• zboží nedorazilo

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme Vám za poskytnutí zpětné vazby a je nám líto, že nastaly obtíže. Chceme zajistit Vaši plnou spokojenost, proto Vás budeme kontaktovat e-mailem.

Krásný zbytek dne, Markéta z Booktooku

Zboží zatím nebylo doručeno.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Rádi bychom situaci napravili, a proto jsme Vás obratem kontaktovali s návrhem řešení k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme za Vaši důvěru a věříme, že i příště pro Vás budeme volbou č. 1.

Hezký zbytek dne, Markéta z Booktooku

Jako obvykle. Zboží prezentované skladem na skladě vůbec není. Dodali dvě knihy ze tří a vůbec žádnou informaci co bude dál. Pošlou - nepošlou? Peníze také nevrátili. Knihu, kterou jinde neměli a kvůli které jsem zde zase objednal, ve skutečnosti nemají. Moje chyba, že jsem se zase nechal napálit.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Upřímně nás mrzí, že jste měl takovou zkušenost. Okamžitě jsme Vás kontaktovali s vyjádřením a návrhem řešení této situace. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo požadavky, obraťte se na náš zákaznický servis. Rádi Vám pomůžeme s největší ochotou. Děkujeme Vám za důvěru a doufáme, že příště vše proběhne k vaší nejvyšší spokojenosti.

S přáním pěkného dne Monika z BookTooku.

• Levné knihy na trhu
    • Dobrá komunikace
    • Vždy mně knihy přišli nějak poničené (obouchané)

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za kladné hodnocení a zpětnou vazbu. Abychom dostáli Vašim nejvyšším očekáváním ohledně kvality poskytovaných služeb již jsem Vás s návrhem řešení kontaktovala na Vaší e-mailovou adresu. Děkujeme Vám za důvěru a věříme, že příští nákup proběhne přesně podle Vašich představ.

Se srdečnými pozdravy Monika z BookTooku.

• Obchod "čaruje" s cenami ve slevových akcích, tj. slevy zdaleka nejsou takové, jak obchod deklaruje. A to přesto, že je to nyní už i protizákonné. Konkrétní příklad - 16.11.23, tj. v době, kdy nebyla v obchodě slevová akce (respektive byla akce "doprava zdarma"), byla např. kniha Vánoce mezi knihami za 212 Kč. Následující den začala slevová akce 15% (black friday) , a v té se kniha najednou "před slevou" prodávala za 242,- Kč, takže po slevě 15% byla za cenu 205,70 Kč. Správně ale měla být se slevou jen za 180,20 Kč, když by se sleva počítala z ceny, jakou měla kniha předchozí den, když ještě slevová akce nebyla. A po ukončení slevové akce byla kniha 21.11.2023 pro změnu k dostání za 233,- Kč.

Nedoporučuju, obchod nekorektně a v rozporu se zákonem navyšuje základní ceny, tj. ceny před slevou, v době, kdy má slevové akce.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za upřímnost. Abychom dostáli Vašim vysokým očekáváním, tak jsme se již na Vás obrátili s vyjádřením na Vaši e-mailovou adresu. Vážíme si toho, že si chodíte dělat radost právě k nám a věříme že příští návštěva proběhne podle Vašich představ.

S pozdravem Monika z BookTooku.

• Ještě není odeslána zásilka a už se po mě chce hodnocení obchodu

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za upřímnost. Již jsme se na Vás obrátili s vyjádřením k této záležitosti. Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo požadavek, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme. Děkujeme Vám za důvěru a věříme, že vaše příští nákupy proběhnou bez problémů.

S přátelským pozdravem Monika z BookTooku.

• Nabízejí knihy, které nemají a nechají si je zaplatit...

Mám takto nakoupeno přes 100 knih v jiných obchodech, ale nyní nová zkušenost. Knihy vystavené, objednané a záplacené, ale nepřišly! Nebo přišla jen část. Už v tom ze dvou objednávek mám cca 900 Kč. Prostě mají v nabídce knihy, které už nejsou na skladě. Už mně dluží asi měsíc, zatím se omlouvají, tak jsem zvědav, jak to bude pokračovat...

Přeji hezký zbytek dne,

Markéta z Booktooku.

Zatím čekám. Nabízí a ještě nedotiskly.

Dobrý den paní Hano,

děkujeme za upřímnost. Mrzí nás, s jakou zkušeností jste se setkala. Obratem jsme Vás kontaktovali s vyjádřením k této záležitosti. Pokud budete mít dotaz nebo požadavek, tak se neváhejte obracet na náš zákaznický servis. Rádi Vám budeme maximálně nápomocni. Děkujeme za důvěru a věříme že Váš příští nákup proběhne k Vaší naprosté spokojenosti.

S přátelským pozdravem Monika z BookTooku.

Vše v pořádku, ale hrozný problém s platbou

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Kontaktovali jsme vás skrze náš zákaznický servis a na e-mailovou adresu uvedenou u vaší objednávky obratem posíláme návrh řešení. Prosím zkontrolujte svoji schránku, abychom mohli celou situaci napravit co nejrychleji a k vaší plné spokojenosti. Děkujeme za vaši důvěru a věříme, že i příště budeme vaší volbou č. 1.

Pěkný zbytek dne, Markéta z Booktooku

Booktook nebyl ochotný řešit komplikace, které se vyskytly na straně přepravce. Zákaznický servis reagoval arogantně.

Reakce obchodu Booktook.cz

velice se omlouváme za negativní zkušenost. Podle informací byla situace vyřešena ze strany nadřízeného. Pevně věříme, že se to do budoucna již nebude opakovat.
    Přeji Vám hezký zbytek dne,

Markéta z Booktooku

• Rychlost doručení

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Rádi slyšíme, že vše proběhlo v naprostém pořádku. Již teď se těšíme na Vaši další návštěvu.
    Přeji hezký zbytek dne.

Markéta z Booktooku.

zboži přišlo poškozené vinou špatného zabalení

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte s nákupem u nás tuto zkušenost a již jsme podnikli kroky k nápravě. Děkujeme za důvěru a věříme, že příště proběhne vše k vaší nevyšší spokojenosti.

• Zase jeden nezvládnutý předprodej

Stalo se mi už poněkolikáté, že mají několik měsíců dopředu předprodej knihy, takže čekáte na datum vydání a místo naskladnění se dočkáte, že zboží rovnou "není skladem" a jen každý týden chodí email, že stále ještě nebylo naskladněno. To trvá i x dalších měsíců, než si sami požádáte o zrušení objednávky.
    Takže na booktooku už nikdy žádný předprodej ani za ty cenovky, protože se jednoduše nedočkáte.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za hodnocení nákupu v našem knihkupectví. Upřímně nás Vaše zkušenost mrzí. Udržení spokojenosti našich zákazníků stojí u nás na prvním místě a náš tým bude nadále usilovat, abychom vám mohli poskytnout své služby na té nejvyšší úrovni. Již jsme se na Vás obrátili s vyjádřením k této záležitosti. Děkujeme za důvěru, se kterou se na nás obracíte a věříme že příště proběhne vše k Vaší naprosté spokojenosti.

S pozdravem a přáním pěkného dne, Monika z BookTooku.

Potřeboval jsem zaplatit dobírkou,na což obchod nepřistoupil a obj.mi zrušil.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Abychom Vám poskytli služby v té nejvyšší kvalitě, tak jsme Vás již kontaktovali na Váš e-mail. Děkujeme Vám za důvěru a věříme, že příště vše proběhne na 1.

S přáním příjemného dne Monika z BookTooku.

• Dobrý výběr
    • Zákaznický servis
    • Zboží mi nebylo doručeno

Objednala jsem zboží, které bylo skladem, zaplatila ho předem, ale ani po týdnu nebylo odesláno. Sledování objednávky na stránkách Booktook v mém případě nefunguje správně (uvádí, že je objednávka vyřízena a zároveň, že se stále zpracovává). E-shop mi už před pěti dny zaslal trackovací číslo balíčku pro Zásilkovnu, kde je evidentní, že se stále čeká na předání zásilky do přepravy. Zákaznický servis jsem kvůli problému kontaktovala již dvakrát, vždy komunikují slušně a rychle, ale bohužel problém s mou objednávkou zatím nedokázali vyřešit.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, s jakou zkušeností jste se setkali. Obratem jsme Vás kontaktovali s návrhem řešení této záležitosti. Pokud budete mít dotaz nebo požadavek, tak se obraťte na náš zákaznický servis. Rádi Vám budeme maximálně nápomocni. Děkujeme za důvěru a věříme že Váš příští nákup proběhne na 1.

S přátelským pozdravem Monika z BookTooku

• bez problémů

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Velmi nás těší, že vše proběhlo v naprostém pořádku. Již teď těšíme na Vaši další návštěvu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne,

Markéta z Booktooku.

Knihu jsem objednala 4.10.23, měla být doručena 10.10.23, ale dosud nebyla doručena. Obchod sice poslal 10.10.23 zprávu, že se objednávka zpozdí, ale to bylo jediné, co poslal. Od té doby se nikdo neozval. Knihu jsem musela objednat v jiném obchodě, kdy mi byla doručena během tří dnů.

Dobrý den, paní Ladislavo,
    Přeji hezký zbytek dne,

Markéta z Booktooku.

• Díky akci byla knížka za "dobrou" cenu.
    • Zabalení knížky velmi špatné.

Zabalit a poslat knížku v bublinkaté obálce, přičemž knížka váží přes 700 g a nestojí i díky "akci" zrovna málo, může jen člověk, kterého ta práce opravdu nebaví. Obálka se samozřejmě protrhla a knížka je trochu omačkaná.
    Promiňte, ale takhle se s knížkami nezachází.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za Vaši připomínku k poskytovaným sužbám. Zkušenost, kterou máte s nákupem v našem knihkupectví nás upřímně mrzí. Již jsem Vás kontaktovala s možným řešením Vaší situace a věřím že spolu najdeme to, co Vám bude nejvíc vyhovovat. Děkujeme Vám za důvěru, kterou v nás máte a doufáme že příště bude vše k Vaší spokojenosti.

S přátelským pozdravem Monika z BookTooku.

Pořad čekám na zásilku ani se neozvou kde je.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme za zpětnou vazbu týkající se našich služeb. Je nám líto, že jste neměl pozitivní zkušenost. Chceme Vám poskytnout naše služby v co nejvyšší kvalitě a proto jsme se už obrátili na Vás s návrhem řešení přes e-mail. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a doufáme, že příště se bude vše dařit k Vaší naprosté spokojenosti.

S pozdravem Monika z BookTooku.

• Zboží dva týdny od objednávky stále nepřišlo.
    • Obchod nekomunikuje, proč má objednávka zpoždění.

Milý Luboši,

děkujeme za zpětnou vazbu na naše služby. Vaše zkušenost nás opravdu mrzí. Abychom Vám poskytli služby v té nejvyšší nevyšší možné kvalitě, již jsme se na Vás obrátili s návrhem řešení na Váš e-mail. Děkujeme Vám za důvěru, a věříme že příště vše proběhne na jedničku.

Se srdečným pozdravem Monika z BookTooku.