Rychlá rekace, spolehlivost.

• Přehlednost
    • Velký výběr

• Velký výběr,rychlost dodání

• rychlost, příznivé ceny

+ pěkné stránky, dobře se hledá zboží, dobrý systém "košíku"

- subjektivně: při objednávce na konci června se mi zobrazilo dodání "do 9.května", od doby potvrzení, že dostali peníze, žádná komunikace, žádné zboží. může být tím, že byly 2 víkendy a svátky + třeba zboží nebylo na skladě, ale hodilo by se, kdyby byl člověk informovaný, že se něco děje. Některé jiné e-shopy mají rovnou při nákupu informaci, že zboží není na skladě, případně se vůbec nedá objednat, když není k dispozici. Ale to je jeden subjektivní případ.

Reakce obchodu bux.cz

Dobrý den, Simono,

děkujeme za zpětnou vazbu. Omlouváme se za neinformovanost o stavu Vaší objednávky, chyba byla na naší straně, kdy se do objednávky nesprávně propsalo datum doručení a tím pádem se objednávka nezobrazila ke kontrole. Čekalo se navíc na naskladnění zápisníku Moleskine, který byl skladem u externího dodavatele. Zásilku jsme pak následující den dávali do přepravy. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace, pracujeme již na tom, abychom do budoucna něčemu takovému předešli.

S přáním pěkného dne za tým Bux

Marie

Jsem spokojena, dodávka rychlá, kvalitně zabalená, cenově slušná.

Výborné a spolehlivé

• rychlost vyřízení objednávky, rychlost dodání, možnost ihned zaplatit

• Objednávky jsou vyřízeny rychle, max. do 3 dnů.

Zatím jsem na žádné minus nenarazila, Nakupuji již několik let zde.Doporučuji.

celkem nepravidelně nakupuji a nezaznamenal jsem vetší potíže v komunikaci nebo v doručení.
    Prostě knižní klub :-D

• zkušenost skvělá - rychlé dodání, příjemná komunikace

naprostá spokojenost

Celková spokojenost. Rychlé vyřízení, žádný problém.

Jde to rychle a je možné se domluvit - např. doručení na poštu (celý den jzsme v práci a doma nikdo není, takže je pro nás výhodnější doručení na poštu).

Snadno jsem v nabídce vyhledal knihu, o kterou jsem měl zájem. Objednal jsem si ji a dle pokynu zaplatil převodem z účtu. Kniha byla neprodleně vyskladněna a zaslána poštou (Česká pošta je spolehlivý doručovatel zásilek).

• Přehledný obchod, příznivé ceny a rychlé dodání