nabízet konkurenční ceny s ohledem na kvalitu a unikátnost produktů, které nabízíme.

Jsme velmi znepokojeni, že Váš balík dorazil s poškozeným zbožím. Rádi bychom situaci napravili. Prosím, kontaktujte nás na [email protected] nebo na 377477291, abychom mohli okamžitě začít řešit reklamaci a vyřídit náhradu nebo výměnu poškozeného zboží.

Vážíme si Vaší podpory a chceme Vám zajistit nejlepší možný zážitek z nákupu. Doufáme, že nám dáte příležitost ukázat Vám, že Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

S pozdravem,
    Tým Chyť a pusť

• objednávka mne byla bez vysvětlení zrušena

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, velice se omlouváme, ale objednal jste si zboží, které bohužel nebylo skladem. 19. 12. 2023 11:39 jsme se vám nedovolali a později byl napsán email o stornování objednávky. Omlouváme se za tyto komplikace a děkujeme za pochopení. Tým Chyť a pusť.

• Rychlé

Poškozené balení

Objednal jsem .
    1.) Savage Gear gumová nástraha Cannibal Curl Tail Redhead - 10cm 5g a Savage Gear gumová nástraha Cannibal Curl Tail Redhead - 12.5cm 10g obchod sice nabízí, ale v reálu tyto nástrahy nemá a nemůže tedy dodat
    2.) Madcat Gumová Nástraha RTF Shad Glow in the Dark - 20g Madcat Gumová Nástraha RTF Shad Firetiger 19cm - 20g podle popisu obchodu váží tyto nástrahy 20g , ale v reálu váží 70g :-(

zbozi nedorazilo

Reakce obchodu Chyť a pusť

pokud máte problém s dodáním objednávky neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo na
    tel:+420 377 477 291 .

Za tým Chyť a pusť,
    Luboš Harant

• Strašná pomalost dodání zboží

Z poslednich tri objednavek mi prislo 2x jinsi zbozi nez jsem si objednal. Proto priste budu hledat na jinsich eshopech.

Reakce obchodu Chyť a pusť

pokud jste měl v objednávce jiné zboží, neváhejte kontaktovat naší podporu ([email protected] nebo 377 477 291).
    Rádi Vám problém se špatným zbožím vyřešíme.

Pěkný den,
    tým Chyť a pusť.

• 3 z 5 balení krmení má datum trvanlivosti do března 2024 u zbylých dvou je tento údaj umě smazán (z výše uvedeného - evidentně úmyslně).

• Velký výběr zboží a dobré ceny
    • již jsem 3x objednal a z toho 2x přišlo špatně zboží. x neúplná feederová podpěra (při cestě do Plzně jsem měnil osobně) a naposledy jsem objednal pruty 2,7m a 3m a přišli mi 2x 2,7m. Asi budu zase reklamovat osobně při cestě do Plzně (nemá cenu platit poštovné, které je dnes dost drahé a závisí na velikosti balíku).

Při objednání je balík rychle odeslán. Bohužel 3x jsem objednal a z toho 2x je reklamace na neúplné zboží nebo jiné zboží než byla objednáno. Místo rychlosti odeslání bych doporučil kontrolu úplnosti a správnosti balíku.

• Je to drahé závěsky se trhaji 60 70g

Drahé závěsky ne kvalitní

• Inzerované zboží na foto bylo zajímavé , ale došlo ve velikosti, kterou nelze napíchnout na háček.

Katastrofa, oba pruty se mi zlomily za prostředním očkem s minimální zatěží.

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, kontaktuje nás na tel. číslo 377 477 291 nebo na email [email protected].
    Situaci určitě vyřešíme. Děkujeme.

Chtěl jsem zakoupit ještě 2 kusy navijáku a toto jsem napsal do poznámky. Předpokládal jsem, že dodavatel poznámky čte !!!!!!!!!!!!!!!! Měl jsem v úmyslu zakoupit typ navijáku, který mi pracovník firmy doporučí. Jsem stálý zákazník a váš nezájem mne opravdu nemile překvapil....

• Sortiment
    • Zboží v dezolátním stavu - krabičky na háčky, drahé háčky
    • Boxík na háčky - krabička 2x - poškozené úchyty háčků u obou

Zboží velmi dobře zabaleno, poškozeno.

Nabízí zboží,které nejsou schopni doručit.

Reakce obchodu Chyť a pusť

Dobrý den, objednal jste si zboží, kde bylo uvedené, že zboží není skladem a musí se objednat u dodavatele.
    Na našem eshopu máme vždy aktuální dostupnost zboží a většina je skladem k okamžité expedici. Jestliže chcete zboží odeslat do druhého dne určitě příště vyberte, když je uvedeno skladem. Děkujeme a mějte se hezky.