• Neodpovídající informace o stavu skladu, zcela nedostačující komunikace ze strany personálu.

Nedoporučuji, jsou mnohem spolehlivější a vstřícnější shopy.

Prisli mi ine sandale nez som si objednal.iny farebny vzor,nez som objednaval...nechce sa mi minat peniaze na vracanie a podobne a tak som si ich nechal...ale je to znak neprofesionality...

Měl jsem dotaz na produkt, který mi dorazil, protože jsem měl podezdření, že není kompletní. Eshop na email zatím neodpověděl. První mail napsán 17.5. a další 18.5., po týdnu stále bez odpovědi.

• - Cena
    • - velmi špatná komunikace v případě problému

Vařič dorazil ve špatném stavu (může se stát), nicméně následná komunikace ohledně výměny byla velmi špatná, na emaily nikdo nereaguje. Ze slibované výměny obratem jsem (po mých tel. urgencích) vařič obdržel po více než 3 týdnech. Ze strany obchodu jsem nedostal žádné průběžné info proč dochází ke zdržení oproti slibovaným termínům.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za Vaši reakci, dle domluvy jsme nechali vyměnit poškozenou část vařiče u distributora. Vzhledem k reklamačním lhůtám jsme se snažili vše zaurgovat tak, aby k výměně došlo co nejdříve. Prodlení u distribuce bohužel nedokážeme ovlivnit, vzhledem k zákonné lhůtě 30 dní, jsme udělali maximum :-)

• zajímavé ceny
    • špatná informovanost o zboží skladem, špatná koumnikce obchodu - že dojde nekompletní objednávka se dozvíte až když zboží přijde, nikdo neinformuje

Nedoporučuji z důvodu, že pracovníci nezkontrolují, zda je zboží v pořádku a zašlou poškozené zboží, stojí to pak zákazníka zbytečně poštovné při vrácení.
    Informace, že objednávka je vyřízena a zboží zasílají, a až při převzetí na faktuře se dozvíte, že vaše objednávka je nekompletní..prostě komunikace obchodu je hrozná.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za reakci. Budeme se snažit zapracovat na lepší komunikaci a informovanosti zákazníka, jsme si vědomi některých rezerv a věřím, že se nám je podaří odstranit :-)

Doufám, že se objednaného zboží někdy dočkám,...

• Podľa mňa už žiadnu !
    • Nespoľahlivosť.

Posledný nákup v tomto obchode dopadol úplne zle !

• Zadne. Kdysi meli zbozi, co jinde nebylo.
    • Komunikace, lzive informace.

Objednal jsem zbozi, u ktereho bylo uvedeno "skladem". Objednavka byla potvrzena, nic vsak nechodilo a nikdo mi ani nenapsal, ze zbozi skladem neni. OBjednavku jsem zrusil.

• Objednal jsem zboží označeno "skladem" s expedicí do 24 hod. Po tel.dotazu po 3 dnech jsem zjistil, že zboží bylo vyprodáno. Položka v e-shopu zůstávala však nadále se statusem "skladem". Zásilka přišla pozdě -zklamání (mohl jsem objednat jinde).

Po zaváhání s dodáním nakonec flexibilní řešení.

• atraktivní zboží
    • komunikace

Zboží dorazilo, bohužel jedna položka byla doručená jiná. Na mail, kde jsem tuto skutečnost popsal obchod nereagoval.

• obchod ktery v CR dlouho chybel. Kvalitni zbozi.
    • v soucasnosti nesrovnalosti s tim co je na webu uvedeno jako "skladem" a ve skutecnosti neni, je pak potreba na zbozi cekat i nekolik tydnu.

po odstraneni soucasnych problemu bude perfektni, zatim bohuzel prilis starosti.

• přehlednost webstránek
    • nedůsledná evidence nabízeného zboží na webstránkách

Obchod nabízí outdoorové nádobí v několika barevných variacích SKLADEM. Objednána červená barva - telef.reakce obchodu, že mají pouze bílou, ačkoli i u dalších barevných kombinací uváděno SKLADEM. Omluva obchodu s tím, že rychle upraví nabídku na svých stránkách. V následujícím týdnu po nákupu bez reakce,STÁLE nabízeno NEEXISTUJÍCÍ zboží !!!

• Přehlednost, obchod se zajímavým zbožím.
    • Komunikace a informovanost zákazníka, jestli je objednané zboží skladem či ne, případně, jak dlouho budu čekat na objednané zboží. Taky by neuškodilo navrhnout nějakou alternativu.
    • Za celou dobu nakupování přes internet se mi nestalo, abych se musel dotazovat, proč zboží nedorazilo a co se s ním děje a odezva obchodu byla tak zdlouhavá.

+ zajímavý sortiment, přehledný eshop. Celkově je tento obchod se svým zbožím poněkud ojedinělý, což je dobrý potenciál.
    Ale je tu jedno velké "ALE".
    - komunikace se zákazníkem je katastrofální. Je to škoda, protože spokojený zákazník je pro budoucí obchody velmi důležitá odezva.

Radši si příště objednám jinde než zde.

Dodnes mi zboží nedorazilo, tak jsem zvědav, jestli mi budou vráceny peníze na účet, nebo zboží dorazí do konce týdne.

• Dodací lhůta

• nevím
    • viz. dále

Cena poštovného inzerovaná na stránkách BUSHCRAFTshop.cz
    byla následně navýšena. Což bylo zdůvodněno "zprostředkovatelem" Heureka. Když jsem pak začal sledovat pohyb zásilky, zjistil jsem, že na místo dodání mé adresy se vloudila adresa nejbližší pobočky PPL - musel jsem řešit.
    Na druhou stranu musím říci, že kontaktované osoby jak BUSHCRAFTshop.cz tak i PPL byly vstřícné a snažily se o rychlou nápravu.

Nevím, zda zádrhel v mém případě byl výjímka.
    proto mé stanovisko -NEDOPORUČIL-

• nedovedla jsem si představit množství zboží

pořádně si zjistit, co za své peníze obdržíte

Vřele nedoporučuji, zboží jsem platil převodem, z obchodu jsem dostal e-mail, že platba se nezdařila, peníze se mi ale z účtu odečetly, poslal jsem potvrzení o platbě e-mailem do obchodu, jako odpověď mi přišlo, ať uhradím fakturu, nebo mi to můžou poslat na dobírku, poslal jsem potvrzení o platbě ZNOVU s vysvětlením, že už jsem zboží zaplatil převodem a že ho přeci nebudu platit dvakrát, v odpověď mi přišlo, že zboží bylo odesláno, ač mi to přišlo trochu strohé a arogantní (žádná omluva ani vysvětlení zmatku s platbou), řekl jsem si no co aspoň mi to poslali, na poště jsem bohužel zjistil, že na dobírku. K mému e-mailu s potvrzením o platbě se nikdo nevyjádřil, ačkoliv jsem ho poslal dvakrát, kde jsou moje peníze nevím, nakupovat tu už ale nebudu.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Bohužel skutečně došlo k tomu, že v systému se nám Vaše objednávka označila jako neuhrazená (bohužel se to stává poměrně často, že platba neprojde platební bránou, zákazníkovi je pak nabídnut alternativní způsob platby), po Vašem emailu jsme celu věc prověřili a zaslali Vám info, že platba je skutečně v pořádku připsána, a že jsme Vám zboží odeslali. Ovšem je lež, že Vám zboží bylo zasláno na dobírku a vy jste jej tak musel platit 2x. To je zřejmé i zde: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=DR9689503225M%0D%0A (dobírková částka je 0 Kč) , nemáme nejmenší důvod někoho okrádat, jak z Vašeho hodnocení vyplývá!!! I přesto děkujeme za vyplnění dotazníku i toto nás posouvá zase o kus dál. Tomáš

• ????
    • slibem nezarmoutíš

Hodnocení jsem odkládal myslím dost dlouho a věc se má následovně. Zboží dorazilo nekompletní což jsem okamžitě reklamoval a druhý den kdy jsem se konečně dovolal mi byla přislíbena náprava. Zároveň jsem nabídl prostřednictvím e-mailu vrácení dlužné částky na účet aby obchod neměl vícenáklady s dodatečnou dopravou. Po další urgenci za 3 pracovní dny, se semnou obchod spojil, že tedy posílají dlužnou částku, která však po 2 dnech nedorazila. Co dodat.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Děkujeme za hodnocení, přiznáváme chybu, že jsme omylem zaslali položku, která byla objednána dvakrát pouze po jednom kuse. Po dohodě se zákazníkem byl finanční rozdíl odeslán na účet zákazníka cca po 3 dnech od naší komunikace, věřím, že je tedy vše v pořádku, Tomáš :-)