• -

Ahoj Juro,

díky za skvělou recenzi a za 100%! Jsme rádi, že jsi spokojený s našimi cenami. Budeme se snažit, aby to tak zůstalo i do budoucna!

Měj se fajn,
    Tým CBdíly.cz

• Skvělý přístup k zákazníkovi
    • Rychlé dodání, výborné ceny
    • Nejlepší Škoda partner ve městě!

Osobně doporučuji jedině CB Auto. Nejlepší partner Škoda ve městě, od kterého by se měla konkurence učit. Personál na jedničku s hvězdičkou, služby taktéž.

Dobrý den, Pavle,

moc Vám děkujeme za úžasnou recenzi! Jsme opravdu rádi, že jste spokojený s našimi službami a přístupem. Vaše slova o tom, že jsme "nejlepší Škoda partner ve městě", nás velmi těší a motivují k dalšímu zlepšování. Rádi Vás opět přivítáme na CBdíly.cz!

S pozdravem,
    Tým CBdíly.cz

• komunikace a rychlost vyřízení objednávky

Dobrý den, Pavle,

moc děkujeme za Vaše hodnocení a za 100%! Jsme rádi, že jste byl spokojen s komunikací i rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a doufáme, že se na nás v budoucnu opět obrátíte.

Přejeme Vám krásný den!

Dobrý den, Martine,

děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za plný počet hvězdiček! Jsme rádi, že jste byl spokojen s jednoduchostí a rychlostí vyřízení. Stále pracujeme na tom, aby naše služby byly co nejefektivnější. Těšíme se na další spolupráci!

S pozdravem, tým CBdíly.cz

Jednoduché a rychlé vyřízení.

Dobrý den, Michale,

S pozdravem, tým CBdíly.cz

• Rychlé vyřízení objednávky a nejlepší cena z nabídek .

Dobrý den, Ireno,

velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Těší nás, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení objednávky i s cenou našeho zboží. Věříme, že se na nás v budoucnu opět obrátíte.

S pozdravem, tým CBdíly.cz

• Rychlost vyřízení zakázky a dodání

Dobrý den, pane Karle,

moc děkujeme za vaši recenzi! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí vyřízení zakázky a dodání. Vaše spokojenost je pro nás klíčová a motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb. Rádi vás přivítáme při vaší další objednávce!

S přátelským pozdravem, tým CBdíly.cz

Objednávku (zboží skladem) jsem zadal v sobotu odpoledne a v úterý mi byla doručena. Komunikace obchodu o stavu objednávky byla průběžná a vše fungovalo skvěle.

Dobrý den, pane Roberte,

děkujeme za vaši skvělou recenzi! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a průběžnou komunikací ohledně stavu vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těšíme se na to, že vám budeme moci poskytnout kvalitní služby i při vašich dalších nákupech.

• cena,rychlost dodání

není

Dobrý den, pane Lubomíre,

děkujeme za vaši skvělou recenzi a 100% hodnocení! Jsme rádi, že jste spokojen s cenou a rychlostí dodání. Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkým povzbuzením a motivací do další práce. Těšíme se na vaši další objednávku!

• kvalita

Zboží jsem si objednal den před vyzvednutím. V den vyzvednutí mi už v poledních hodinách mi přišla sms, že si můžu zboží vyzvednout a při vyzvednutí mě překvapila velmi příjemná obsluha...

Dobrý den, pane Matěji,

moc děkujeme za vaši vynikající recenzi a 100% hodnocení! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a kvalitou zboží. Také nás těší, že vás příjemné jednání našeho personálu překvapilo. Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá a motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb. Těšíme se na vaši další návštěvu!

S přátelským pozdravem, tým CBdíly.cz

Vstřícné jednání a rychlé dodání.

Dobrý den, pane Josefe,

moc děkujeme za vaši recenzi a skvělé hodnocení! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s naším vstřícným jednáním a rychlým dodáním. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii do další práce. Těšíme se na vaši další objednávku!

• Dobrá cena
    • Ochotný personál

Dobrý den, pane Honzo,

velmi si vážíme vašeho pozitivního hodnocení! Jsme rádi, že oceňujete naše ceny i ochotu personálu. Naše snaha je zajistit, aby každý zákazník měl příjemnou zkušenost s nákupem, a vaše slova jsou pro nás velkou motivací. Těšíme se na další spolupráci!

Dobrý den, pane Michale,

děkujeme za vaši recenzi a 100% hodnocení! Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí a cenou. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a těšíme se na vaši další objednávku. Pokud budete cokoliv potřebovat, jsme vám k dispozici!

S pozdravem, tým CBdíly.cz

Klasická objednávka - dobře hodnocený eshop s více jak tisícem hodnocení. Platil jsem online. Z nějakého důvodu platba neproběhla, i když na obrazovce bylo vše O.K. Ještě ten den mě kontaktovali, platbu jsem zadal znovu a byl jsem ujištěn, že po připsání částky zboží odešlou. Skoro týden se nic nedělo. Tak tam volám. Borec proč a jaký že informace k objednávce chci... No asi protože jsem ještě neobdržel zboží ! ! ! Zeptal se mě tedy na číslo objednávky - touto otázkou bychom asi měli začínat že ano. No že zboží jim akorát dneska dorazilo na sklad a odpoledne ihned expedují. Dvě věci. Za prvé. Na jejich stránkách bylo zboží skladem jak při objednávce, tak při urgenci, tak dnes, kdy píšu recenzi. Za druhé. Zboží stále nedorazilo...

Dobrý den, Lukáši,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a mrzí nás, že jste měl s objednávkou komplikace. Omlouváme se za nedorozumění ohledně platby a komunikace – v momentě, kdy platba neproběhne úspěšně, nemůžeme bohužel objednávku vyřídit, dokud není platba připsána. Jakmile jsme obdrželi vaši opětovnou platbu, udělali jsme maximum, aby vaše zboží bylo odesláno co nejrychleji.

Co se týká dostupnosti zboží, přišlo ke zpoždění ze strany dodavatele, což nás mrzí a okamžitě jsme vás informovali, jakmile zboží dorazilo na sklad. Snažíme se být maximálně transparentní a zboží expedovat ihned po naskladnění.

Vážíme si vašeho pochopení a věříme, že doručení vaší objednávky proběhne co nejdříve. V případě dalších dotazů jsme vám plně k dispozici.

S pozdravem, tým CBdíly.cz

• Vznikol jeden problem s kvalitou dodavaneho zbozi, ale postavili sa k tomu paradne a obratom sa to vyriesilo.

Dobrý den, pane Mariane,

děkujeme za vaši recenzi a za to, že jste nám dal příležitost problém rychle vyřešit. Mrzí nás, že k němu vůbec došlo, ale jsme rádi, že jste ocenil náš přístup. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a proto nás těší, že jste byl s řešením situace spokojen. Budeme se snažit, aby bylo vše v pořádku i při vašich dalších objednávkách!

S pozdravem, tým CBdíly.cz

Rychlost, komunikace se zákazníkem, kvalita zboží.

Dobrý den, pane Jane,

moc děkujeme za vaši skvělou recenzi a 100% hodnocení! Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí, komunikací a kvalitou zboží. Vaše pozitivní zpětná vazba nás velmi těší a motivuje nás k tomu, abychom i nadále poskytovali co nejlepší služby. Budeme se těšit na vaši příští návštěvu na našem eshopu!

S přátelským pozdravem, tým CBdíly.cz

Rychlost dodání, psal jsem poznámku aby mi pneu byly doručeny v pondělí,ale v pátek už volal pošťák že je veze, takže poznámky asi nikdo nečte

Dobrý den, Petře,

děkujeme Vám za skvělých 100 % hodnocení a zároveň se omlouváme za nedorozumění ohledně doručení. Moc nás mrzí, že poznámka k doručení v pondělí nebyla zohledněna. Váš podnět si bereme k srdci a uděláme vše pro to, aby byly takové poznámky v budoucnu pečlivě sledovány.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a proto si vážíme Vašeho porozumění i zpětné vazby. Těšíme se na další spolupráci!

S pozdravem, tým CBdíly.cz

• Rychlost dodání, komunikace s obchodem, cena
    • nevím o žádné

Dobrý den, Bohumilo!

Moc Vám děkujeme za Vaše 100% hodnocení! Jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání, komunikací i cenou. Vaše zpětná vazba nás těší a motivuje nás poskytovat co nejlepší služby i nadále.

Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• velký výběr,komunikativnost,cena,rychlost
    • zatím nic

OK plně doporučuji,nebudete zklamáni

Dobrý den, Jindřichu!

Velice si vážíme Vašeho 100% hodnocení a doporučení! Jsme rádi, že oceňujete velký výběr, komunikativnost, cenu a rychlost našich služeb. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a je skvělé vědět, že jsme splnili Vaše očekávání.

Těšíme se na další spolupráci a děkujeme za důvěru!

Dobrý den, Viktore,

děkujeme Vám za skvělou zpětnou vazbu a 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí, cenou i komunikací. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a motivuje nás neustále zlepšovat naše služby.

Těšíme se na Vaši další návštěvu!