• Nepravdivé informace o dostupnosti produktu.

Po zaplacení objednávky mi bylo sděleno, že produkt není naskladněn. U produktu ale byla informace, že produkt je na skladě. Nabídli mi dražší podobný produkt i se slevou ale tento jiný produkt jsem našel u jiného prodejce za výhodnější cenu. Peníze mi vrátili zpět.

Zdravím Honzo,

Díky za zpětnou vazbu.

Za problém s Vaší objednávkou je za náš tým ještě jednou omluvám. Zakládáme si na tom, že nabízíme pouze skladové zásoby. Někdy se ovšem chyba vloudí a skladovost o kus nesedí - nikdy to ovšem není záměr.

Ještě jednou se omluvám.

Orig. obal ,byl již rozdělán. Scházel ochranný sáček . Tak nic moc. MUSIL Chrudim

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Zdravím a díky za reakci.

Titanový talířek, který jste si u nás objednal, je z výroby dodáván zabalený v papírovém přebalu. Tento přebal drží pohromadě jedna nálepka s čárovým kódem a parametry výrobku. Občas se stane, že se tato nálepka uvolní a papírový přebal se tak povolí. Navíc se toto může stát i při přepravě balíčku. Na finální funkci a kvalitě výrobnu to ovšem nemá absolutně žádný vliv :)

The shipping time of the purchased goods is unknown, contact with the shop was very bad, I have not received the goods until today.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Hello and thanks for the response.
    I'm sorry you weren't satisfied. However, the delivery date (late delivery) was mutually agreed upon. We are a CZ/SK e-shop and shipments to other countries are not realized until the next day. However, as I have already stated, you were informed of this fact and you also confirmed this fact to us in advance.

Dobrý den a díky za reakci.
    Mrzí mě, že jste nebyl spokojen. Datum doručení (opožděné doručení) jsme ale měli společně domluvené. Jsme CZ / SK e-shop a zásilky do jiných států nejsou realizovány do druhého dne. Jak jsem již ale uvedl, o této skutečnosti jste byl informován a zároveň jste nám tuto skutečnost předem potvrdil.

• Na stránkách bylo doručení do dvou dnů. Proto jsem si je vybral. Týden je pryč a stále nic.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Dobrý den a díky za reakci.
    Mrzí mě, že jste nebyl spokojen, ale Vaše výtka by měla směřovat spíše k přepravci. Objednávku jste vytvořil 27.03.2022 23:20:03, my jsme ji odeslali 28.03.2022 12:37:39. Z naší strany tedy bylo uděláno maximum. Ve chvíli, kdy zásilka opustí náš sklad je rychlost doručení čistě v rukou zvoleného přepravce a není tedy v našich silách ani možnostech doručení dále jakkoliv ovlivnit.

Dobrej výběr,rychlost dodání.

• zajimave zbozi
    • videorecenze
    • nejdrazsi outdoor obchod
    • fotodokumentace neodpovida skutecnemu obsahu dodavky

Asi jenom drobnost, ale v dnesni dobe se to pocita. Nafoti hezkou kabelu, a ta prijde vykuchana bez vnitrnich organizeru. Ano, melo mne to napadnout, ale z principu jsem ty zbyvajici dily nakoupil jinde a levneji. A to jsem tam utratil jiz pres tricet tisic, a nic, ani blby vernostni kupon za stovku. Panove, jste mi uz stejne u zadku jako ja vam.

• hlidaci pes neni funkcni !!!

• Rychlé doručení
    • Zbozi bylo nedostatecne zabaleno. Sekera v naddymezovane krabici volne litala, bez jakehokoliv tlumeni. Neni pak vlastne ani prekvapenim, ze kdyz jsem balik prebiral na poste, sekera prakticky uz trcela ven z baliku. Odnesl to nastesti "jen" kozeny obal ostri sekery, sekera sama je neposkozena. Priste se pokusim pro jistotu nakoupit jinde.

informace o zásilce = 0; po 10 dnech od objednání furt nic - asi to poslíčci po ČR roznáší pěšky...

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za Vaši reakci, mrzí mě, že jste nebyl s nákupem spokojen. Prosím o kontrolu Vaší emailové schránky. V době Vaší objednávky byla jedna z položek nedostupná, o čemž jsme Vás informovali na uvedenou emailovou adresu, s tím, že bude nutné déle čekat na jednu z položek. Prosím ozvěte se nám na email [email protected], s potvrzením Vaší mailové adresy, případně Vás budeme kontaktovat telefonicky. Díky za vstřícnost.

• Majitel vie oboznámiť zákazníka zo zbožím.
    • Pomalé dodanie,pret vianocami to vadí.

Dlouhá expediční doba

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Dobrý den, díky za Vaše hodnocení, mrzí mě, že jste prozatím neobdržel objednané zboží. Emailem jsme Vás však informovali o momentální nedostupnosti jedné z položek s tím, že je možné zvolit náhradní barevnou variantu. Budeme Vás znovu kontaktovat telefonicky ať to dotáhneme k Vaší spokojenosti :-)

Obchod je fajn vyber je velky recenzie su fajn len to dodanie trva strasne dlho kym obchod zareaguje a odosle objednavku asi by to chvelo viac ludi aj ked viem ze su to vhdavky naviac no ....

• Žádná mne nenapadá
    • Zboží za deset dní od objednávky ještě nedorazilo.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za Vaše hodnocení Petře, nicméně v objednávce jste vybral jako způsob doručení "osobní vyzvednutí na pobočce Praha", kde je pro Vás zboží od 30.4.2019 připraveno k vyzvednutí o čemž jste byl týž den informován emailem. Zastavte se tedy prosím tam, zboží už tam na Vás čeká :-)

• Nikto mi nedal vedieť či a kedy splníte moju objednávku. Aspoň malé info by pomohlo.. S pozdravom Urgošík

• Dlouhá doba dodání

Ačkoli objednávka měla být doručena v úterý, byla na prodejně k vyzvednutí až v pátek. Denně volání prodejci s dotazem zda již zboží přišlo - ačkoliv k dispozici i přes slíbený termín doručení nebyla, tak z jeho strany nebyla snaha se pídit, proč se zpozdila a dodání urychlit.
    Při přebírání ji chtěl zaplatit,ačkoli byla placená online, tak volal pro ověření na centrálu, kde mu řekli, že placená je.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za nedodržení termínu doručení zboží na pobočku v Praze. Bohužel předvánoční nápor a prodloužené doby doručování dopravců zapříčinily, že se některé zásilky k osobnímu odběru opozdily. Po odeslání však již není v našich silách dodání jakkoliv urychlit. Věřím, že nám zachováte přízeň, v po-Vánočním režimu bude doručování zajisté spolehlivější.

• Poškozené zboží vědomě poslané poštou!!!!

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že nejste se zbožím spokojení - rozhodně však nedošlo k poslání poškozeného zboží, pokud bylo poškozené při přepravě, je samozřejmě nutné nás o tom informovat. I přes snahu zjistit, k jakému problému (poškození) došlo jsme od Vás doposud (27.12.2018) neobdrželi žádnou zprávu.

Mizerna, zmatena komunikace, neberou telefony, pobocka v oteviraci dobe zamcena,...

Stále čekám na objednané zboží

Zboží mi přišlo bez originálního obalu. Jen tak zabalené v igelitu na přepravu. Chyběla mi na jezdci od zipsu jakoby ta šňůrka. Přišlo mi že zboží jim poslal někdo zpět a oni ho vesele dál poslali do světa.. jelikož se jednalo o položku za 500 tak sem to neřešil... zboží svůj účel splní ale ...ale... Shrnuto určitě zde už nakupovat nebudu

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Děkujeme za reakci, bohužel všechno zboží je zabaleno, tak jak je nám dodáno od výrobce fa. Helikon standardně balí do igelitových obalů. Pokud máte pochybnost o tom, zda je výrobek kompletní, prosím kontaktujte nás emailem, lze samozřejmě řešit v rámci reklamace.

• Zboží inzerováno jako "skladem" má být dostupně za 10 dní. Zatím čekám.