• Zboží inzerováno jako "skladem" má být dostupně za 10 dní. Zatím čekám.

• cvrčci byli ve stavu strouhanky...mouky (totál na kaši) a chuť??? jako by v obchodě leželi několik let.

Zboží skladem, zaslání proformy faktury, zaplacení z mé strany...následně sdělení, že problém je u výrobce (???) a nebude. Slíbeno vrácení peněž obratem, muselo se urgovat.

• Zmatky v doručování, zboží nedorazilo
    • Špatná komunikace s obchodem, pomalé reakce

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za hodnocení Pavle, bohužel ztrátu balíčku přepravní společností nedokážeme úplně ovlivnit, naše snaha o nápravu a komunikaci s Vaší manželkou probíhá. Bohužel v předvánočním režimu, nedostáváme informace tak rychle jak by bylo třeba. Díky za pochopení.

• Nízka cena zakoupeného zboží
    • Zboží bylo skladem, zaplaceno kartou, ale odeslání trvalo 10dní
    • Mizerná, vlastně žádná komunikace ze strany obchodu

V minulosti jsem párkrát nakoupil bez problémů, tak nevím, co se tentokráte stalo, že to takto dopadlo.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za hodnocení Petře, bohužel se nám v předvánočním shonu nedařilo odesílat a komunikovat tak rychle, jak se nám to standardně daří. Proto zabralo zpracování a odeslání Vaší objednávky 4 pracovní dny :-)

• skoro pul roku čekám na celtu kterou sem zaplatil

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za hodnocení Honzo, mrzí mě, že objednaná celta je dlouhodobě vyprodaná a u výrobce nedostupná, jak je u produktu také uvedeno, jedná se o předobjednávky o čemž jsme Vás také informovali.

Ve skutečnosti neměli skladem to, co mi dovolil zakoupit jejich e-shop. Jinak výhrady nemám a na trhu takové kvalitní věci chybí.

Díky za hodnocení :-)

• Osobní vyzvednutí dle časových možností . V obchodě ochota vyhovět.

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za pozitivní hodnocení a věřím, že "palec dolů" nějak překousneme. Taky se občas uklikneme :-D

• Široká nabídka zboží, které jidne nelze u nás sehnat většinou
    • Strašně dlouhá doba dodání
    • Na webu je všechno skaldem, ale po objednání náhle většina není
    • Co ode mne chcete ,když dodnes nemám objednané zboží. V. Bárta

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za názor a hodnocení. Email chodí automaticky z portálu HEUREKA.cz po 10ti dnech, mrzí mě, že jsme nedokázali Vaši objednávku odbavit dříve, avšak kolegyně Vás o pozdržení objednávky i o termínu odbavení informovala emailem.

Neaktuální nabídka zboží na internetu

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za hodnocení, budeme se snažit zapracovat na tom aby se nic podobného nedělo a nabídka byla pokud možno vždy aktuální :-)

Zbozi nebylo skladem, jak bylo inzerovano

Reakce obchodu BUSHCRAFTshop.cz

Díky za hodnocení, budeme se snažit zapracovat na tom aby se nic podobného nedělo. Přiznáváme, že se to občas přihodí, díky prodejům v kamenné prodejně aktualizujeme skladový stav eshopu 1x za 2 dny.

Před dvěma měsíci jsem si objednal 3 věci, z toho dorazily pouze dvě. Ta třetí věc byl obtahovací řemen Jubo na dřevěném prkénku. Obchodem mi bylo zděleno, že momentálně není na skladu. A měl by být hotov do příštího týdne. Bohužel ale stále nedorazil.

• zboží bylo uvedeno jako skladem, ale skladem nebylo. To se dá ještě pochopit, ale nikdo Vás nekontaktuje a Vy jen čekáte
    • nulová komunikace
    • nekomunikují!!!! komunikace 0

• přehledný e-shop
    • zajímavé zbozí
    • komunikace

Myslím si, že se jedná o seriózní obchod. Bohužel v mém případě se neosvědčil.
    Objednáno 5 položek z toho 2 dorazily chybně. Situace se vyřešila, ale až po značném úsilí (telefonát a mnoho emailů – cca měsíc soustavné komunikace). Z mého pohledu je problémem Barča Kalužová, s kterou jsem začal komunikovat, ale nikam to nevedlo. Poté sem se obrátil na Tomáše Jurku a vše bylo rychle dořešeno.

• Kombinace i mene znamych znacek a vyrobku. Vlastni rada vyrobku. Vetsina vyrobku je otestovna pred prodejem a zakaznik ma moznost se o vysledcich testu informovat
    • Bohuzel prvni negativni zkusenost, kdy vice ks zbozi oznaceneho skladem, na skladu nebyla. Vysvetleni od obchodu, ze si nestihli zaktualizovat informace na internetu s kamenym obchodem v den prodeje beru a chapu. Ale ze si to obchod neopravi ani po 10 dnech, po-te co je na to vyslovne upozornim, povazuju za obycejne lajdactvi.
    • Reakcni doba 2 dny, na to aby mi sdelili, ze uvedene zbozi neni skladem je v porovnani s konkurenci pomerne dlouha doba.

Novejsi eshop prodavajici nektere outdoorove vyrobky, ktere v CR nelze jinak sehnat . Snazi se ozivit trh vlastnimi vyrobky, ktere nepostradaji originalitu.

• Zboží jsem zaplatil předem a ani po 1 měsíci mi nebylo doručeno. Objednávku jsem stornoval.

Velice špatná komunikace.Po cca 20 dnech jsem se musel já ptát jak to tedy se zbožím vypadá.
    Pak zas chvíli nic nebylo a po 1 měsíci jsem ojednávku zrušil.
    Jako + hodnotím, že mi byli alespoň vráceny peníze.

• objednané zboží nebylo skladem v požadovaném množství, objednávka však byla potvrzena, zaslána zálohová faktura pro platbu převodem a poté, co jsem zaplatil tak mi napsali, že nemají všechno, co jsem objednal. Peníze ale poslali zpět obratem

• nemá jedinou výhodu
    • komunikace

nedoporučuji, pouze Vás připraví o peníze a nikdy nic nedodají